Kaip ELIMINUOTI pačius stipriausius, pačius subtiliausius, dažnai net nematomus BLOKUS, ir SIENAS, griaunančius santykių harmoniją, stabdančius meilės augimą, bei trukdančius susirasti, ir išlaikyti antrą pusę…?

Ar dažnai sau keli klausimą:

KAIP MAN SUSIRASTI TINKAMĄ VYRĄ?, arba

KAIP MAN SUSIRASTI TINKAMĄ MOTERĮ?“, bei

KAS SU MANIMI NEGERAI, KAD AŠ VIS DAR NETURIU ANTROS PUSĖS, KAI APLINK VISI POROSE…?“.

Jei NESISEKA rasti, bei išlaikyti to žmogaus, su kuriuo visa širdimi norėtum kurti bendrą ateitį…, o per šventes ir vėl sėdi be mylimo žmogaus…, tai bus vienas vertingiausių laiškų, kokius kada nors skaitysi!

Ar kada iškėlei klausimą, kodėl tavo santykiai su priešinga lytimi yra būtent tokie, kokie yra?

Ar kada pagalvojai, kodėl niekaip neišeina sukurti tokių ilgalaikių santykių, kuriais galėtum džiaugtis ir užsipildyti?

Į šį klausimą puikiai atsako Kazimieras Daugėla, sisteminės-fenomenologinės psichoterapijos terapeutas-mokytojas, tarptautinės kvalifikacijos konsteliacijų meistras, apjungęs psichologinį ir dvasinį pažinimą, mokymą ir asmenybės augimą. Peržiūrėk žemiau esančius vaizdo įrašus.

Atsakymas, KODĖL MOTERIMS NESISEKA SU VYRAIS:

Šiame vaizdo įraše kalbama apie tai, kodėl, net ir pačios patraukliausios, turinčios kupetą gerbėjų, moterys, niekaip negali rasti to vienintelio, su kuriuo norėtų dalintis savo gyvenimu?

Atsakymas, KODĖL VYRAMS NESISEKA SU MOTERIMIS:

Šiame vaizdo įraše atskleista viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl vyrai nesugeba pritraukti ir išlaikyti moters, su kuria galėtų ir norėtų kurti bendrą gyvenimą.

Taigi, galbūt Tavo viduje, Tavo dūšioje trūksta tėvo ar mamos…, galbūt esi “mamos sūnelis”, arba “tėvelio dukrelė”, todėl…, savo viduje neturi vietos kitam žmogui?

Būtinai peržiūrėk viršuje esančius vaizdo įrašus, kuriuose puikiai atskleista, kodėl tiek vyrams, tiek moterims nesiseka santykiai…

Jei nesugebi sukurti santykių, kuriais galėtum džiaugtis. Jei vis kažkokie vidiniai blokai Tave stabdo…, pažvelk į savo santykį su mama ir tėčiu… ar tavo širdyje jų tikrai netrūksta?

Tikėtina, jog dėl šios priežasties, Tu negali semtis vyriškumo, ar moteriškumo, todėl ir neatrandi vietos kitam žmogui!

Ką daryti?  ATSAKYMAS ŽEMIAU ESANČIAME VAIZDO ĮRAŠE…

ESMINĖ HARMONINGŲ SANTYKIŲ ŠAKNIS: žemiau esančiame vaizdo įraše atskleistas pirmas žingsnis, norint atstatyti savo tikrąjį vyriškumą ar moteriškumą, bei įgauti galimybę ne tik pritraukti, bet ir išlaikyti meilę…, būtent su tuo žmogumi, su kuriuo visa širdimi norėtum kurti bendrą ateitį…?

Net jei ir buvai daugybėje seminarų apie santykius ir “viską žinai”, žemiau esantis video gali būti pati vertingiausia informacija apie santykius, kokią kada nors girdėjai.

Būtinai peržiūrėk šį vaizdo įrašą:

arrow

DĖMESIO: žinios, esančios šiame 9 minučių vaizdo įrašę gali TRANSFORMUOTI TAVO SANTYKIUS...

Tačiau tai dar ne viskas...

Atsirado nuostabi proga gauti įrašus iš K. Daugėlos praktinio patyrimo seminaro, paremtu šeimos konsteliacijos metodu, kurio pagalba galima žengti pirmus žingsnius link savo tikrojo vyriškumo ar moteriškumo..., ir ELIMINUOTI pačius stipriausius, pačius subtiliausius, dažnai net nematomus BLOKUS, ir SIENAS, griaunančius santykių harmoniją, stabdančius meilės augimą, bei trukdančius susirasti, ir išlaikyti antrą pusę...

Šį, ypatingą vakarą, vyko PRAKTINIS PATYRIMAS, norintiems pašalinti pagrindinius blokus, užkertančius kelią SURASTI, BEI IŠLAIKYTI TĄ ŽMOGŲ, su kuriuo visa širdimi norėtum kurti bendrą ateitį… 

Šis seminaras yra skirtas ieškantiems vyro, ar moters bendram gyvenimui..., turintiems komplikuotus santykius su priešinga lytimi…, esantiems ant skyrybų slenksčio…, nustojusiems džiaugtis vienas kitu… arba tiesiog jaučiantiems, kad santykiuose kažko trūksta!

Seminarą vedė Kazimieras Daugėla:

Vakaro metu, ŠEIMOS KONSTELIACIJŲ METODO PAGALBA, ieškojome būdų, kaip pašalinti kliūtis, kurios trukdo sukurti ir išlaikyti santykiuose harmoniją...

Kas yra šeimos konsteliacija?

„Šeimos konsteliacija" (išdėstymas) - profesionalus psichologinis - terapinis, o taip pat, vidinio - dvasinio gyvenimo pažinimo metodas, padedantis atrasti, suprasti ir išspręsti tai, ką padaryti  anksčiau atrodė  sunku ar neįmanoma. Tai unikali galimybė per grupės ar individualų darbą, lyg modeliavime - matomame lygyje pamatyti, pažinti ir harmonizuoti savo gyvenimo, situacijų, santykių vidinį paveikslą. Šis metodas atveria kelius klostytis sėkmingai:

  • vyro - moters, tėvų - vaikų santykiams;
  • meilei ir laimei;
  • sėkmei, veiklai, finansams;
  • sielos ir kūno sveikatai ir harmonijai.

"Šeimos konsteliacijų" proceso eigoje yra galimybė išgyventi jausmus, kurie kyla dėl sunkumų, susijusių su  partnerystės,  tėvų-vaikų, sveikatos ir gyvenimo klausimais, atrandant juose žymiai aiškesnį supratimą, jų ištakas ir sprendimus, dėka ko sunkumai, sutrikimai tiesiog gali atsitraukti. Tai padeda ne tik dalyvavusiam asmeniui, bet ir visai šeimai.

Konsteliacija padeda giliau pažinti save, šeimą ir gyvenimą, patirti tai, kas dar nerealizuota, pagilinti ryšius, sustiprinti santykius ir meilę, atrandant dar nepanaudotus resursus, galimybes. Ji - ir savarankiškas, ir kaip pagalbinis metodas, įrankis žmonėms, einantiems kitais konsultavimosi, terapijos, ar tobulėjimo keliais.

Išsamiau apie pačią konsteliacijos metodą galima perskaityti paspaudus čia, arba šiame vaizdo įraše:


Šiame interviu radijo stotyje "Laisvoji banga", laidoje "Naktigonė su Genovaite Petroniene" K. Daugėla pasakoja apie patį konsteliacijos metodą. Kaip jis buvo atrastas ir kaip visa tai veikia?

Dalyvių atsiliepimai apie konsteliacijų seminarus:

Esu žmogus, kuris pastoviai ieško atsakymų. Man svarbu atsakymus gauti pakankamai greitai. Daug kas sako ką reikia daryti. Mes visi teoriją žinom, bet čia yra praktika. Lina

Konsteliacija man atstatė bendrystę su sildenafildosage.com/viagra-for-women-myths/ mano tėvais. Paulius

Vien stebėjimas kitų žmonių konsteliacijas, daro transformacijas ir gydo tavo vaikystės žaizdas. Irma

Supratau kodėl gyvenu taip kaip gyvenu. Kodėl šeimoj santykis yra toks koks yra. Įnešė naujo suvokimo.

Esu baigusi psichologiją. Radau aukso kasyklą. Niekada negalvojau, kad viduje turiu tiek užspaustų dalykų, kurie yra taip laisvai ir greit ištraukiami. Atvažiuokit čia. Tikrai atrasit tai, ko visą gyvenimą ieškojot. Diana

Gavau daug atsakymų.

Tu gali vaikščioti po įvairius seminarus, skaityti knygas ir mokytis kaip susirasti vyrą ar moterį... gali tam išleisti tūkstančius litų, tačiau vis tiek nepasiekti trokštamo rezultato..., NES JEI NEIŠSPRĘSI PROBLEMOS ŠAKNIES VISA KITA BUS LABAI LAIKINA...

NORINT PERŽIŪRĖTI ŠIUOS VERTINGUS ĮRAŠUS...

Pats Kazimieras, nuolat gilindamas savo žinias ir keldamas kompetenciją, kiekvienais metais panašiems seminarams užsienyje išleidžia po 3000 ir daugiau eurų!

Jis mokosi iš geriausių Vokietijos, Austrijos, Danijos, JAV šeimos konsteliacijų metodo dėstytojų.

4 Kazimiero valandos privačiai, kainuoja 180 eurų, o šis jo seminaras NESIEKIA NET PUSĖS TOS SUMOS.. ir yra mažiau už 90 eurų.

NORINT PERŽIŪRĖTI VISĄ SEMINARO MEDŽIAGĄ, investicija dabar, tik 77 EUR 39 EUR!

Norint užsiregistruoti, spausk šį mygtuką ir pereisi į parduotuvę:

Užsisakyti įrašus dabar!

 

Užsisakius šiandien, 2 ypač vertingos dovanos...

  • 1 val. 07 min paskaitos įrašas: "Vyras – autoritetas, moteris – mylima ir pasitikinti vyru. Kaip tai pasiekti?"
  • 47 min. paskaitos įrašas: "Kai moteris vyrui ne žmona, o mama... Kaip išeiti iš užburto nesusikalbėjimų rato ir atstatyti meilę, pasitikėjimą, bei harmoniją poros santykiuos?"

Dalyvių atsiliepimai po šio praktinio patyrimo:

“Šiame seminare patyriau labai labai daug. Jaučiuosi, kad atsidūriau tokioj vietoj, kur man senai reikėjo. Labai daug skaičiau knygų, bet man vis trūko, trūko kažkokio suvokimo, pajautimo. Dabar aš tą tikrai pajaučiau ir esu labai dėkinga už šį vakarą.” Laima

“Visos temos labai rezonavo. Radau atitikmenų savo šeimoje. Patiko, kad po šitų konsteliacijų, persidėliojo akcentai šeimoje, Grįžo tėtis su mama. Jei konkrečiai, supratau, kad visą laiką konkuravau su mama dėl vietos šeimoje. Dabar su mielu noru ją užleidau. Visi atsirado savo vietose vien po šio vieno vakaro. Viskas labai laiku.” Aistė

“Tarsi neišgirdau kažko naujo, bet ta išmintis pateikta kitaip, parodė kaip galima daug sužinoti ir suprasti dalyvaujant. Pajaučiau, kad tai labai efektyvus sprendimas. Dalyvavau pirmą kartą.” Jolita

“Seminaras pranoko lūkesčius. Patyriau plačią aplitudę emocijų. Padėjo susidėlioti, kokia kryptimi judėti toliau.” Inga

 

DĖMESIO! GYVENIMO GURU 100%,"jokių klausimų" pinigų grąžinimo garantiją!

100proc pinigu grazinimas

Tikrai kartais nutinka, kad renginys nepatenkina dalyvių lukesčių... todėl VISĄ RIZIKĄ PRISIIMAME SAU. Nenoriu, kad kiltų kokių nors abejonių dėl šio renginio!

Nors investicija ir taip labai minimali, vis tiek pridėsiu labai drąsią garantiją, kad nebeliktų jokių abejonių!

Jei seminaras nepateisins Tavo lūkesčių ir neduos to, ko tikėjaisi, grąžinsime visus 100% sumokėtų pinigų!

Tai nėra kažkoks marketingo triukas... tikrai esame grąžinę žmonėms pinigus už nepavykusį seminarą, tad tai yra tikra!

Jei paskaita nepateisins Tavo lūkesčių, jei neduos naudos, galų gale, jei nepatiks Kazimiero batų raištelių spalva, nesvarbu, dėl kokios priežasties, GRĄŽINSIME VISUS SUMOKĖTUS PINIGUS!

Prarasti neturi ko, o atrasti gali begalę nuostabių dalykų, kurie praturtins tavo vidų!

Taigi, išklausyk visą seminarą ir, jei dėl kokių nors priežasčių nusivilsi, ar negausi norimų rezultatų, per 15 dienų parašyk laišką į info@gyvenimoguru.lt su prašymu grąžini pinigus. Pinigus grąžinsime per kelias dienas!

UŽSISAKYK ĮRAŠUS JAU DABAR:

Užsisakyti įrašus dabar!

Paulius Naujokas,
Mob.: +370 (687) 72 897
El. paštas: info@gyvenimoguru.lt
VšĮ "GYVENIMO GURU" įkūrėjas