Kokios paslaptys slypi už STIPRAUS RYŠIO SU MAMA…, ir kaip to ryšio trūkumas gali būti pagrindinė nesėkmių gyvenime priežastis...

(bei atnešti finansinį nepriteklių, griauti santykius su antra puse, atnešti daug vidinio nerimo…, ar net įtakoti įvairias ligas)

Turbūt jau girdėjai, jog tavo santykiai su mama TIESIOGIAI įtakoja tavo sėkmę gyvenime?

Jei santykiai su mama yra tik “normalūs”…, kai laikas nuo laiko paviršutiniškai pabendraujate telefonu ir NĖRA TVIRTO RYŠIO…, tai gali būti vienas pagrindinių stabdžių tavo gyvenime…!

O jei išvis nesutari su mama…, jei turi jai daug nuoskaudų, priekaištų ir nepasitenkinimo… tai TIESIOGIAI žaloja tavo gyvenimą, įskaitant tavo finansus…, santykius su antra puse, bei vaikais…, ir atneša daugybę įvairių ligų…!

Nuoširdžiai sau atsakyk, ar pagalvojus apie savo mamą kyla šilti jausmai? O gal iškart iškyla tuštuma…, o gal netgi nuoskaudos, bei priekaištai dėl to, ko ji tau nepakankamai davė ar kaip sužeidė?

Kodėl santykiai su mama tokie svarbūs?

 

Apie tai kalba KAZIMIERAS DAUGĖLA, sisteminės-fenomenologinės psichoterapijos terapeutas-mokytojas, tarptautinės kvalifikacijos konsteliacijų meistras, apjungęs psichologinį ir dvasinį pažinimą, mokymą ir asmenybės augimą.

Trumpa ištrauka iš laidos "KĄ MANAI?"

Kairėje esančiame vaizdo įraše labai puikiai atskleista, KAIP MOTERS SANTYKIAI SU MAMA ĮTAKOJA SANTYKIUS SU VYRU...

arrow
arrow

Ir... dešinėje rasi vaizdo įrašą apie tai,  kaip vyro santykiai su mama įtakoja santykius su moterimi (arba kodėl vyras nesugeba užmegzti ilgalaikių santykių?)

Pirmasis ir svarbiausias santykis šiame gyvenime yra mūsų santykis su mama, per kurią ir gauname gyvenimą. Jei santykis su mama geras – sekasi ir gyvenime.

 

GERI SANTYKIAI SU MAMA – TARSI DOVANA! Tačiau šią dovaną galime gauti tik tuomet, kai sutinkame ją priimti. T. y., kai galime priimti savo mamą tokią, kokia ji yra.

Priimti suprasdami, kad visa tai, ką mama mums davė ar ko nedavė, nėra vien jos pačios indėlis.

Kad už jos stovi jos mama, o už jos – močiutė ir t. t. Todėl negali būti jokių priekaištų ar pageidavimų mamai, kad pvz., ji turėjo būti kitokia – galbūt geresnė, labiau mylinti. Nes būtent iš tokios mamos, kokia ji yra mes ir gimėme tokie, kokie esame. Todėl ta mama, kurią turime ir yra mums ideali mama.

DĖKA SAVO MAMOS MES GAUNAME PAČIĄ DIDŽIAUSIĄ DOVANĄ – MŪSŲ GYVENIMĄ. Kartu su gyvenimu gauname ir tą kūrybinę jėgą, kuri teka per tūkstančius mūsų giminės kartų.

Didžiulė laimė, jei randame kelią link savo mamos. Nes jei mūsų širdyje yra vietos mamai, jei mes priimam ją – tai ir gyvenimas mus priima, o mes sugebame imti jo dovanas ir galimybes. Čia ir prasideda laimė.

Ypatingai svari tema, kurios dauguma žmonių nepaliečia per visą savo gyvenimą…

Būtent todėl, motinos dienos proga, buvo organizuojamas Kazimiero Daugėlos seminaras…

fade-leftfade-right“KIEK MAMOS ŠIRDYJE – TIEK LAIMĖS GYVENIME!”

(seminaro įrašai jau paruošti)

 

Seminare Tu sužinosi...

 • KODĖL dauguma žmonių, atrodo, yra bejėgiai patys susitvarkyti su gyvenimu ir tik laukia kol už juos viską sutvarkys kiti: valdžia padidins algas, darbdavys duos geresį darbą, kažkas atves vyrą ar moterį, auklėtojos išauklės jų vaikus ir t.t. Juk visi pažįstame tokių žmonių! Nuo ko jie turi pradėti, kad IŠLIPTI IŠ ŠIO UŽBURTO RATO ir pagaliau susikurti tokią laimę ir harmoniją gyvenime, apie kokią visada svajojo? (gavęs šias žinias galėsi labai lengvai padėti savo draugams, apie kuriuos pagalvojai tai skaitydamas!)
 • Dauguma žmonių su savo mama sutaria "vidutiniškai". T.y. nesipyksta, beveik neturi jokių nuoskaudų, kartas susitinka ir paviršutiniškai pabendrauja. TAČIAU... "VIDUTINIAI" SANTYKIAI ATNEŠA "VIDUTINĮ" GYVENIMĄ! Kaip visa tai pakeisti, kad galėtum išnaudoti PILNĄ savo potencialą ir priimti visas gyvenimo duodamas dovanas?
 • KODĖL VIS DAR NERANDI VIETOS GYVENIME... net jei ir atrodo, kad dirbi mėgstamą darbą, turi įdomių "dvasinių" draugų, lankaisi seminaruose... tačiau vis tiek, kartais ateina jausmas, JOG VISKAS BLOGAI..., lyg ne taip kaip turėtų..., lyg esi ne ten. Iš kur kyla šis jausmas ir ką daryti, kad galėtum jį pamiršti visam laikui!
 • KODĖL VAIKAI TAVĘS NEKLAUSO... ir kodėl dažnai ateina jausmas, jog tau labai trūksta motiniško/tėviškos jėgos? Jei tik vaikas parodo savo "ožius" ir daro priešingai nei liepei, tu nežinai kaip su tuo tvarkytis ir labai greit prarandi kantrybę, kad pradedi rėkti, taip vis labiau ir labiau traumuodama nekaltą vaiką... Kaip pasiekti, kad Tavo žodis turėtų didžiulį svorį ir vaikas suprastų iš pusės žodžio?
 • Taip pat: kaip susigrąžinti į širdį mamą net jeigu ji jau amžinybėje?
 • SVARBIAUSIA: seminaro metu atlikome ir keletą ir PRAKTIŲ PRATIMŲ, kurie padeda geriau suprasti, koks mūsų santykis su mama... ir duoda pradžią ŠIŲ SANTYKIŲ HARMONIZAVIMUI..., tuo pačiu harmonizuojant ir santykį su antra puse, vaikais, bei gyvenimu!

TAIP PAT SUŽINOSI TOKIŲ ĮSPŪDINGŲ DALYKŲ, KURIE GALI TRANSFORMUOTI VISĄ TAVO ATEINANTĮ GYVENIMĄ...!

 • Kaip santykiai su mama tiesiogiai įtakoja ir tavo LAIMĘ gyvenime?

 • Kaip santykiai su mama tiesiogiai įtakoja ir tavo SĖKMĘ?

 • Kaip santykiai su mama tiesiogiai įtakoja ir DARNĄ tavo šeimoje?

 • Kaip santykiai su mama tiesiogiai įtakoja ir tavo santykius su VAIKAIS?

 • Kaip santykiai su mama tiesiogiai įtakoja ir tavo FINANSINĘ padėtį?

 • Kaip santykiai su mama tiesiogiai įtakoja ir tavo sugebėjimą rasti SAVO VIETĄ šiame pasaulyje?

SEMINARO ĮRAŠAI YRA TOKIE PAT STIPRŪS, KAIP KAD DALYVAUTUM GYVAI, KADANGI TAI YRA DARBAS SU SAVO VIDUMI..., SU SAVO JAUSMAIS!

KELETAS ATSILIEPIMŲ ŠĮ SEMINARĄ...

"Seminaras ir jo metu atlikti praktiniai pratimai asmeniškai man davė labai didelę naudą. Prasiplėtė, atsirado visiškai kitas suvokimas. Pradėjo nykti barjerai, pretenzijos trukdančios priimti tiek savo mamą, tiek apskritai pačią gyvenimo dovaną. Išnyko vidinis konfliktas. Ačiū už puikias žinias, aiškų jų išdėstymą ir praktiką."

Giedrė B., Vilnius

"Seminare išgirdau ir supratau, kiek daug žmogaus gyvenime lemia santykiai su mama, netgi tose srityse, kur net nepagalvotum. Man vis dar yra sunku besąlygiškai gerbti ir priimti savo mamą, bet jaučiu kaip mano santykis su mama gyvėja, galim gyviau ir drąsiau bendrauti"

Indrė J., Vilnius

"Jaučiu savyje atsivėrusią naują erdvę, kurioje įvyko susitaikymas, savęs kaip vaiko priėmimas. Vis galvodavau, kodėl mes su mama patiriame sunkumų bendraudamos, abi mylime viena kitą, tačiau kalbame atrodytų skirtingomis kalbomis. Tas pats bendravimo modelis tarp mano mamos ir močiutės. Jaučiau, kad tai kaip vyksta mūsų bendravimas yra modelio atsikartojimas, tačiau niekaip neradau būdo ištrūkti į harmoningesnį bendravimą. Ir tas paprastumas su kuriuo Kazimieras atskleidė, kad šitokiu būdu noriu būti panaši mamą, kad nesąmoningu būdu ieškau ryšio su ja... kažką manyje išlaisvino. Dabar galiu jai leisti būti mano mama, o sau būti jos vaiku, viduje nebeliko pasipriešinimo. Nuoširdus ačiū už vidinę transformaciją :)"

Vilma K., Vilnius

"Labas,
- daugiau artumo, meilės, šilumos ir dėkingumo pajutau savo tėvams.
- prieš seminarą jaučiausi vienišoka, po jo supratau kokią dovaną ir galimybes gavau vien dėl to kad tėvai buvo kartu ir darė ką sugebėjo....
- nebuvau skeptiška ir neturėjau prieštaravimų, tiesiog atėjau rasti daugiau atsakymų ir tikrai išėjau turtingesnė."

Renata S., Kaunas

"K.Daugėlos seminarų visuomet laukiu ir dalyvauju juose, nes kaskart vis randu atsakymų į įvairius savo gyvenime iškilusius klausimus. Kiekvienas seminaras vis kažkuo praturtina mano vidinį potencialą. Vakarykščias suteikė dar daugiau vilties, kad einu teisingu keliu ir tikrai po kurio laiko mano gyvenimas nušvis dar niekada nepatirtom šviesiom, gražiom spalvom. Ačiū Kazimierui už tokius puikius patyrimus..."

Laima Ž., Kaunas

"Man patiko. Buvau girdėjusi apie šeimos konsteliacijas, pamačiau praktiškai. Man pasirodė visai priimtinas būdas šitaip "pasikapstyti" ir galbūt pamatyti "kodėl?""

Roma J., Vilnius

"Kad reikia gerbti tevus atrodo savaime suprantama, bet kad tai turi tokia įtaką žmogaus gyvenimui tikrai buvo naujiena. Visa informacija labai naudinga. "

Ramunė T, Kaunas

"Labiau užtvirtinau santykius su dukra apie bendravimą.
Prieš seminarą jaudinausi ir galvojau, kad dukra gali nepriimti ar nesuprasti visa tai kas bus kalbama, bet po seminaro mūsų santykiai sustiprėjo, aš ir ji pasijautėme tvirtesnės , artimesnės. Mums tai tiko. Labai tiko.
Taip, aš galvojau kad dukra gali būti nusiteikusi skeptiškai(nes tam yra pagrindo) , bet po seminaro viskas čia gerai mums gavosi ir tai tiesa.
Ačiu."

Valerija M., Kaunas

"Gavau žinių, kaip reikia priimti savo mamą. Aš žinau, kad nėra prasmės išgyventi dėl skriaudų ir gydausi savo vaikystės žaizdas. Tai supratau, kad einu teisingu keliu. Paaiškėjo, kad mano santykis su mama sužeistas- aš mama, o ji vaikas.Dar nežinau, kodėl taip yra, kada tai pasikeitė ir kaip tai sutvarkyti. Prieštaravimų nebuvo, gal šioks toks pasipriešinimas, kad va ir vėl niekas nieko už mane nepadarys, pačiai reikės tvarkytis :)"

Lina B., Kaunas

"Apie vakar vykusį seminarą. Šis seminaras privertė į santykį su mama pažvelgti kitaip, leido išsilaisvinti iš įvairių prisirišimų, nuostatų, pasikeitė savivertė. Manau tai labai svarbu. Su mama turėjau labai sunkų santykį, kurio nesu išsprendusi. Daug paslapties tame santykyje liko ir daug kas dar neišspręsta. Šis seminaras davė kryptį, pradinį suvokimą kaip, kuria linkme eiti tokios problemos sprendime. Esu išbandžiusi daug šios problemos sprendimo būdų, bet šis seminaras duoda visai kitus išlaisvėjimo būdus."

Vida M, Vilnius

"Įspūdį paliko nemažą - pajutau motinystės svarbą ir gėrį. Viskas, ką žinojau ir jutau ankščiau, pasitvirtino. Gyvenimas dėliojasi lyg puzlių dėlionė. Tiesa, nors ir viskas aišku tapo, tačiau norėtųsi daugiau žinoti, kaip atstatyti pagarbą, dėkingumą ir tikrąją meilę mamai."

Aurelija J., Vilnius

"Labai įdomus seminaras. Po jo jaučiausi kažkokia išgryninta, atsirado vidinė ramybė. Manau, kad čia tik pradžia į gilesnius potyrius. Ačiū Jums, Kazimierai, už tą šviesą, kurią skleidžiate."

Violeta M., Kaunas

"Seminaras leido suprasti, kad nors atrodytų su mama santykiai kaip ir "normalūs", bet viduje trūksta visiško jos priėmimo. Ir išties reikia nemažai pastangų iki suvokimo, kad ji yra pati teisingiausia mama. Po seminaro liko daug momentų apmąstymui, kiek tampriai iš tikro esam visi susiję tarpusavyje."

Ina K., Kaunas

"Ačiū už nuostabų minčių pateikimą, problemų išaiškinimą. Ir kaip bebūtų keista, ką vakar girdėjau, tai buvo seniai žinoma tiesa. Čia kaip tam kačiukui, eilinis bakstelėjimas į pridarytą balą. Problema - mumyse.

Nauda didžiulė. Ateityje norėčiau pasidalinti problema individualiai. Į seminarą ėjau su nerimu širdyje. Lyg būtų ledo krislas įstrigęs pačioj širdy, o išėjau su didžiuliu palengvėjimu. Ir namo grįžau visai kitaip žiūrėdama į sūnų. Čia gavau tai, ko negausi pas jokį psichologą (bandžiau)... Dabar aš žymiai ramesnė ir džiugesnė. Lyg rūkas išsisklaidė.

Livija K., Kaunas

SEMINARO ĮRAŠAI JAU PARUOŠTI... IR GALIMA JUOS UŽSISAKYTI UŽ MAŽIAUSIĄ INVESTICIJĄ (VĖLIAU BRANGS!)

vilnius-k-daugela

Akimirka iš seminaro Vilniuje.

Seminarai vyko Vilniuje ir Kaune... abu vakarai buvo vienas kitą papildantys! Įrašai JAU PARUOŠTI... 

ĮRAŠŲ TRUKMĖ:
1 dalis - 1 val. 46 min.
2 dalis - 1 val. 35 min.

Norintiems užsisakyti ABIEJŲ VAKARŲ paskaitos įrašus, investicija RIBOTĄ LAIKĄ 90 vos 39€!

Norint užsisakyti įrašus, spausk šį mygtuką:

UŽSISAKYTI ŠIO SEMINARO ĮRAŠUS!

UŽSIREGISTRAVUS DABAR, Tavęs lauks 2 super dovanos (net 22 EUR vertės), kurios papildys temą apie ryšį su mama...!

 • 1 val. 07 min. paskaitos įrašas: "Kai moteris vyrui ne žmona, o mama... Kaip išeiti iš užburto nesusikalbėjimų rato ir atstatyti meilę, pasitikėjimą, bei harmoniją poros santykiuos?". (11 EUR vertė)
 • 1 val. 01 min paskaitos įrašas: "SUAUGE VAIKAI IR TĖVAI. LAISVI AR NELAISVI SAVO GYVENIMUI? (11 EUR vertė)
UŽSISAKYTI ŠIO SEMINARO ĮRAŠUS!

KELETAS IŠTRAUKŲ IŠ ŠIO SEMINARO...

TU NUSTEBSI, kai sužinosi kodėl visi Tavo pasiekti tikslai ATRODO PER MAŽI..., ir net po DIDŽIAUSIŲ LAIMĖJIMŲ NEGALI SAVIMI PASIDŽIAUGTI...

arrow

Kodėl tūkstančiai žmonių gyvena su jausmu, jog NETURI ŠIAME PASAULYJE SAVO VIETOS...?

arrow
UŽSISAKYTI ŠIO SEMINARO ĮRAŠUS!

Kas yra šeimos konsteliacija?

Šeimos konsteliacija" (išdėstymas) - profesionalus psichologinis - terapinis, o taip pat, vidinio - dvasinio gyvenimo pažinimo metodas, padedantis atrasti, suprasti ir išspręsti tai, ką padaryti  anksčiau atrodė  sunku ar neįmanoma. Tai unikali galimybė per grupės ar individualų darbą, lyg modeliavime - matomame lygyje pamatyti, pažinti ir harmonizuoti savo gyvenimo, situacijų, santykių vidinį paveikslą. Šis metodas atveria kelius klostytis sėkmingai:

 • vyro - moters, tėvų - vaikų santykiams;
 • meilei ir laimei;
 • sėkmei, veiklai, finansams;
 • sielos ir kūno sveikatai ir harmonijai.

"Šeimos konsteliacijų" proceso eigoje yra galimybė išgyventi jausmus, kurie kyla dėl sunkumų, susijusių su  partnerystės,  tėvų-vaikų, sveikatos ir gyvenimo klausimais, atrandant juose žymiai aiškesnį supratimą, jų ištakas ir sprendimus, dėka ko sunkumai, sutrikimai tiesiog gali atsitraukti. Tai padeda ne tik dalyvavusiam asmeniui, bet ir visai šeimai.

Konsteliacija padeda giliau pažinti save, šeimą ir gyvenimą, patirti tai, kas dar nerealizuota, pagilinti ryšius, sustiprinti santykius ir meilę, atrandant dar nepanaudotus resursus, galimybes. Ji - ir savarankiškas, ir kaip pagalbinis metodas, įrankis žmonėms, einantiems kitais konsultavimosi, terapijos, ar tobulėjimo keliais.

Išsamiau apie pačią konsteliacijos metodą galima perskaityti paspaudus čia, arba šiame vaizdo įraše:

Šiame interviu radijo stotyje "Laisvoji banga", laidoje "Naktigonė su Genovaite Petroniene" K. Daugėla pasakoja apie patį konsteliacijos metodą. Kaip jis buvo atrastas ir kaip visa tai veikia?

Dalyvių atsiliepimai apie konsteliacijų seminarus:

Tu gali vaikščioti po įvairius seminarus, skaityti knygas ir mokytis kaip susirasti vyrą ar moterį ir kaip būti kartu. Gali tam išleisti tūkstančius litų, tačiau vis tiek nepasiekti trokštamo rezultato...,NES JEI NEIŠSPRĘSI PROBLEMOS ŠAKNIES VISA KITA BUS LABAI LAIKINA...

Norint gauti įrašus, spausk šį mygtuką:

UŽSISAKYTI ŠIO SEMINARO ĮRAŠUS!

DĖMESIO! 100% "jokių klausimų" pinigų grąžinimo garantiją!

100proc pinigu grazinimas

Tikrai kartais nutinka, kad renginys nepatenkina dalyvių lukesčių... todėl VISĄ RIZIKĄ PRISIIMAME SAU. Nenoriu, kad kiltų kokių nors abejonių dėl šio renginio!

Nors investicija ir taip labai minimali, vis tiek pridėsiu labai drąsią garantiją, kad nebeliktų jokių abejonių!

Jei seminaras nepateisins Tavo lūkesčių ir neduos to, ko tikėjaisi, grąžinsime visus 100% sumokėtų pinigų!

Tai nėra kažkoks marketingo triukas... tikrai esame grąžinę žmonėms pinigus už nepavykusį seminarą, tad tai yra tikra!

Jei paskaita nepateisins Tavo lūkesčių, jei neduos naudos, galų gale, jei nepatiks Kazimiero batų raištelių spalva, nesvarbu, dėl kokios priežasties, GRĄŽINSIME VISUS SUMOKĖTUS PINIGUS!

Prarasti neturi ko, o atrasti gali begalę nuostabių dalykų, kurie praturtins tavo vidų!

Taigi, išklausyk visą seminarą ir, jei dėl kokių nors priežasčių nusivilsi, ar negausi norimų rezultatų, per 15 dienų parašyk laišką į info@gyvenimoguru.lt su prašymu grąžini pinigus. Pinigus grąžinsime per kelias dienas!

Norint užsisakyti, spausk šį mygtuką:

UŽSISAKYTI ŠIO SEMINARO ĮRAŠUS!

Iškilus kokiems klausimams ar neaiškumams, skambinkite telefonu 8687 72897 (Paulius)