KURSO ĮRAŠAI JAU ČIA: 27 dienų emocijų paleidimo kursas
„Kaip Visą Dieną Būti Laimingam Ir Energingam?"

GARANTUOJAME, jog po šių 27-ies dienų kurso tu jausi dramatišką pokytį savo energingumo, darbingumo ir laimės lygyje...

ĮSIVAIZDUOK SAVE po 27 dienų... jei kiekvieną rytą pradėsi su POZITYVESNE energija ir didesniu ATSIPALAIDAVIMU...

Įsivaizduok, su kokia nuotaika keliausi į darbą, jei prieš tai skirsi bent 30 minučių susijungimui su savimi...

Pagerės ne tik tavo darbingumas, bet ir nuotaika... kiti žmonės mažiau "kabins" emociškai, o į visas situacijas pradėsi žiūrėti su didesne vidine ramybe!

Kviečiame visas 27 dienas, kiekvieną dieną skirti laiko SAU...

Jeigu rytais sunku keltis... jeigu dažnai trūksta energijos svarbiems darbams, tai bus vienas svarbiausių kursų, kokiame tik gali sudalyvauti!

Dažnai dėl to, kad nemokame valdyti savo jausmų kyla stresas, pyktis, baimė, tingėjimas ir kiti negatyvūs jausmai, dėl kurių negalime atsipalaiduoti, padaryti savo dienos darbus, greičiau pasiekti savo tikslų, gražiai sutarti su artimais žmonėmis ir svarbiausia būti laimingais!

TODĖL KILO IDĖJA SUKURTI 27 DIENŲ SUSITIKIMŲ PROGRAMĄ, KURIOS DĖKA:

– Turėsi daug daugiau energijos nei prieš tai.
– Daug lengviau bendrausi su žmonėmis.
– Būsi drąsesnis ir turėsi daugiau pasitikėjimo savimi.
– Savo darbus padarysi greičiau ir efektyviau.
– Visą dieną būsi laimingas ir energingas.
– Išmoksi paleisti negatyvius jausmus ir mintis, kai to reikia.
– Savo tikslus pasieksi greičiau ir lengviau.

Apie šios programos kūrėją!

TADAS RAKAUSKAS - emocijų paleidimo metodo treneris. Šio metodo efektyvumą 2010 m. patvirtino Harvardo universiteto mokslininkai.

Šio metodo pagalba Tadas padeda žmonėms PAŠALINTI ribojančius įsitikinimus, emocinius blokus, neigiamas mintis, vaikystėje tėvų įdiegtas programas ir skaudžius praeities prisiminimus... kad jie galėtų rasti vidinę ramybę ir lengvai pasiektų savo tikslus!

"Savęs pažinimo kelionę pradėjau 2008 metais, nes iki tol buvau daug vidinių suvaržymų ir neišsipildžiusių svajonių turintis žmogus. Nesisekė meilės reikaluose, nuolatos kaustė bendravimo baimė, nepasitikėjau savimi, neturėjau energijos ir gyvenimas atrodė beprasmis.

Pamenu vieną rytą gulint lovoje savęs paklausiau, „Tadai, kiek dar taip gyvensi?" - ilgai galvojau kodėl taip yra. Supratau, kad privalau ieškoti išeities ir apsisprendžiau padaryti viską, kad situacija pasikeistų.

Draugas rekomendavo paleidinėjimo metodą - sunku buvo patikėti, bet atsikratyti įpročio vartoti alkoholį (tai buvo mano pirmasis tikslas) pavyko per kelias dienas.

Įkvėptas tokio technikos veiksmingumo, nutariau tęsti jos naudojimą. Praktikavau namuose, eksperimentavau ir gilinausi į tai - tuo pačiu ir į save patį -, keliavau į seminarus užsienyje (D.Britanijoje, JAV).

Greta to stengiausi atrasti ir naujus savęs tobulinimo būdus, pavyzdžiui, EFT, Kriją jogą, budistų, gongo meditacijas, kurie suteiktų dar daugiau galimybių atskleisti savo potencialą.

Perskaitęs krūvas knygų, įgavęs patirties ir iš praktikos žinodamas norimą rezultatą duodančius būdus, pajutau, kad atėjo laikas sukauptomis žiniomis pasidalinti su kitais žmonėmis."

Dar keletas rekomendacijų...

Jei jaučiate, kad turit baimių, ar kad nepasitikit savim, ar kad norit sutvarkyti finansines problemas, ar sveikatos problemas, arba, galbūt norite pasitvarkyti santykius, tai Tadas yra vienas iš tų žmonių, kuris tikrai su jumis ilgai nesiaiškins kas pas jus ten yra filosofiškai blogai, tiesiog parodys kaip tai paprasčiausiai paleisti.

LIUDAS VASILIAUSKAS
LIUDAS VASILIAUSKAS www.laimingi.lt

Tik Tado ir jos sistemos pagalba supratau ką iš tiesų reiškia paleidimas. Kiekvieną kartą kai gyvenimas pakankamai užkraudavo tų problemų, tai visada prisimindavau Tado techniką ir ji visada visada padėdavo. Ačiū Tadui ir tikrai nuoširdžiai rekomenduoju pasinaudoti šia sistema ir jums!

ŽYDRŪNAS SADAUSKAS
ŽYDRŪNAS SADAUSKAS www.veidoskaita.lt

Tadas mokys kaip mylėti save. Paleisti viską kas yra viduje ir trukdo tam. Labai rekomenduoju kiekvienam. Kadangi jis pats išmoko tai daryti ir ne visada toks buvo, o dabar tiesiog šviečia meile, tai jis išmokys ir tave.

RYTIS LUKOŠEVIČIUS
RYTIS LUKOŠEVIČIUS www.rytis.net

Pats esminis dalykas, kurį aš atradau dirbdamas su Tadu yra tai, kad jis viską daro koncentruotai. Be jokių papildomų žodžių ir išsireiškimų – tik maksimali koncentracija. Aš per trumpiausią laiką gaunu geriausią rezultatą ir geriausią savijautą.

PETRAS PASERPSKIS
PETRAS PASERPSKIS www.alfavyras.lt

KODĖL ŠI PROGRAMA?

Jau 3 metus vedu tęstinius mokymus internetu, kuriuose yra rytiniai ir vakariniai susitikimai ir juose transformuojame žmonių gyvenimus.

Dalyviai dažnai sako, kad šie rytiniai susitikimai pakeičia visą jų dieną: jie greičiau atlieka savo darbus, turi daugiau energijos, jaučiasi laimingi, pozityvūs, drąsūs, draugiški…

Todėl nutariau sukurti 27 dienų susitikimų programą, kurioje žmonės išmoks tvarkytis su savo jausmais ir dieną pradės taip, kad pasiektų užsibrėžtus tikslus ir būtų laimingi.

Susitikimuose taikysime emocijų paleidimo techniką. Tai galingas įrankis, kuris padeda tvarkytis su savo jausmais, turėti vidinę ramybę ir atrasti save.

EMOCIJŲ PALEIDIMO METODO EFEKTYVUMAS 2010 METAIS BUVO PATVIRTINTAS HARVARDO UNIVERSITETO MOKSLININKŲ!

Šį paprastą metodą moka, ir sėkmingai naudoja dešimtys tūkstančiai žmonių visame pasaulyje, norėdami atsikratyti nemalonių, ribojančių jausmų, pagerinti savo santykius, turėti daugiau pinigų, paleisti ligas ar turėti norimas vidines savybes!

Šis kursas tau, jeigu...

 • Būnant tarp žmonių esi linkęs save nuvertinti, kadangi giliai viduje manai, kad esi prastesnis už kitus. Tau atrodo, kad kiti žmonės yra už tave gabesni, protingesni ir daugiau pasiekę. Dėl to tavo nuomonė nėra tokia svarbi ir dažnai nutyli ką iš tiesų galvoj...
 • Dirbi nemėgstamą darbą ir nežinai ką norėtum veikti gyvenime? Darbe jautiesi nelaimingas, neįvertintas ir norėtum viską pakeisti... tačiau stiprus nepasitikėjimas savimi neleidžia to padaryti, kadangi negali paleisti minties "o kaip gi reikės gyventi"...?
 • Nepasitiki savo jėgomis ir jauti baimę imtis ko nors naujo, ko labai nori,...nes bijai kad nepasiseks ir iš tavęs gali pasijuokti?
 • Esi nepatenkintas savo išvaizda ir turi šiek tiek viršsvorio. Kai žiūri į veidrodį, matai savyje daug trūkumų, kuriuos norėtum pakeisti?
 • Jauti vienatvę, kadangi neišeina susirasti tinkamos antros pusės...?
 • Dažnai konfliktuoji su savo antrąja puse ir jautiesi nesuprastas, neįvertintas ir nemylimas...?
 • Nemoki pasakyti „NE“ kadangi tau atrodo, jog kitų poreikiai daug svarbesni...?
 • Jauti nuolatinį pinigų trūkumą... ir dažnai tenka gyventi nuo algos iki algos...?
 • Turiu sveikatos problemų ir vis užklumpa įvairios ligos...
 • Jauti įvairias baimes ir nerimą dėl ateities. Dažnai jauti nesaugumą ir netvirtumą, kad ateityje nesugebėsi susitvarkyti... kad paliks… kad neturėsi iš ko gyventi…

„Baimėje buvau, kaip musė voro tinkle. Kurso pagalba sugebėjau išsivynioti, suplėšyti ir užmiršti tą vargą – dabar turiu daug mažiau baimių ir žinau kaip jų veiksmingai atsikratyti.“

Jolita 29m. Jolita 29m.
pardavėja

Kas kartą darant šį kursą protas nutyla, atsipalaiduoju, dingsta visos įtampos, susitvarko santykiai su aplinkiniais, žmonės mėgsta mane labiau, bėdos sprendžiasi paprasčiau ir greičiau, ir dar milijonas kitų pliusų. Visi tavo kursai yra geri, bet meilės kursas mano mėgstamiausias! Ačiū!

Jūratė, Jūratė,
vadybininkė.

Pagerėjo santykiai su žmona, tapau labiau pasitikintis savimi, įdomesnis, kūrybingesnis ir linksmesnis žmogus.“

Vaidas 35m. Vaidas 35m.
Lietuva

Nuo vaikystės buvau pilnas daugybės baimių ir norų, kuriuos tos baimės slopino. Man šis kursas pakeitė gyvenimą ir davė galimybę spręsti problemas žiūrint į jas kitu kampu. Tai veikia!


Esu labiau atsipalaidavęs, lengviau bendrauju, esu linksmesnis, laiką pradėjau leisti prasmingiau, mažiau konfliktų šeimoje.

Juozas, 42m. Juozas, 42m.
vairuotojas

PROGRAMOS TURINYS:

 • Programa sudaro 24 audio įrašai kurių trukmė nuo 27 min. iki 99 min.
 • Audio įrašus galite klausytis internetu arba parsisiųsti į savo kompiuterį.
 • Taip pat Jūsų laukia tris linksmi pratymai, kurie skatins Jus būti laimingesniais.
 • Visada klausydamiesi įrašų turėkite su savimi mažą užrašų knygutę ir kiekvieną dieną užsirašinėkite savo laimėjimus, pasiekimus ir įžvalgas, kurias gavote paleidinėjant.

Taip pat...

– Paleisime su diena susijusius negatyvius jausmus (pyktį, baimę, tinginį, stresą ir pan.)
– Atliksime meilės sau didinimo pratimus.
– Darysime stiprias vizualizacijas.

INVESTICIJA Į SAVE?

Paprastai Tado kursai kainuoja po 100€ - 200€... šio kurso kaina išties minimali... ypač, jei registruositės dabar..

Iš tikro, šio kurso kaina tikrai nėra 200€

Nesiekia net 100€!

IR YRA MAŽESNĖ UŽ 50€!

INVESTICIJA Į ŠIĄ 27 DIENŲ
kursą, ribotą laiką yra TIK 29€!

Vieno susitikimo kaina, kuris teigiamai įtakos visą Tavo dieną, yra tik 1 euras ir 7 centai!

Jeigu neturi 1 euro ir 7 centų investuoti į save ir savo gerą būseną, tai kam tada turite?

Šiais laikais, tiek kainuoja VIENAS KAVOS PUODELIS...

Todėl... PASIRINKIMAS TAVO:

 • 1 kavos puodelis, ar pozityvūs elgesio ir požiūrio pasikeitimai...?
 • 1 kavos puodelis, ar lengviau ir efektyviau atliekami kasdieniai darbai...?
 • 1 kavos puodelis, ar efektyvesnis bendravimas su aplinkiniais...?
 • 1 kavos puodelis, ar pagerėjęs gebėjimas spręsti problemas...?
 • 1 kavos puodelis, ar didesnis atsipalaidavimas ir pasitikėjimas savimi...?
 • 1 kavos puodelis, ar lengvesnis užsistovėjusių darbų užbaigimas...?
 • 1 kavos puodelis, ar didesnis įkvėpimas kiekvienai dienai?
 • 1 kavos puodelis, ar padaugėjęs pozityvių jausmų kiekis...?
 • 1 kavos puodelis, ar pamažėjęs negatyvių jausmų kiekis...?
 • 1 kavos puodelis, ar daug daugiau energijos kiekvieną dieną...?

Ir daugumai šie mokymai labai greit atsiperka... štai vieno mokinio istorija, kaip jis atsikratęs vidinių blokų gavo 4 kartus daugiau pinigų (kaip jis sako, "iš oro") nei kainavo pats kursas (investiciją į kursą kuriame jis dalyvavo buvo apie 434 Eur)

Prisijungimas prie įrašų pasieks tave IŠKART po apmokėjimo!

Norint gauti įrašus, spauskite čia:

Užsisakykite įrašus dabar!Dar turite šiek tiek laiko...

Šiam kursui galioja pinigų grąžinimo garantija!

Užsisakyk šiuos kurso įrašus dabar... išklausyk visus įrašus... nuoširdžiai ir atsakingai atlik visus pratimus raštu... ir jei po 30 dienų nejausi drastiško energingumo ir laimės lygio... mes tau GRĄŽINSIME SUMOKĖTUS PINIGUS!

Tai padarysime vien už tai, kad išklausei kursą, atlikai pratimus ir skyrei laiko...

Štai kaip mes pasitikime šio kurso nauda!

Užsisakykite įrašus dabar!Dar turite šiek tiek laiko...

KELETAS ATSILIEPIMŲ...

Norintiems praktiškai išbandyti Tado vedamų meditacijų galią...

PINIGŲ PRITRAUKIMO MEDITACIJA… tiems, kam dažnai būna “Per Brangu…”:


Super efektyvus būdas susitvarkyti su savo pykčiu...

Norint užsisakyti 27 dienų kurso programą, spauskite čia:

Užsisakykite įrašus dabar!Dar turite šiek tiek laiko...

Iškilus kokiems klausimams ar neaiškumams, skambinkite telefonu 8687 72897 (Paulius)