Žmonėms, kurie yra beveik (tačiau ne visiškai) patenkinti savo gyvenimu... ir nesupranta ką jie daro ne taip!

Atviras laiškas visiems, kas nori išmokti PAŠALINTI savo emocinius blokus, ribojančius įsitikinimus, ar praeities skausmus... tačiau nežino nuo ko pradėti!

Dešimtys tūkstančių žmonių iš viso pasaulio naudojasi LENGVAI IŠMOKSTAMU, mokslu pagrįstu emocijų paleidimo metodu, kad išsivalyti savo vidų ir tapti laisvu nuo pasąmoninių „virusų“, kurie juos stabdo... ir neleidžia pilnai džiaugtis gyvenimu, ir savimi...!

Galbūt tau kyla klausimas, kodėl kai kuriose gyvenimo srityse (arba net daugumoje) NĖRA TAIP, KAIP TU NORI...!?

Ir aš kalbu ne tik apie pinigus, daiktus ar santykius su žmonėmis, bet ir nematerialinius dalykus, tokius kaip meilė sau... gyvenimo tikslas... pasitikėjimas savimi... laisvė nuo baimių ir t.t.!

Atrodo skaitai knygas, esi pozityvus,  dvasingas, mylintis žmogus... tačiau vis tiek gyvenime nelydi sėkmė... kodėl?

Galbūt svajoji apie mėgstamą darbą... apie savo nuosavą verslą... apie didesnius pinigus... apie naują žmogų ir gražius santykius... geresnę sveikatą... ir perskaitęs kelias protingas knygas ŽINAI KĄ REIKIA DARYTI KAD TAI GAUTI... tačiau nieko nedarai... arba jei ir darai – nieko nevyksta!

KODĖL!!??

Tu gali išleisti 900 eurų (ar net daugiau!) įvariems mokymams apie pinigus, sėkmę ir verslą. Gali naudoti aukščiausio lygio tikslų siekimo, planavimo, vizualizacijos,  įrankius. Gali prieš veidrodį kartoti afirmacijas, iki pamėlynavimo... tačiau vis tiek neturėsi to ko nori... dėl vienos paprastos priežasties

Pasąmoniniai ribojantys įsitikinimai, praeities nuoskaudos, emociniai blokai ir neigiamos nuostatos STABDYS (tiksliau STABDO) Tave kiekviename gyvenimo žingsnyje!

Kaip psichologas ir knygų autorius A. Svijašas pasakė: Mūsų pasąmonė panaši į sandėlį, kuriame saugomi įvairūs įsitikinimai, nuostatos, stereotipai ir baimės... tai veikia kaip programos, kurioms mes patys to nenujausdami vadovaujamės, kai reikia priimti sprendimus. 

Tokių programų yra labai daug ir kol jų nepažinsite, tam tikra dalis jų jus valdys ir trukdys siekti trokštamų tikslų.“

Tavo ribojantys (dažnai neigiami) įsitikinimai... tavo emociniai blokai... neigiamos patirtys ir nuoskaudos iš praeities... NELEIDŽIA judėti į priekį tokiu greičiu kokio norėtum.

Pavyzdžiui, norint rasti mylimą darbą, reikia paleisti senąjį… tačiau didžiulis nesaugumas, baimės ir įtampos jokiu būdu neleidžia to padaryti!

Arba nori nuosavo verslo… tačiau vėlgi, didžiulė baimė dėl ateities, nestabilumas, vaikystėje įkaltį įsitikinimai, jog visi verslininkai vagys ir blogi žmonės, neleidžia pasiekti to ko nori…

O kodėl perskaičius daug knygų, aplankius ne vieną seminarą, gyvenimas vis tiek nesikeičia taip kaip norisi?

Knygos ir seminarų vedantieji parodo kaip reikia uždirbti pinigus, turėti idealius santykius, pamilti save ir labiau pasitikėti... TAČIAU KODĖL NESIDARO!?

Didžiausios kliūtys kodėl neturi to ko nori... kodėl negyveni taip kaip svajoji... kodėl eini per gyvenimą su TRŪKUMO JAUSMU. Viskas slypi TIK TAVO GALVOJE!

Todėl tie, kas dirba tik su išoriniais elementas, tokiais kaip „daryk taip, anaip ir gausi va taip...“ ir nekreipia dėmesio į žmogaus vidų, jo programas, dažnai nepasiekia trokštamų rezultatų... ir tik todėl, kad, pavyzdžiui, pas žmogų įdiegta „aš negaliu, aš netikęs“ programa!

Paprastas pratimas, kuris per 2 minutes parodys tavo ribojančias programas... atlik jį DABAR!

Labai paprastai! Gali tai padaryti dabar iškart!

Paimk popieriaus lapą ir rašymo priemonę...

Aš rimtai, prašau nustok skaityti ir susirask popieriaus lapą ir rašymo priemonę. Jei nesugebėsi padaryti šio elementaraus pratimo, apie kažkokį didesnį darbą negali būti nė kalbos... tad laukiu...

Jei ir toliau sėdėsi prie kompiuterio ranka pasirėmęs galvą ir pasyviai skaitysi visokius saviugdos straipsnius, nuo to tavo gyvenimas tikrai nepasikeis. Pokyčiams būtina PRAKTIKA!

 

Gerai… tikiuosi jau turi!

Lengviausia savo ribojančias programas pamatyti tada, kai kalba pasisuka APIE PINIGUS (jei žiūrėjai Ryčio Lukoševičiau video “Kodėl patartina pinigus išsikelti kaip tikslą”, suprasi apie ką aš), todėl nuo to ir pradėkime…

Savo lape parašyk: "Per mėnesį norėčiau uždirbti _____ (įrašome skaičių) eurų iš savo mėgstamos veiklos!"

Tikiuosi tu vis dar su manimi... taigi, pirmas žingsnelis padarytas! Džiaugiuosi dėl tavęs.

Dabar tą skaičių PADVIGUBINAME ir rašome toliau...

 

Aš norėčiau uždirbti _______ (įrašome padvigubintą sumą) eurų ir daugiau kiekvieną mėnesį iš savo mylimos veiklos, tačiau tiek neuždirbu, nes (išvardiname visas priežastis)

 1. _______________
 2. _______________
 3. _______________

ir t.t.

 

Ir neleisk protui sakyti „ai, čia viskas aišku. Viską aš čia žinau ir supratau, todėl nereikia man čia nieko daryti“... ir tai bus didžiulė apgaulė!

Skirk 2 minutes ir nuoširdžiai tai padaryk… pažiūrėk kas guli tavo viduje! Leisk ateiti toms mintims, tiems jausmams kas ateina… galbūt tai įvairios baimės, mintys kad esi nevertas, kad tai neįmanoma, kad tai ne tau… viską viską paimk ir surašyk!

 

Dabar tikriausiai matai, kodėl gali perskaityti kiek tik nori knygų, aplankyti kiek tik nori seminarų... ir žinoti viską kaip gauti to ko nori... tačiau savo vidui nepasipriešinsi... tie pagaliai dviračio ratuose jokiu būdu neleis tau judėti tokiu greičiu kokio norėtum!

Siūlyčiau nors akimirkai nustoti minti dviratį su pagaliu ratuose... išsiimti kliuvinį ir tada su lengvumu ir šypsena judėti toliau! Kaip tai padaryti?

ĮRAŠAI IŠ PRAKTINIO UŽSIĖMIMO: Kaip pašalinti savo emocinius blokus ir ribojančius įsitikinimus... kad gauti viską ko nori daug greičiau nei galvoji?

Gyvenimo Guru Saviugdos klubo iniciatyva buvo surengtas praktinis užsiėmimas su Ryčiu Lukoševičiu, kuris praktiškai parodė kaip pašalinti savo emocinius blokus ir ribojančius įsitikinimus... kad gauti viską ko nori daug greičiau nei galvoji.

Visas užsiėmimas buvo filmuojamas ir įrašai jau čia! Viskas pateikiama elektroniniu variantu, kad galėtum pradėti praktikuoti vos kelios minutės nuo dabar!

Praktinio užsiėmimo įrašai

Vakaro metu:

 • Atlikome praktinius pratimus, kurie veda į savo TIKROJO VIDINIO TROŠKIMO RADIMĄ... ir jį atradę žiūrėjome į apribojimus, netikėjimus, ir įsitikinimus, trukdančius tai turėti!
 • Išmokome kaip pašalinti savo emocinius blokus, ribojančius įsitikinimus ar net praeities nuoskaudas!
 • Išmokome kaip tvarkytis su atėjusiais neigiamais jausmais.
 • Išsikėlėme tikslus ir dirbome su vidiniais blokais, trukdančiais juos pasiekti!
Rytis Lukoševičius

Rytis Lukoševičius "emocijų paleidimų technikos" mokymų metu.

Rytis Lukoševičius – emocijų paleidimo ir meditacijos meistras, padėjęs daugeliui žmonių išsilaisvinti iš neigiamų emocijų, praeities skausmų, bei stiprių baimių. Po jo užsiėmimų žmonės susitvarko savo pašlijusius santykius, įgauna dvasinę ramybę, ar net išsprendžia finansines problemas!

Taip pat vakaro metu buvo atskleista...

 • Kas mums labiausiai trukdo pasiekti savo tikslus ir gauti iš gyvenimo viską, ko tik trokštame?
 • Kodėl TIKSLIAI žinant ką reikia daryti norint pasiekti išsikeltą tikslą … vis tiek NIEKO NEDARAI!?
 • Ką daryti su viduje gulinčiu trūkumo jausmu… kurio neišeina pilnai patenkinti? (kiek kartų bandei patenkinti meilės, bendravimo trūkumą…).
 • Kaip pamatyti tavyje gulinčius trūkumus? Į tai kaip pirštas rodo vienas dalykas…
 • Kodėl niekaip neišeina pilnai patenkinti trūkumo jausmo?
 • Kada LENGVIAUSIAI realizuojasi visi tikslai?
 • Kokie yra 3 labiausiai paplitę, labiausiai NEEFEKTYVŪS būdai tvarkytis su atėjusiais jausmais? Įdomiausia, kad šiuo 3 būdus naudoja 99% žmonių… to pasekoje žmonės yra be energijos, turi krūva problemų, kurių nesugeba išspręsti… ir yra labai nelaimingi!
 • Kodėl, kai ateina stiprūs jausmai, mes pamirštame visą pozityvų mąstymą… visas technikas, skaitytas knygas… ir vis tiek pasielgiame taip, kaip ir anksčiau..? (pvz susipykstame, aprėkiame, pratrūkstame agresija…)
 • 3 pagrindiai trūkumo jausmai, kurie labai stipriai pasireiškia SANTYKIUOSE… jei jų nepamatysi ir neišspręsi – BUS DAUG DAUG KONFLIKTŲ su antra puse!
 • Visi trūkumo, nesaugumo, baimės, kaltės, gėdos jausmai laikosi vos ant VIENOS vienintelės minties… kuria mes mylim ir į kurią esam įsikibę labiausiai! PAŠALINK TAI – IR PROBLEMOS DINGS!
 • Kaip eliminuoti pasipriešinimą veiklai, kurios NENORI daryti… tačiau REIKIA?
 • Iš kur kyla noras pamiegoti ir nuovargis vidury dienos…?
 • -4 PAGRINDINIAI ŽINGSNIAI norint paleisti bet kokį skausmą, bet kokį ribojantį įsitikinimą, emocinį bloką, prisiminimą… ar nemalonią situaciją…
 • Dažnai žmonių nematoma saviapgaulė ir iš to KYLANTIS PYKTIS…
 • Kodėl dėl kokių nors įvykių sielojamės dešimtmečiais…
 • Ką daryti ir kaip nestovėti vietoje, jei nežinai savo didžiausio, pačio pagrindinio gyvenimo tikslo?
 • Labai subtilus, daugumos nepastebimas noras, kuris PARALYŽIUOJA imtis veiksmų ir eiti ieškoti savo gyvenimo tikslo!
 • Kokios yra pagrindinės klaidos, kurias žmonės daro formuluodami savo tikslus… dėl kurių ir negauna to ko nori… arba gauna ne tai ko norėjo?
 • Patarimai norintiems nusiimti akinius...
 • Patarimai norintiems su lengvumu gauti daugiau pinigų...
 • Ryčio suvokimai apie gyvenimo prasmę ir jos atradimą…
 • Žinutė tiems, kas dirbą nemėgstamą darbą, iš kurio, jei tik būtų galimybės, išeitų jau rytoj... tačiau BIJO, nes nebus iš ko gyventi!
 • Paprastas, efektyvus pratimas pakelti savo vidinę būseną (iš kurios ir patartina dirbti su savo blokais, įsitikinimais, skaudžiais prisiminimais)
 • Kam dar gyvenime sunku pasakyti „NE“?

Mokslu pagrįsta emocijų paleidimo technika!

Dr. Richard J. Davison, kuris laikomas vienu žymiausių mokslininkų streso mažinimo srityje iš valstybinio Niujorko Universiteto („State University of New York“), bendradarbiaujant su Dr. David C. McClelland iš Harvardo universiteto („Harvard University“), atliktų bandymų metu patvirtino emocijų paleidimo technikos efektyvumą!

Atliktų bandymų metu mokslininkai nustatė, kad paleidimo technika „labai stipriai skiriasi nuo kitų bandytų metodų savo paprastumu, efektyvumu, sudėtingų sąvokų nebuvimo ir greit pastebimais rezultatais. Mokslinių tyrimų rezultatai parodė, kad žmonės šio metodo pagalba išmoko būti ramesniais sudėtingose situacijose, ir po to, kai įvaldė šią techniką, rezultatai dar labiau pagerėjo.“

-

Ryčio, bei kitų pasaulinio lygio mokytojų praktikoje žmonės naudodami šį metodą patys intuityviai randa atsakymus į ilgai juos kamavusius klausimus, tokius kaip:

 • Kaip išmokti mylėti save?
 • Kaip atrasi savo pašaukimą?
 • Kaip išmokti labiau pasitikėti savimi?
 • Kaip įveikti įkyrias mintis ir praeities prisiminimus?
 • Kaip susitvarkyti su baimėmis ir nerimu?
 • Kodėl iki šiol gyvenime buvo tiek daug nematomų stabdžių, kai žinai ką reikia daryti... tačiau nedarai?
 • Kaip atsikratyti pykčio, neapykantos ir atleisti kitiems žmonėms?
 • Kodėl nepavyksta pasiekti to ko nori, nors ir labai dėl to stengiesi?
 • Kodėl griūva santykiai su mylimu žmogumi?
 • ...Ir daug daug kitų vertintų atsakymų...

Aš neteigiu kad perklausius šiuos įrašus gausi atsakymus į šiuos ar kitus klausimus... tačiau jei nuosekliai naudosite šį emocijų paleidimo metodą, tokie klausimai, kaip ir daugeliui tą praktikuojančių žmonių, taps praeitimi...! GARANTUOTAI!

Ar tikrai taip lengva paleisti savo emocinius blokus ir ribojančius įsitikinimus?

PALEIDIMAS YRA NATŪRALUS!

Pažiūrėk į vaikus... vieną akimirką jie pyksta, kitą akimirką vėl džiaugiasi gyvenimu.

Mūsų natūralus gebėjimas paleisti emocijas buvo prarastas augant, kai girdėjome žodžius "ko čia verki, taigi nėra dėl ko", "būk vyras", "merginos taip nesielgia", "negalima", "atsargiai"...

Pradėjome savo jausmus ir emocijas spausti, kad niekam neparodyti... jei ir jaučiuosi blogai ir man liūdna, bandau šypsotis ir sakau jog viskas gerai.

Emocijų paleidimo metodas padeda sugrąžinti natūralią būseną, todėl jo nemokėti yra neįmanoma.

Tereikia sustoti ir pažiūrėti į tai, ką nešamės savo viduje... ir paleisti!

Ar tai tikrai tau?

Jei perskaitei iki šios vietos ir atlikai viršuje esantį pratimą, tu akivaizdžiai esi rimtai nusiteikęs eiti gilyn į save, šalinti savo emocinius blokus ir neutralizuoti ribojančius įsitikinimus!

Dauguma žmonių, nors ir jaučiasi nelaimingi, gyvena nuolatiniame trūkume, baimėje ir nepasitenkinime…  tačiau vis tiek net nesusimąsto atsisukti į save ir tai sutvarkyti, taip kaip darai tu!

Įsivaizduok, didžioji dalis žmonių per visą savo gyvenimą neapsilankys nė vienuose tokiuose mokymuose… ir negaus įrankių, kuriuos gausi tu!

Todėl jei jau skaitai šį laišką, žinau kad turi ryžtą eiti iki galo!

Štai kodėl tau idealiai tinka šie praktiniai mokymai…

Vykęs praktinis užsiėmimas su Ryčiu buvo filmuojamas ir įrašai JAU PARUOŠTI! Užsisakyk vaizdo medžiagą  „Kaip pašalinti savo emocinius blokus ir ribojančius įsitikinimus... kad gauti viską ko nori daug greičiau nei galvoji?“ jau dabar!

Ar skaičiavai kiek jau išleidai knygoms, seminarams, kurie mokė kaip reikia kažką padaryti... tu sužinojai... tačiau nieko taip ir nepadarei?

Kiek tai būtų? 20 000 eurų? 10 000 eurų5000 eurų? ...

Juk yra mokymų, kurių kainos siekia po 1000 ir daugiau eurų!

Jei ne pirmus metus domiesi saviugda, tai tavo žinių bagažas, manau, jau tikrai pilnas... ir galbūt priėjai tą tašką, kai tas nedarymas pradeda slėgti... todėl kviečiu IŠVALYTI PAGRINDINIUS BLOKUS IR TAI, KĄ GAVAI IŠ VISŲ PRAEITŲ MOKYMŲ, PAGALIAU PANAUDOTI... be pagalių dviračio ratuose, kuriuo važiuoji per gyvenimą....

Ir šių, praktinių užsiėmimų įrašai tikrai nekainuoja 3000 eurų... jie nekainuoja net 1000 eurų... atrodytų turėtų siekti bet kokius 300 eurų, bet ir tai būtų netiesa!

INVESTICIJA į šių praktinių užsiėmimų įrašus, kur mokoma kaip pašalinti savo emocinius blokus ir ribojančius įsitikinimus, nesiekia net 200 eurų...ir yra TIK 77 eurai 39 eurai!

Įrašai bus pristatomi elektroniniu variantu, todėl po apmokėjimo VISKĄ GALĖSITE PERŽIŪRĖTI IŠKART!

 

Norint užsisakyti užsiėmimo įrašus, spausk šį mygtuką: 

Užsisakyti praktinio užsiėmimo įrašus dabar!Visą medžiagą galėsite peržiūrėti iškart po apmokėjimo! Ji bus pristatyta elektroniniu variantu!

DOVANA užsisakius dabar: 9 eurų vertės paskaita, kuri skirta žmonėms, norintiems išmokti susitvarkyti su savo neigiamais jausmais ir emocijomis… tačiau nežino nuo ko pradėti!

Pavydas, pyktis, baimė, kaltė, gėda, savęs teisimas, nerimas, smerkimas, stresas, vienišas, atstumtas, liūdesys, išdavystė, įžeidimas, pažeminimas, nusivylimas, nepageidaujamas, nepastebėtas, nesuprastas, prislėgtas, pamestas, žioplas, nevykėlis, nepasitikinitis savimi…

DAR KAS NORS?

Ir kaip susitvarkyti su šiais jausmais? Visa tai, kaip susitvarkyti rasi šiame  Ryčio Lukoševičiaus seminare, KURĮ TAIP PAT GAUSI VOS KELIOS MINUTĖS PO APMOKĖJIMO!

Šiems įrašams galioja besąlyginė 30 dienų, 100% pinigų grąžinimo garantija!

Nenoriu kad kiltų kokių nors abejonių dėl šių įrašų įsigyjimo!

Nors investicija ir taip labai minimali, vis tiek pridėsiu labai drąsią garantiją, kad nebeliktų jokių abejonių!

Jei šie įrašai nepateisins Tavo lūkesčių ir neduos to ko tikėjaisi, ne tik grąžinsime VISUS sumokėtus pinigus, bet ir pridėsime dar daugiau! Grąžinsime visus 100% sumokėtų pinigų!

Išklausyk visą medžiagą, išbandyk kas ten sakoma 30 dienų... ir jei dėl kokių nors priežasčių nusivilsi, ar negausi norimų rezultatų, parašyk laišką į info@gyvenimoguru.lt su prašymu grąžini pinigus. Ir viskas bus atlikta per kelias dienas!

Noriu padaryti, kad tau būtų visiškai ramu užsisakant šių užsiėmimų įrašus, kuriuose žiūrime į savo vidų... ir jį valome...!

Užsisakyti galima jau dabar paspaudus šį mygtuką:

Užsisakyti praktinio užsiėmimo įrašus dabar!Visą medžiagą galėsite peržiūrėti iškart po apmokėjimo! Ji bus pristatyta elektroniniu variantu!

 

Gyvenimo Guru
Kontaktinis telefonas informacijai: 868772897 (Paulius)
El. pašto adresas: info@gyvenimoguru.lt

P.S. Tu gali ir toliau važiuoti per gyvenimą su pagaliais ratuose ir gigantiškų pastangų pagalba pasiekti, suvizualizuoti tai ko nori!

Tu gali ir toliau skaityti knygas, lankytis seminaruose, kurie nekeičia tavo vidaus ir nešalina pagrindinių tavo nesėmės priežasčių – emocinių blokų, ir ribojančių įsitikinimų!

... arba tu gali trumpam sustoti, atsisukti į save, sutvarkytų visus savo „vidinius virusus“ ir su lengvumu važiuoti toliau. Pasirinkimas Tavo...

Praktinio užsiėmimo „Kaip pašalinti savo emocinius blokus ir ribojančius įsitikinimus... kad gauti viską ko nori daug greičiau nei galvoji?“  įrašai jau čia... Užsisakyk paspaudus čia.

 

Apie Rytį Lukoševičių...

Kai man buvo ketveri deja tėvai išsiskyrė. Jau nuo tada atsimenu savo vis sudėtingesnį ir apsunkstanti žvilgsnį į gyvenimą.

Norėjau gyventi su tikru tėvu, kuris neatsargiai pažadėjo mažam berniukui jį pasiimti, dažnai lankyti ir to neįgyvendino. Nesutardavau su griežtu patėviu, kuris auklėjo mane dažnai ir daug kritikuodamas, akcentuodamas tai ką nuolatos darau prastai.

Susiformavo stiprus kompleksas, kad „man niekas niekada nepavyks“. Šis jausmas lydėjo mane 20 metų, ką bepradėčiau daryti.

Iš didelio poreikio gyventi šeimoje saugiai ir niekam neužkliūnant, išmokau intuityviai pajausti ką jaučia kitas žmogus. Žinojau kaip man elgtis, kad likčiau nepastebėtas... Tada tai buvo mano vaikiškų savigynos galimybių išraiška.

Šią dieną suvokiu, kad privalėjau įgyti tokią patirtį, esu už tai labai dėkingas. Dabar, dirbdamas su žmonėmis, greitai pajaučiu jų jausmus ir aiškiai pamatau tikrąsias kankinimosi gyvenime priežastis.

Mokykloje mokiausi labai gerai, tai vėlgi kėlė kitų vaikų nepasitenkinimą, nedraugiškumą.

Būdavo, kad padėdavau kitam išspręsti uždavinį, o vėliau jis mane pravardžiuodavo, šaipydavosi. Apsigindavau pats, jei reikėjo, tačiau nuolatos lydėjo didžiulis vienišumo pojūtis, jaučiausi nereikalingas, nesuprastas.

Paauglystėje pats susivokiau, kad privalau sau padėti, neturėjau supratimo kaip tai padaryti, pradėjau nuo psichologinių žurnalų skaitymo. Skaičiau labai daug. Kažkokioj knygoj paskaičiau apie pozityvumą ir šypseną.

Mano moto tapo: jei visas pasaulis nusiteikes prieš tave, tai tau telieka nusijuokti jam į veidą. Nuo 15-16 metų tas tapo neblogu pabėgimu, tarsi priedanga, skydu nuo gyvenimo. Daug šypsodavaus, daug juokdavausi. Didžiąją laiko dalį visai neblogai jausdavausi. Tuo metu atrodė visai šaunu.

Universitete, labiau domino kompiuteriniai žaidimai, nei programavimo studijos, jie tiesiog netikėtai suteikė daug išsiilgto gyvenimo džiaugsmo. Po pirmų 3 beveik vien pražaistų metų staiga susivokiau ką aš darau ir pasijaučiau universitete visišku nevykėliu...

Lūžis buvo kai nuėjau į pirmą darbo pokalbį. Supratau kad nieko nemoku, pats savęs nesamdyčiau. Supratau kad baigus studijas būsiu vėl niekam nereikalingas. Nusprendžiau pats savęs daugiau nebežlugdyti, „atsitiktinai“ pakliuvo knyga apie efektyvų mokymąsi ir pradėjau labai sparčiai vytis kolegas. Pasivijau ir pralenkiau.

Toliau daug skaičiau, vis ieškojau būdų, atsakymų kaip man save „remontuoti“. Suvokiau, kad aš galiu jaustis laimingas, reikia tik sužinoti, kaip tai padaryti. Radau daug įkvepiančių knygų, kaip "Alchemikas" ir kitų tuo metu populiarių knygų.

Tos knygos padėdavo, tačiau tik maždaug savaitei ar dviems. Po to vėl grįždavau į nesąmoningą savęs gailėjimą:
Matydavau, kad esu nepajėgus ką nors keisti. Nesilaikau sau duotų pažadų ir pats pradedu save smerkt. Kuo daugiau knygų.. tuo blogiau jaučiausi... – klausiau savęs: kodėl aš žinau kaip reikia tapti laimingu... ir kodėl aš to nesiimu. Buvo baisu padaryti didelį pokytį, nes nežinojau ar pasiseks... dvejojau... ir vis labiau save „ėdžiau“... Bijojau tamsos, bijojau būti nevykėliu, blogu vyru... viešai kalbėti... pradėti ir daryti kažką naujo. Buvau tas, kuris sukritikuoja visas naujas idėjas. „o kas bus jeigu nepavyks“. Bijojau suklysti. Tas paralyžiuodavo visose veiklose. Toliau mane persekiojo nuolatinis kitų pritarimo siekimas. Noras visiems įtikti. Pats save prievartaudamas stengdavausi būti juokingu, įdomiu.

Vis ieškojau ir ieškojau mane išgelbėsiančio atsakymo... kai ką pagaliau pradėjau keisti. Mečiau vartoti alkoholį, pradėjau keltis 6 val. ryto. Atsirado naujų, lektorių-favoritų (Anthony Robbins, Brian Tracy), ezoterikos, po truputį bandžiau medituoti.

Tuo metu atrodė kad tas "draivas", aistra - „būk kietas, užsibrėžk didžiulį didžiulį tikslą ir viskas bus ok“, mane išves į tikrą laimę. Ir vėl atėjo nusivylimas... pastebėjau, kad manęs joks materialus tikslas iš tikro netraukia (TAI KAIP GYVENTI BE TIKSLO?).

KIEK DAR SKAITYSI IR NIEKO NEDARYSI???

2008m. per šv. Kalėdas beskaitant Steve Pavlinos knygą, užkliuvo vienas sakinys kuris supurtė gyvenimą "KIEK DAR SKAITYSI IR NIEKO NEDARYSI???" ir tada pagaliau atėjo suvokimas po 3 metų intensyvaus visko skaitymo. Atsakymas į klausimą „kaip tapti laimingu?“ - nežinau, bet reikia pradėti daryti ir daryti reikia daug.

Supratau, kad per tuos 3 metus mano protas tapo gudrus, išmoko daug triukų, daug būdų sau padėti teoriškai.. bet praktiškai nepasikeitė tiek kiek norėčiau. Netapau ramiu, laimingu, atsipalaidavusiu... vis tiek buvau pilnas baimės, nemeilės sau, nusivertinimo.

Po to sekė trys metai intensyvaus lankymosi seminaruose, mokymuose, ieškant to kas yra efektyvu ir realiai duoda naudą. Pradėjau teikti pirmenybę ne teorijai, o praktikai. Vieni dalykai veikė daugiau, kiti mažiau, kai kurie puikiai padėjo tvarkyti vienas sritis, bet buvo bejėgiai kitose, todėl toliau ieškojau.

EMOCIJŲ PALEIDIMO TECHNIKA!

2011m. Lapkritį atvažiavau į vieną meditacijų sodybą. Pradėjau paleidinėti pagal emocijų paleidimo techniką. Po 3 dienų praktikų staiga dingo duriantis skausmas širdy kurį nešiojausi gerus penkis metus... gydytojai sakė kad širdis sveika... aš supratau, kad paleidimai VEIKIA.

Ir savaitę trukusioj paleidinėjimų sodyboj, pagaliau pirmą kartą savarankiškai, drąsiai pabendravau su Dievu. Paprašiau duoti ženklų, kad jis yra ir juos gavau.

Pajutau, kad radau įrankį, kelią, pasaulėžiūrą, dvasinę kryptį ir su kiekviena diena atradau vis daugiau džiaugsmo ir atsipalaidavimo. Gyvenimas pradėjo keistis labai sparčiai ir stipriai.

Nebegalėjau sau daugiau meluoti

Prisipažinau, kad gyvenu ne taip kaip noriu... nebegalėjau sau daugiau meluoti. Dvasinis kelias atskleidė kur aš melavau sau. Ir paleidimai leido tuos dalykus išvalyti, perprogramuoti. Pakeisti į meilę, priėmimą, taiką ir ramybę.

Po 2 mėn gavau svajonių darbą.. tokį kokio tuo metu norėjau už 5000 lt per mėnesį (nes paleidau šį norą). Pradėjo gerėti santykiai. 2012m. rudenį gyvendamas su nauja savo gyvenimo moterimi ir dabar jau žmona Jurga, paleidinėjau vis daugiau ir daugiau.

Nuo 2013m. vasario pajaučiau didelį norą dalintis su žmonėmis šia nuostabia galimybe, kaip galima sau padėti tapti laimingu, pradėjau mokyti kitus. Tai man labai tiko ir patiko, dariau su visišku atsidavimu ir pasitenkinimu.

Daviau kitiems kiek tik galėjau, net nesitikėdamas nieko atgal. 2013m. vasarą prisipažinau, kad viskas... daugiau nebegaliu būti programuotoju ir prieš vestuves, liepos 31 išėjau iš darbo ir pradėjau gyventi vien iš paleidimų mokymų. Po savaitės sužinojau, kad žmona jau laukiasi. Visiškas "happy end"!

Gyvenimas viską gražiai sudėliojo. Dauguma žmonių su kuriais dirbu bijo daryti tai ką jie myli, nes netiki kad iš to sugebės užsidirbti. Suvokiau, kad tai ne mano reikalas – jei Dievas nori, kad mokyčiau kitus, tai tikrai pasirūpins ir materialiais mano šeimos poreikiais. Ir tikrai pasirūpino!

Jis pasirūpino viskuo, ko būtinai man reikėjo mokymams ir dar daug kuo papildomų, ko net nesitikėjau. Vis daugiau ir daugiau žmonių sužino apie mane ir ateina sau padėti. Vis labiau tobulėja mano įgūdžiai ir gaunu papildomų, reikalingų, naujų žinių, mokytojų, patirčių, praktikos. Vis labiau ir labiau jaučiu, kad esu ten, kur turiu būti, kur Visata nori, kad aš būčiau, kur Dievas plekšnoja man per petį.

AČIŪ!
Rytis Lukoševičius

Užsisakyti praktinio užsiėmimo įrašus dabar!Visą medžiagą galėsite peržiūrėti iškart po apmokėjimo! Ji bus pristatyta elektroniniu variantu!