Kas dar nori išbandyti super efektyvų būdą tvarkytis SU PYKČIU? (audio)

Skirta visiems, kas nori išmokti greit ir efektyviai tvarkytis su savo pykčiu!

Prieš kelias dienas susipykau su savo žmona (taip taip būna ir man) ir aišku kartu su tuo kilo banga įvairių jausmų ir minčių. Net neatsimenu kada taip jaučiausi.

Po kažkiek laiko su įdomumu pradėjau stebėti, kaip mane pyktis įtakoja – rodos nebepažinau pats savęs.

Ar esi kada tai pastebėjęs?

Pasikeičia mintys, savijauta, elgesys ir netgi kvėpavimas.

Tuo metu vidus ir pasaulis tampa nudažytas kažkokia tamsia spalva ir atrodo niekas manęs nesupranta, nemyli ir jaučiuosi vienišas…

„Brrr nenoriu to…“, – pagalvojau ir atsisėdęs pradėjau paleidinėti šį jausmą. Nebuvo lengva, bet žingsnis po žingsnio atsipalaidavo vidus ir dingo tai.

Nors emocijų paleidimo techniką savo gyvenime taikau jau kiek daugiau nei 8 metus, tačiau iki šiol dar vis stebiuosi, kaip pasikeičia savijauta ir požiūris po paleidimo.

Taip buvo ir šį kartą… viduje prašviesėjo, pasijutau lengviau, žmonai vėl pajutau šiltus jausmus ir radome sprendimą kilusiai problemai.

Pagalvojau, kad greičiausiai ne aš vienas karts nuo karto patiriu pyktį ar nepasitenkinimą ir nutariau sukurti audio įrašą, kuriuo paleisti pyktį gali ir Tu!

Viskas yra įraše žemiau. Jo klausantis įsitaisyk patogiai ir atsipalaiduok.

Toliau…

Autorinė Tado Rakausko 30 DIENŲ RYTINIŲ SUSITIKIMŲ PROGRAMA INTERNETU, „KAIP VISĄ DIENĄ BŪTI LAIMINGU IR ENERGINGU?“

Dažnai dėl to, kad nemokame valdyti savo jausmų kyla stresas, pyktis, baimė, tingėjimas ir kiti negatyvūs jausmai, dėl kurių negalime atsipalaiduoti, padaryti savo dienos darbus, greičiau pasiekti savo tikslų, gražiai sutarti su artimais žmonėmis ir svarbiausia būti laimingais!

Iki programos pradžios liko labai mažai laiko!

 

PASKUBĖKITE išbandyti šią programą dabar!

Iki malonaus,
Tadas Rakauskas

Pasidalinkite savo nuomone...