Žmonėms kurie jaučia, jog jų vidinis potencialas DAUG DIDESNIS, nei jie jį dabar išnaudoja...

Tikra beprotybė tiek plėšytis dėl savo nuolat augančių norų… kai paprasčiausiai PAŠALINUS VIDINIUS BLOKUS, viską galima gauti taip lengvai!

Galingas, Harvardo mokslininkų patvirtintas emocijų paleidimo metodas, norintiems GREIT IR EFEKTYVIAI pašalinti ribojančius įsitikinimus, emocinius blokus, neigiamas mintis, vaikystėje tėvų įdiegtas programas ir skaudžius praeities prisiminimus... trukdančius iš gyvenimo gauti to ko nori su lengvumu ir meile... GARANTUOTAI!

Ar tu taip pat...

 • Būnant tarp žmonių esi linkęs save nuvertinti, kadangi giliai viduje manai, kad esi prastesnis už kitus. Tau atrodo, kad kiti žmonės yra už tave gabesni, protingesni ir daugiau pasiekę. Dėl to tavo nuomonė nėra tokia svarbi ir dažnai nutyli ką iš tiesų galvoj...
 • Dirbi nemėgstamą darbą ir nežinai ką norėtum veikti gyvenime? Darbe jautiesi nelaimingas, neįvertintas ir norėtum viską pakeisti... tačiau stiprus nepasitikėjimas savimi neleidžia to padaryti, kadangi negali paleisti minties "o kaip gi reikės gyventi"...?
 • Nepasitiki savo jėgomis ir jauti baimę imtis ko nors naujo, ko labai nori,...nes bijai kad nepasiseks ir iš tavęs gali pasijuokti?
 • Esi nepatenkintas savo išvaizda ir turi šiek tiek viršsvorio. Kai žiūri į veidrodį, matai savyje daug trūkumų, kuriuos norėtum pakeisti?
 • Jauti vienatvę, kadangi neišeina susirasti tinkamos antros pusės...?
 • Dažnai konfliktuoji su savo antrąja puse ir jautiesi nesuprastas, neįvertintas ir nemylimas...?
 • Nemoki pasakyti „NE“ kadangi tau atrodo, jog kitų poreikiai daug svarbesni...?
 • Jauti nuolatinį pinigų trūkumą... ir dažnai tenka gyventi nuo algos iki algos...?
 • Turiu sveikatos problemų ir vis užklumpa įvairios ligos...
 • Jauti įvairias baimes ir nerimą dėl ateities. Dažnai jauti nesaugumą ir netvirtumą, kad ateityje nesugebėsi susitvarkyti... kad paliks… kad neturėsi iš ko gyventi…

Jei nors vienas ar keli punktai tau pasirodė pažįstami, tai bus svarbiausias laiškas kurį kada nors skaitysi... kadangi Tu ne vienas ir yra kelias į laisvę...

Ir aš dirbau nemėgstamą darbą... buvau linkęs save nuvertinti... jaučiau nepasitenkinimą savo išvaizda ir baime, kad mane gali palikti ir įskaudinti neleido kurti santykių...!

Tadas Rakauskas

Esu TADAS RAKAUSKAS, emocijų paleidimo metodo treneris. Šio metodo efektyvumą 2010 m. patvirtino Harvardo universiteto mokslininkai. Šio metodo pagalba padedu žmonėms PAŠALINTI ribojančius įsitikinimus, emocinius blokus, neigiamas mintis, vaikystėje tėvų įdiegtas programas ir skaudžius praeities prisiminimus, kad jie galėtų rasti vidinę ramybę ir lengvai pasiektų savo tikslus!

"Kažkada ir aš dirbau labai sunkų, nemėgstamą darbą, kuriame mažai mokėjo. Paprasčiausiai nesijaučiau vertas daugiau pinigų. Nesiryžau kažką keisti, kadangi nežinojau kur man eiti. Nebuvo nei gyvenimo tikslo, nežinojau ką noriu veikti gyvenime, todėl ir metų metus sukausi tame žiurkių rate, džiaugdamasis kiekvienu penktadieniu ir nekęsdamas pirmadienio...

Aš taip pat buvau linkęs save nuvertinti… ir vis neapleido mintis, kad esu prastesnis už kitus. Išorėje vaidinau labai kietą bičą, kompanijoje dažniausiai tylėdavau ir gal dėl to atrodydavau labai savimi pasitikintis. O iš tiesų jaučiau baimę, kad manęs niekas nesupras, atstums ir nemylės.

Kaip ir dauguma žmonių, jaučiau nepasitenkinimą savo išvaizda... tam, kad tai sutvarkyti, 4 metus praleidau sporto salėje, didindamas raumenis ir tikėdamasis labiau pamilti save. Tačiau, kuo daugiau sportuodavau, tuo atrodydavo, kad reikia dar daugiau! Jei iš žmonių ir girdėdavau, kad puikiai atrodau, viduje niekada taip nesijaučiau ir jais netikėjau...

Na, bent jau galėdavau pasigirti, jog manęs nė viena moteris nebuvo palikusi... kadangi neidavau IŠVIS į jokius artimesnius santykius! Jei ir žinodavau kad tikrai patinku kokiai merginai, vis tiek neatrasdavau drąsos su ja pabendrauti. Didžiulė baimė, kad mane gali palikti nedavė ramybės, todėl savo paauglystę praleidau vienatvėje, be mylimos moters šalia!

Tam, kad atsipalaiduoti ir nejausti savo baimių, kompleksų, tuštumos, gyvenimo beprasmybės pakankamai anksti pradėjau vartoti alkoholį...

...atrodo juokas, tačiau man pačiam pasidarė baisu dėl savo sveikatos ir ateities!

Atrodo juokas, tačiau pakankamai greit priėjau tokią duobę, kad galų gale net man pačiam pasidarė baisu dėl savo sveikatos ir ateities!

Pamenu gulėjau lovoje, su didžiule neviltimi ir su panieka sau galvojau „Negi tam, kad geriau pasijausčiau, visą gyvenimą turėsiu gerti..!?“

Ilgą laiką ieškojau išeities, kol vienas draugas, kuris pradėjo domėtis saviugda, taip tarp kitko pasiūlė su juo eiti į seminarą... Aš tikrai nesidomėjau tokiais dalykais, tačiau neturėjau ką veikti ir nuėjau.

Šviesa tunelio gale... ir darbas su ribojančiais įsitikinimais, emociniais blokais, vaikystėje tėvų įdiegtomis programomis ir skaudžiais prisiminimais...

Tai buvo seminaras, kuriame buvo demonstruojamas paleidimo metodas. Mane tai labai užkabino... viduje pajaučiau, kad tai yra tai, kas gali man padėti...

Naudojant šį metodą, vos per dvi dienas visiškai atsikračiau įpročio vartoti alkoholį ir man tai buvo didžiulis įrodymas, kad metodas veikia!

Visas į tai pasinėriau ir nuolat dirbdamas su savimi valiau savo ribojančius įsitikinimus, emocinius blokus, neigiamas mintis, vaikystėje tėvų įdiegtas programas ir skaudžius prisiminimus...

Aš visada buvau praktikas ir nemėgau didelių filosofijų. Jei būdavo pasirinkimas skaityti knygą, ar eiti medituoti – visada pasirinkdavau antrąjį variantą.

7 mėnesiai tyloje ir vienatvėje...

Daug dirbau su savimi,  važinėjau į įvairias praktines paleidimo stovyklas, ir net ryžausi išeiti iš darbo,  kad išvažiuoti 7-iems mėnesiams buvimui vienatvėje su savimi. Per tą laiką daug praktikavau ir didinau meilę sau. Ten ir įvyko tikroji mano transformacija, kur išsigrynino, atsivėrė ir išsivalė daugybė dalykų apie meilę sau ir savęs suvokimą.

Noriu sutrumpinti tavo kelią ir duoti tik koncentruotą esmę, kuri tau padėtų daug greičiau susitvarkyti savo vidų ir vestų tiesiai į meilę ir savęs priėmimą.

Atsirado ir mylima veikla... ir daugiau pinigų..., ir pirmą kartą gyvenime leidau sau pamilti!

Taigi, išmokus paleidimo technikos, gyvenimas pradėjo keistis į gerą.

Pradėjo atsirasti daugiau pinigų kuriuos toliau investavau į paleidinėjimo stovyklas Anglijoje ir Amerikoje. Pradėjo taisytis santykiai su žmonėmis ir net, pirmą kartą gyvenime leidau sau pamilti!

Pradėjo taisytis santykiai su tėvais ir dabar sutariame puikiai... kaip geriausi draugai.

Supratau ką noriu veikti gyvenime ir esu be galo laimingas tai darydamas.

Draugai pradėjo prašyti, kad atskleisčiau paslaptį kodėl taip švyčiu gyvenimo džiaugsmu...

Kai mano draugai pamatė šiuos pokyčius, pradėjo klausinėti kas čia vyksta... kodėl aš taip švyčiu gyvenimo džiaugsmu? Jie pradėjo aiškintis, kokią paslaptį nuo jų slepiu...

Sutikau viską atskleisti ir pradėjau mokyti paleidimo technikos. Jų gyvenimo kokybė, meilė sau ir vidinė laisvė, kaip  torpeda šoko į viršų! Metodo efektyvumas kalbėjo pats už save. Draugai pradėjo vesti savo pažįstamus… taip, per trumpą laiką tapau paleidinėjimo treneriu.

Žmonės gavo neįtikėtinus rezultatus. štai keletas atsiliepimų..

Manau gyvenimas tikrai pasikeitė - paleidinėjimas man padėjo rasti darbą, kuris yra labai prie širdies, atradau daug naujų užsiėmimų, tad laisvą laiką praleidžiu su malonumu, esu tikrai ramesnė ir išmintingesnė.

Ivona V. Ivona V.
34 m.

Po to kai išbandžiau šią paleidinėjimo techniką, aš įgijau daug daugiau pasitikėjimo savimi siekti iš gyvenimo tai, ko labiausiai noriu. Įgijau drąsos būti savimi ir reikšti save. Aš žinau, kad galiu išlikti stipri kad ir ką gyvenimas yra man paruošęs. Paleidinėjimo technika man suteikė tiek daug džiaugsmo per tokį trumpą laiką!


Vienas paskutinių laimėjimų: paleidau tikslą, kad gaučiau 2000 dolerių ir jie atėjo visai netikėtai!

Karolina 25m. Karolina 25m.
jogos instruktorė, Dallas, JAV

Sunku kažką trumpai pasakyti apie šį metodą. Norint gauti rezultatus, reikia įdėti savęs. Kiek įdedi tiek ir gauni. Paleidinėju daug, tačiau ir rezultatai atitinkami. Pavardinsiu keletą man pagrindinių.

Paleidinėjant atėjo idėja kaip save realizuoti gyvenime. Įkūriau įmonę, kuri dabar auga ir plečiasi. Sunku žodžiais nupasakoti, kiek šis metodas padėjo pradedant nuo baimių, dvejonių, silpnumo nužudymo iki klientų ir partnerių pritraukimo, atrodo patys beldžiasi į duris.

Galiu drąsiai teigti, po išmokimo paleidinėti tapau turtingesnis žmogus. Tačiau maloniausia yra tai, kad saugumą imu nebe iš pinigų, o iš savęs.


Natūraliai pradėjau savimi pasitikėti daug stipriau.

Atsipalaidavęs bendrauju su moterimis.

Rokas Rokas
36 m.

Dar keletas rekomendacijų...

Jei jaučiate, kad turit baimių, ar kad nepasitikit savim, ar kad norit sutvarkyti finansines problemas, ar sveikatos problemas, arba, galbūt norite pasitvarkyti santykius, tai Tadas yra vienas iš tų žmonių, kuris tikrai su jumis ilgai nesiaiškins kas pas jus ten yra filosofiškai blogai, tiesiog parodys kaip tai paprasčiausiai paleisti.

LIUDAS VASILIAUSKAS
LIUDAS VASILIAUSKAS www.laimingi.lt

Tik Tado ir jos sistemos pagalba supratau ką iš tiesų reiškia paleidimas. Kiekvieną kartą kai gyvenimas pakankamai užkraudavo tų problemų, tai visada prisimindavau Tado techniką ir ji visada visada padėdavo. Ačiū Tadui ir tikrai nuoširdžiai rekomenduoju pasinaudoti šia sistema ir jums!

ŽYDRŪNAS SADAUSKAS
ŽYDRŪNAS SADAUSKAS www.veidoskaita.lt

Tadas mokys kaip mylėti save. Paleisti viską kas yra viduje ir trukdo tam. Labai rekomenduoju kiekvienam. Kadangi jis pats išmoko tai daryti ir ne visada toks buvo, o dabar tiesiog šviečia meile, tai jis išmokys ir tave.

RYTIS LUKOŠEVIČIUS
RYTIS LUKOŠEVIČIUS www.rytis.net

Pats esminis dalykas, kurį aš atradau dirbdamas su Tadu yra tai, kad jis viską daro koncentruotai. Be jokių papildomų žodžių ir išsireiškimų – tik maksimali koncentracija. Aš per trumpiausią laiką gaunu geriausią rezultatą ir geriausią savijautą.

PETRAS PASERPSKIS
PETRAS PASERPSKIS www.alfavyras.lt

Iš pradžių su žmonėmis aš dirbau tik asmeniškai, kol jie pagaliau manęs paprašė sukurti programą, su kuria jie galėtų dirbti ir namuose... Ir dabar noriu savo žiniomis, bei šiuo galingu metodu pasidalinti su tavimi!

2 dienų internetinio kurso įrašai „IŠ NORĖJIMO Į TURĖJIMĄ!“

Uzteks noreti - BOX

Jei ir tu nori...

 • Nustoti dvejoti, išsivaduoti iš energijos trūkumo ir tapti energingu.
 • Nebeturėti baimės, pykčio, streso, kaltės, nemalonių prisiminimų ir kitų negatyvių jausmų.
 • Atsikratyti nereikalingų įpročių, savybių ir patikti aplinkiniams.
 • Susikurti pasitikėjimo savimi ir kitas savybes.
 • Nustoti būti vienišam, pamilti save, bendrauti atsipalaidavus ir susirasti antrąją pusę. Turėti mylinčius santykius su šeimos nariais ir artimaisiais.
 • Sužinoti, kaip pasiekti savo asmeninius tikslus ir būti laimingam.
 • Suprasi, kaip turėti daugiau pinigų ir kaip įdėti mažiau darbo, kad gauti daugiau pinigų.
 • Išmokti gauti atsakymus į savo klausimus.
 • Išmokti medituoti ir turėti vidinę ramybę.

Čia išmoksi paprastą metodą, kuris padės gauti norimus rezultatus. Tai galėsi taikyti kai tik prireiks: darbe, namuose, bendraujant, priimant sprendimus, kai tik iškyla sunkumų ar nepageidaujamų kliučių ir t.t.

Apie paleidimo metodą ir jo mokytoją...

Šį paleidinėjimo metodą sukūrė Lesteris Levensonas. Jis buvo gabus fizikas, inžinierius, verslininkas ir visada gerbiamas žmogus. Tačiau nepaisant jo visų laimėjimų visuomenėje, jis nesijautė laimingas. Nesisekė verslai ir turėjo daugybę ligų, tokių kaip depresija, inkstų akmenligė, miego problemas, chroniškus galvos skausmus, skrandžio opą.

Lesteriui buvo vos 42 metai, kai jį ištiko antrasis širdies smūgis. Gydytojai pasakė, kad jam gyventi liko vos kelios savaitės ir jie nieko negali padaryti... tad iš ligoninės tąsyk išsiuntė namo mirti.

Namie, siaubingai bijodamas mirties, suprato, kad visos jo iki šiol turimos žinios nepadarė jo nei sveiku, nei laimingu... tad jis nusprendė pamiršti ką iki tol žinojo ir pradėti nuo nulio...  sau  pasakęs, „kol esu gyvas, dar turiu vilties pasveikti...“

Ir pradėjo savęs klausti... o kas gi yra laimė? Koks mano ryšys su šiuo pasaulius? Kas esu aš?

Iš pradžių pradėjo galvoti,  kad laimė yra kai jį kas nors myli... tačiau peržiūrėjo savo gyvenimą ir suprato, kad aplink jį visą gyvenimą buvo moterų, kurios jį mylėjo ir norėjo būti suo juo... bet jis vis tiek nesijautė laimingas.

Tada jam atėjo suvokimas, kad kai jis mylėjo, buvo pats laimingiausias! Todėl pradėjo eiti per savo gyvenimo prisiminimus ir stebėjo kokiose situacijose jis norėjo meilės ir tą norą keitė į mylėjimo jausmą!

Taip per tris mėnesius visiškai pasveiko ir net 42 metus gyveno be gydytojų pagalbos, kupinas energijos ir be galo laimingas. Be to, be didelių pastangų greitai tapo milijonieriumi ir, svarbiausia, sukūrė metodą, kurio pagalba kiekvienas žmogus gali siekti laimės ir pilnatvės.

Štai ką veikėme šių kursų metu, kurio įrašus gali gauti ir Tu!

 • Atlikome efektyius atsipalaidavimo pratimus, kad nuramintume savo nesustabdomą minčių srautą ir pradėtume geriau jausti savo vidų.
 • Atlikome baimės paleidimo meditaciją, tam kad pajustume vidinį lengvumą ir laisvę gyventi tokį gyvenimą, kokį norime!
 • Išmokome paleisti NERIMĄ, kad galėtume nebesirūpinti dalykais, kurie mums neduoda ramybės ir neleidžia atsipalaiduoti, pvz nerimas dėl pinigų, dėl vaikų, dėl antros pusės, dėl darbo, dėl ateities ir t.t
 • Intensyviai dirbome su TRŪKUMO JAUSMU, kadangi viduje esantis trūkumas, traukia jo dar daugiau. Iš to kyla daugybę problemų, kurios pastato vidinius blokus, trukdančius iš gyvenimo gauti visas dovanas, kurių esame verti!

Akis atveriantis Tado įrašas apie tai, iš kur atsiranda trūkumo jausmas...

 

 • Intensyviai paleidinėjome norą išsiaiškinti, kadangi tai yra pats geriausias ir greičiausias būdas gauti atsakymus į aktualius klausimus. Visi atsakymai yra mūsų viduje, tereikia juos išgirsti. Ir nesvarbu koks tai būtų klausimas... ar "kaip uždirbti daugiau pinigų", ar "kaip sutvarkyti santykius", ar "koks mano gyvenimo tikslas", "ką aš norėčiau veikti gyvenime" ir t.t.
 • Paleidinėjome PRITARIMO NORĄ, iš kurio kyla noras įtikti kitiems ir pasirodyti geresniu nei esi. Jei jauti, jog prie kitų žmonių esi ne savimi, tau būtina atlikti šiuos pratimus!
 • Paleidinėjome KONTROLĖS NORĄ, iš kurio kyla gyvenimo nepriėmimas ir noras pakeisti kitus (ypač savo antrą pusę). O kai nepavyksta sukontroliuoti situacijos ir pakeisti kitų (ko padaryti nepavyksta niekada), kyla pyktis ir susierzinimas...
 • Paleidinėjome SAUGUMO NORĄ... iš kurio kyla visos baimės dėl ateities ir kiti gyvenimo nesaugumai. Jei paleisi saugumo norą (noras = trūkumas), tai tu įgausi tokį vidinį saugumą ir drąsą gyventi, apie kokį galėjai kažkada tik pasvajoti.
 • Intensyviai dirbome su PRISIRIŠIMAIS ir ATMETIMAIS. Prisirišimas prie žmogaus, prie maisto, prie pinigų, prie saugumo ir t.t. Atmetimas situacijoms kurios yra ne tokios kokių tikėjomės, atmetimas neigiamoms savo ir partnerio savybėms ir t.t. Visa tai neleidžia džiaugtis gyvenimu ir būti čia ir dabar!
 • Paleidinėjome emocinius blokus, ribojančius įsitikinimus PINIGAMS, kad su lengvumu jų ateitų daugiau! Kiekvienas turime labai daug neigiamų įsitikinimų iš vaikystės ir paauglystės apie pinigus. Vienus įdėjo tėvai, kitus įsidėjome patys... Norint džiaugtis finansine laisve, pirma turi PALEISTI tai, kas trukdo ją turėti ir ja džiaugtis...

Kai paleidi įvairius įsitikinimus ir blokus, pinigų NEGALI NEPADAUGĖTI... štai vieno mokinio istorija, kaip jis atsikratęs vidinių blokų gavo 4 kartus daugiau pinigų (kaip jis sako, "iš oro") nei kainavo pats kursas (investiciją į kursą kuriame jis dalyvavo buvo apie 434 Eur)

Tai yra tik vienas iš pavyzdžių, kas nutinka su gyvenimu, kai valai savo emocinius blokus, neigiamus įsitikinimus, vaikystėje įdiegtas tėvų programas ir įvairius praeities skausmus...

Štai dar vienas:

„Labai džiaugiuosi, kad nutariau užsirašyti į šiuos kursus. Tai ką išmokau taikau visur ir tai taip paprasta ir tikrai veikia!!! Dingo susvetimėjimas santykiuose su vaikais ir vyru, gyvenimo beprasmybę pakeitė vis dažnesnė šypsena veide, meilės jausmas sau ir aplinkai. Net dabar rašau su šypsena veide : )


Ir finansinė padėtis pradeda gerėti. Neveltui kursai vadinasi „Iš norėjimo į turėjimą“, nes tai tikrai buvo šuolis iš norėjimo į turėjimą visomis prasmėmis, niekaip negaliu atsidžiaugti vidine pilnatve, kurią jaučiu kone nuolatos. “


 

Dalia K., 38m Dalia K., 38m
Lietuva
 • Taip pat intensyviai dirbome su MEILE SAU, kadangi tai yra harmonijos ir sėkmės gyvenime pagrindas! Tu myli kitus tiek, kiek myli save. Jei nemyli savęs, negali mylėti ir kito... todėl meilės sau temai turime skirti DIDŽIULĮ DĖMESĮ!

Neperseniausiai pasibaigė ultra intensyvus 30 dienų kursas "Mylėk save", kurio metu žmonės metodiškai, laiptelis po laiptelio buvo vedami į meilę sau... norėjau parodyti, kaip tavo gyvenimą gali transformuoti meilė sau:

Galiu pasakyti, kad buvau neatostogavęs daugiau kaip dvidešimt savo gyvenimo metų, tačiau vos pradėjęs šiuos kursus įveikiau šią ,,baimę,, ir paleidau viską, atostogos susiklostė kuo puikiausiai kas svarbiausiai galėjau daug laiko skirti paleidinėjimams.


Taip pat skirdamas sau ,,Meilės,, kasdiena įgyvendinu labai paprastai savo kasdienius darbus, nereikia jokių pastangų...


Tiesiog jaučiu, kaip kiekviena diena tampa ramesnė ir svarbiausiai atsirado "Meilės"  aplinkui.


Dar kartą labai ačiū, Tadai  Jums ir visiems bendraminčiams, kuo daugiau Meilės tuo pasaulis gražesnis....

Juozas Jokšas

Esu maloniai nustebinta šių kursų paprastumu ir aiškumu. Tado dėka sužinojau techniką, kuri leido man dar kartą pažvelgti į savo vidų ir vėl pamilti save.


Išsivadavusi iš vidinio sąstingio tapau ramesnė, atlaidesnė, paprasčiau žiūriu į iškilusias problemas ir matau kaip viskas keičiasi aplink mane.


Baimės, nepritarimas sau ir kitiems sklaidosi kaip rūkas ir viskas tik į gerą. Visiems kas dar nežino kaip veikia šis metodas kviečiu susipažinti, tai nerealu!

Rasa Raudytė
 • Išmokome pratimo, kuris skirtas HARMONIZUOTI SANTYKIUS. Jei tik kyla koks nors konfliktas ar nepasitenkinimas kitu, atlik šį pratimą!

Jį gali daryti ir su antra puse kai susipykstate, ir su tėvais jei nesutariate, ir su viršininku, jei laukia įtemptas pokalbis, ir su bendradarbiais, kurie užknisa...

Pagerėjo santykiai su žmona, tapau labiau pasitikintis savimi, įdomesnis, kūrybingesnis ir linksmesnis žmogus.“

Vaidas 35m. Vaidas 35m.
Lietuva

Kas kartą darant šį kursą protas nutyla, atsipalaiduoju, dingsta visos įtampos, susitvarko santykiai su aplinkiniais, žmonės mėgsta mane labiau, bėdos sprendžiasi paprasčiau ir greičiau, ir dar milijonas kitų pliusų. Visi tavo kursai yra geri, bet meilės kursas mano mėgstamiausias! Ačiū!

Jūratė, Jūratė,
vadybininkė.
 • Paleidinėjome emocinius blokus ir ribojančius įsitikinumus, kurie TRUKDO PASIEKTI TIKSLUS. Išsiaiškinome kaip išsikelti tikslą, ir kaip nusiimti visus vidinius trukdžius jo siekiant.

Vienintelis dalykas, trukdantis nueiti į tikslą - tai istorija mūsų galvoje. Kurso metu išmokome iš pasąmonės išsikviesti tai, kas trukdo pasiekti tikslą... ir visa tai paleidome.

Paleidinėjau tikslus ir juos gaudavau, net pats nežinau kaip taip įvykdavo. Dažnai įvyksta „stebuklas“, todėl galiu pasakyti, kad metodas veikia. : ) Dėkuj, Tadai : )“

Povilas Povilas
24m.

Tiesiog vis dar negaliu patikėti, kad naudodama paleidinejimo metodą, aš kasdien vis labiau ir labiau einu savo tikslo (baisiausios baimės mano gyvenime) paleidimo link.


Aš jau keletą dienų nenaudoju jokių raminančių, grįžo apetitas, prasviesėjo galvoje ir jau nebėra stipraus virpulio viduje. Reškia, metodas veikia!!! Todėl kantriai eisiu pilno šios baimės paleidimo link ir jau tikiu ir žinau, jog ateityje aš paleisiu visas kitas savo baimes, trukdančias gyventi pilnavertį gyvenimą...

Loreta Loreta
Lietuva
 • Atlikome vidinės ramybės pratimą, kuris ypač tinka stresinėse situacijose, arba kai norime greit atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos!

Trys kritiniai punktai, kaip šie praktiniai mokymai internetu gali pakeisti tavo gyvenimą:

1. TU IŠMOKSI ELGTIS SU SAVO JAUSMAIS. Nes, kad ir ko nori iš gyvenimo, pirmas dalykas kurį reikia išmokti, tai tvarkytis su savo jausmais ir išgyvenimais.

Dažniausiai ne Tu valdai jausmus, bet jausmai valdo Tave. Turėtų būti atvirkščiai.

Išmoksi nebeturėti „Aš negaliu... Aš nežinau kaip... Aš nevertas... Aš negaliu susitvarkyti...“. Būsi „Aš galiu“ savijautoje ir tai katapultuos Tave į sėkmę.

„Jeigu galvoji, kad gali – Tu gali. Jeigu galvoji, kad negali – Tu negali. Abejais atvejais esi teisus.“ ~ Henry Ford.

2. SUŽINOSI GYVENIMIŠKUS DĖSNIUS, KURIAIS GALĖSI PAGERINTI SAVO:

 • Santykius su šeimos nariais ir mylimaisiais;
 • Pablogėjusią sveikatą;
 • Finansinę padėtį;
 • Vidinę ramybę ir sąmoningumą.

3. ĮGAUSI DRĄSOS GYVENTI SAVO AUTENTIŠKĄ GYVENIMĄ.

Po šių mokymų žinosi, kaip išsivaduoti iš situacijų, trukdančių gyventi norimą gyvenimą. O jeigu nežinai ką nori veikti gyvenime - sužinosi, kaip tai suprasti!

 

TAI YRA ĮRAŠAI IŠ SAVAITGALIO MOKYMŲ "IŠ NORĖJIMO Į TURĖJIMĄ".

VISO BEVEIK 11 VALANDŲ GALINGŲ PRAKTINIŲ IR TEORINIŲ ŽINIŲ...

Visa informacija prieinama ELEKTRONINIU VARIANTU, tad ją gali pradėti klausyti jau 11 minučių po užsakymo!

INVESTICIJA?

Už įvairiausias paleidimo stovyklas Anglijoje, Amerikoje, bei kursus internetu Tadas išleido jau daugiau nei 17 000 eurų! Visas žinias ir sukauptą patirtį jis Tau atiduos vos už mažą to dalelę...

Amerikoje tokio lygio kursas kainuoja daugiau nei 1000 dolerių, apie 724 eurų... ir kažkada, neturėdamas tiek pinigų, skolinausi ir vis tiek dalyvavau... kadangi mačiau, kad tai GALI PAKEISTI MANO GYVENIMĄ!

Už šį kursą nenoriu 724 eurų...

Tiesą pasakius, jie net nesiekia 290 eurų, kas tikrai atitiktų gaunamą vertę!!

Kadangi visa medžiaga prieinama internetu, investicija nesiekia net ir 149 eurų!

Visą kursą galima pasiimti vos už...

290 eurų...

149 eurų...

yra TIK 101 72 eurai!

Vos 36 Eur už vieną kurso dieną... vos 6.5 Eur už 1 kurso valandą!!

Kur dar rasi aukščiausio lygio žinias už 6.5 eurų už valandą!!?? Žinias, kurias panaudojus galima TRANSFORMUOTI savo gyvenimą... mes tai GARANTUOJAME! Užsakymas paspaudus mygtuką žemiau:

Užsisakyti įrašus DABAR!Įrašai prienami elektroniniu variantu, todėl pradėti galėsite 11 minučių po užsakymo!

Ypatinga 71 eurų DOVANA užsisakius šiandien...

8 valandų, 71 eurų vertės audio sistema "IŠSIVADUOK IŠ SAVO BAIMIŲ!", kurios pagalba gali:

 • Išsivaduoti iš bendravimo baimės, kad galėtum laisvai save reikšti bet kur ir bet kada ir bendrauti su žmonėmis be jokių kaukių.
 • Išsivaduoti viešo kalbėjimo baimės, kad atsistojus prieš žmones nedrebėtų rankos, nestrigtų balsas ir jaustumeisi komfortabiliai.
 • Paleisti ateities baimę dėl pinigų ir saugumo praradimo, kuri neleidžia pilnai džiaugtis dabartimi, tam kad pajustum tikrąjį gyvenimo džiaugsmą ir išmoktum džiaugtis tuo, kas yra aplink.
 • Atsikratyti baimės, kad tave paliks partneris ir turėsi gyventi vienatvėje, kad galėtum pilnai džiaugtis santykiais ir nustotum galvoti “o kaip bus”
 • ir daug kitų baimių, kurios žaloja tavo gyvenimą ir neleidžia gyventi taip, kaip nori tavo širdis!

„Baimėje buvau, kaip musė voro tinkle. Kurso pagalba sugebėjau išsivynioti, suplėšyti ir užmiršti tą vargą – dabar turiu daug mažiau baimių ir žinau kaip jų veiksmingai atsikratyti.“

Jolita 29m. Jolita 29m.
pardavėja

Nuo vaikystės buvau pilnas daugybės baimių ir norų, kuriuos tos baimės slopino. Man šis kursas pakeitė gyvenimą ir davė galimybę spręsti problemas žiūrint į jas kitu kampu. Tai veikia!


Esu labiau atsipalaidavęs, lengviau bendrauju, esu linksmesnis, laiką pradėjau leisti prasmingiau, mažiau konfliktų šeimoje.

Juozas, 42m. Juozas, 42m.
vairuotojas

Besąlyginė, "jokių klausimų" 30 dienų, 100% pinigų grąžinimo garantija!

money back logo

Pasitikėdamas šios meditacijos veiksmingumu, suteikiu 100% pinigų gražinimo garantiją. Jeigu tik suprasi, kad tai nebuvo vertas tavo laiko ir finansų investavimas, per 30 dienų labai lengvai galėsi atsiimti visus savo pinigus! Tereikės parašyti laišką adresu paulius@gyvenimoguru.lt

“Oficialiai pasižadu, kursų dienos pabaigoje pajusi tokią vidinę ramybę, kurios dar nesi patyręs niekada!” Tadas Rakauskas

Gali užsisakyti ir perklausyti visą medžiagą… ir jei per 30 dienų pamatysi, jog tai nedavė naudos, GALĖSI BET KADA SUSIGRĄŽINTI VISĄ INVESTUOTĄ SUMĄ!

 

Norint užsisakyti visą kurso medžiagą ir pradėti kelionę į savo emocinių blokų, neigiamų įsitikinimų, vaikystėje tėvų įdiegtų programų ir praeities skausmų valymą, spausk mygtuką žemiau:

Užsisakyti įrašus DABAR!Įrašai prienami elektroniniu variantu, todėl pradėti galėsite 11 minučių po užsakymo!

 

Ar Tadas nėra per jaunas kalbėti apie tokius dalykus kaip santykiai ir pan.?!

Šis klausimas buvo iškeltas prieš 11 dienų kursą "Garantuota Santykių Transformacija" (kurios įrašai jau prieinami). Štai Tado atsakymas (plius meditacija):

 

 

Iškilus klausimams ar neaiškumams kreipkitės...
Paulius Naujokas, VšĮ "GYVENIMO GURU" įkūrėjas
El. paštas: paulius@gyvenimoguru.lt
Mob.: 868772897

P.S. užsisakyk šiuos 2-jų dienų praktinius paleidimo kurso įrašus "IŠ NORĖJIMO Į TURĖJIMĄ!" jau dabar! Išbandyk tai su 100% pinigų grąžinimo garantija! Tai neabejotinai gali paleisti tavo gyvenimą. Registracija paspaudus čia: http://wp.gyvenimoguru.lt/bazinis-paleidimo-kursas-prideti/