Šokiruojanti tiesa, kodėl moteris išsirenka vyrą, kuris geria, ar eina pas kitas? (Ir jei pradžioje toks tikrai nebuvo, kodėl tokiu tampa?)

Atrodo neįtikėtina, tačiau kai kurios moterys tiesiog NEGALI išsirinkti vyro be priklausomybių (alkoholiui, darbui, kitoms moterims…).

Kodėl taip yra, atsakymas šiame vaizdo įraše:

TAI YRA IŠTRAUKA IŠ RYŠIO STIPRINIMO ir SANTYKIŲ SU TĖČIU HARMONIZAVIMO vakaro… šįvakar this website 18:00 val. susitikimas Kaune, kuris bus TIESIOGIAI TRANSLIUOJAMAS INTERNETU…

KAIP SUSIGRĄŽINTI TĖVĄ Į SAVO ŠIRDĮ…, IR TO PASEKOJE ATRAKINTI VYRIŠKUMO, MOTERIŠKUMO, HARMONINGŲ SANTYKIŲ, AR NET FINANSINĖS GAUSOS SPYNAS…?

DĖMESIO: jau šį antradienį ir trečiadienį, iškart prieš Tėvo dieną, vyks RYŠIO STIPRINIMO ir SANTYKIŲ SU TĖČIU HARMONIZAVIMO vakaras “Kaip susigrąžinti tėvą į savo širdį”!

Norint sužinoti daugiau, spauskite šį mygtuką:

suzinoti-daugiau

Kartais sunku džiaugtis tėčiu, nes galbūt jis skaudino, atsitraukė… Tuomet mūsų sieloje visada lieka ta dalis, kuri ieško gero tėčio kituose: vyre, sūnuje, mokytojuje, viršininke…

Tačiau nuostabiausia yra tai, kad ATRASTI TĖTĮ GALIME SAVYJE. Tokį, kurio dėka mes turime ne tik gyvenimą, bet ir kažką ypatingo.

“Jei ryšys su tėvu nutrūkęs, arba labai silpnas…, arba TIK ‘normalus’ ir galvoji, jog Tau užtenka ryšio su mama…, praėjus kažkiek laiko, pradedi pastebėti, jog vis tiek VIDUJE KAŽKO TRŪKSTA… KAŽKOKIOS JĖGOS… ir nežinai iš kur jos pasisemti!”

Vyras negali sukurti tikro saugumo savo žmonai… tik dėl to, jog jo ryšys su tėvu labai silpnas. Moteris pradeda ieškoti tėvo kituose vyruose… ir net to nenorėdama, pasirenka būtent tokius, kaip tėtis…, KAD TURĖTŲ JO DAUGIAU ŠIRDYJE!

Plačiau apie SANTYKĮ SU TĖČIU paspaudus čia!