KAIP TURĖTI DAUGIAU MOTYVACIJOS?

Iš ambicijos, tikėjimo ir veiksmo santuokos gimsta motyvacija.

Ambicija – tai noras daryti, būti ar turėti kažką GERESNIO savo gyvenime:

  • Nori geriau jaustis?
  • Geresnio darbo?
  • Geresnių namų?
  • Geresnių santykių?
  • Geresnio kūno?

Kuo daugiau atkreipiame dėmesio į savo ambicijas, tuo didesnė motyvacija. Todėl, visų pirma, paklausk savęs, „Ko aš noriu savo gyvenime?“.

Mąstydami apie savo tikslus didiname motyvaciją.

Tačiau tai dar toli gražu ne viskas.

Daug žmonių nori ko nors geresnio, jų ambicija yra gyva, bet jie vis tiek nejaučia motyvacijos. Nesiryžta nieko daryti. Kodėl? Nes nepaisant noro, jie NETIKI, kad tai gali įvykti.

Nuostabiausias rašytojas, kuris netiki savimi neparašys jokio kūrinio. Verslininko gebėjimus turintis žmogus, be tikėjimo niekada nepradės savo verslo ir liks dirbti sename darbe.

Jeigu netikime, mes negalime to pasiekti, nes net nebandome.

Tikėjimą didina koncentracija. Kuo daugiau koncentruojamės į tai ko norime, tuo daugiau tikėjimo atsiranda.

Tam, kad didėtų Tavo koncentracija ir tikėjimas, kiekvieną dieną užsirašyk savo tikslą, jausk, kad jau turi jį, turėk tikslų knygutę, kurią gali reguliariai vartyti ir skaityti.

Daug mėnesių kiekvieną dieną tik atsikėlęs ir prieš einant miegoti vartydavau savo sąsiuvinį, kuriame buvo ne tik surašyti mano tikslai, bet ir prie kiekvieno tikslo buvau pridėjęs atitinkamą nuotrauką, kad ne tik skaityčiau, bet ir iš karto matyčiau vaizdą. Dabar matau, kad vienaip ar kitaip pasiekiau tuos tikslus. Rekomenduoju šį pratimą ir Tau!

Paskutinis ir pats SVARBIAUSIAS ingredientas norint turėti geležinę motyvaciją – tai veiksmas!

Manau tai svarbiausia dalis. Motyvacija miršta ne todėl, kad mūsų svajonės dingo, bet todėl, kad neįdėjome jokių pastangų į jas.

Švaistome savo dėmesį ir energiją nereikšmingiems dalykams. Kiek kartų per dieną tikriniesi facebook‘ą, žiūri televizorių, youtube ar veliesi į bereikšmius pokalbius…

Kuo daugiau Tavo veiksmas atitinka Tavo ambicijas, tuo daugiau jauti motyvacijos. Ir atvirkščiai, darydamas bereikšmius dalykus, žudai bet kokią svajonę.

Pavyzdžiui, jeigu plaukikas, nori tapti čempionu. Visų pirma jis tiki, kad tai gali įvykti, turi ambiciją ir apsisprendžia, kad padarys VISKĄ, kad tai taptų tiesa.

Jis turi trenerį ir treniruočių grafiką. Jis galvoja apie tai ir treniruojasi kiekvieną dieną. Ir net jeigu atrodo, kad blogai jaučiasi ar tingi treniruotis, jis daro tai nepaisydamas nieko. Ilgainiui, tai tampa stiprus įprotis, kuris duoda atitinkamus rezultatus.

KUO DAUGIAU PRODUKTYVAUS VEIKSMO, TUO DAUGIAU MOTYVACIJOS!

Į krepšinio čempionatą važiuoja ne ta komanda, kuri labiausiai to norėjo, bet ta, kuri tikėjo savimi ir daug dirbo, kad pasiektų savo tikslą.

Motyvacija taps natūrali būsena, jeigu klausysi savo ambicijų, turėsi tikėjimą, koncentraciją į savo tikslą ir padarysi VISKĄ, kad jį pasiektum.

 

Iki pasimatymo,

Tadas Rakauskas

P.S. Visi, kas moka paleidinėti žino, kad nėra geresnio veiksmo nei paleidimas.

„Paleidęs laimėsi pasaulį.“ – Lao Tzu

Vilmos atsiliepimas, išbandžius paleidimo metodą:

Visos mano svajonės pradėjo pildytis, kai pradėjau paleidinėti norą turėti. Nusipirkau sklypą apie kurį svajojau, pasikeičiau žemės paskirti, kurios sutikimo keisti man praeitais metais nedavė. Šiais viskas susitvarkė. Pradėsime šiemet namo statybą, apie nuosavą namą svajojau keturis metus. Įstojau į Vytauto Didžiojo Šaulių rinktinę.  Tarnauti Tėvynei norėjau būdama 19 metų, bet susiklostydavo aplinkybės, kurios neleisdavo mano svajonėms išsipildyti, prieš pusantrų metu vėl bandžiau, bet nepavyko ir kai tik atsisakiau savo troškimo, jis man išsipildė. Užtai esu dėkinga tau, nes tu davei pradžiamokslį kurio mokykloje negavau, kaip turėti, tai ko tu trokšti. Balandžio 26d. išvykstu į Izraelį pažintinei kelionei, apie tai svajojau daugiau kaip 10 metu. Tavo dėka viskas pradėjo eitis, kaip iš pypkės. Noriu palinkėti tau ir visiems kurie į tave kreipiasi, tikėkite ir viskas išsipildys. Ačiū tau.

Įsigyk paleidinėjimo audio įrašus jau dabar! Įsigyk paleidinėjimo audio įrašus jau dabar! Skaityk plačiau…

Pasidalinkite savo nuomone...