Atrodo neįtikėtina, jog net nežinodamas gali nešti “giminės naštą”..., ir visą gyvenimą vykdyti kitų užkrautas misijas...

KOKIAS (ne)savo MISIJAS VYKDOME GYVENIME IR KAIP NUO JŲ IŠSIVADUOTI?

Jei vaizdo įrašo nerodo spauskite čia!

Kartais net nesuvokiame, kodėl nuo mūsų bėga pinigai..., ar kodėl neatrandame savo gyvenimo misijos..., arba kodėl vis pasirenkame netinkamus vyrus, moteris, kurie atneša daug skausmo ir problemų..., arba kodėl dirbame darbą, kuris labai vargina...

Kaip išsilaisvinti iš ne savo misijų, buvo kalbama K. Daugėlos seminare "MISIJOS, KURIAS VYKDOME GYVENIME... įgyvendiname savo pačių norus ar "taisome" šeimos likimą?".

Seminaro įrašai jau paruošti!

vilnius-k-daugela

Akimirka iš šio seminaro Klaipėdoje! Visos vietos užpildytos.

Seminaro įrašo trukmė: 2 val. 15 min

Jei tėvai savo viduje jaučia nestabilumą – tai persiduoda ir vaikams.

Dažnai vaikai tampa tėvų patikėtiniais, guodėjais. Tuomet dalis energijos būna nukreipta ne į jo paties gyvenimą, o į tėvų gyvenimą ir atsakomybę už jų gyvenimą.

Jei vaikas vykdo misiją “kad tėtis arba mama gerai jaustųsi ir būtų laimingi” – jis tampa nelaisvas savo paties gyvenimui. Tuomet nebesiseka mokytis, vėliau – sunkumai darbe, komplikuoti santykiai su priešinga lytim.

arrow

IŠTRAUKA IŠ SEMINARO: Kodėl kai kurie žmonės darbe ar moksluose yra NE SAVO VIETOJE… ir niekaip negali iš to išlipti? Akis atveriantis sisteminis požiūris...

Jei vaizdo įrašo nerodo spauskite čia!

Tavo šeima, giminė – tai VIENA SISTEMA, kurioje kiekvienas dalyvis yra priklausomas vienas nuo kito!

Šeima  – viena sistema, kurioje kiekvienas vienaip ar kitaip priklauso vienas nuo kito.

Kai iš ko nors atimama jam priklausanti pagarba ir meilė – šeimai sukelia ilgalaikių padarinių. Atstumtiesiems šeimos nariams atstovauja šeimos nariai iš vėlesnių kartų – dažniausiai vaikai.

Paprastai jie perima atstumtųjų jausmus, tokiu būdu rodydami visai šeimai į tuos žmones. Vaikas atstovauja atsumtam šeimos nariui ir netgi perima jo likimą. Priklausymas šeimos sistemai tampa svarbesnis  už savo nuosavą gyvenimą. Tai vadinama būsena “aš vietoj tavęs”.

 

Štai keletas pavyzdžių, kai to net nežinodami galime priimti kitų misijas (arba įdėti jas savo vaikams) ir pastatyti ant to visą savo gyvenimą:

 • Mama labai norėjo būti buhaltere, tačiau dukros atėjimas į gyvenimą tai sustabdė. Mamos viduje liko stiprus nerealizuotas ketinimas, kurį vaikas savo dūšioje jaučia. Dukra net nesąmoningai jaučia kaltę, jog atėmė iš mamos dalelę laimės. Ir to pasekoje nesąmoningai priima sprendimą stoti į buhalteriją (kas iš pradžių atrodo labai geras sprendimas, tačiau vėliau atsisuka prieš ją pačią).

 

 • Tėtis mylėjo kitą moterį, tačiau sūnaus atėjimas į šį pasaulį privertė mylimosios atsisakyti ir susituokti su kita. To pasekoje, sūnus jaus vidinį poreikį susirasti būtent tokio dūšios skambesio moterį, kokios tėtis turėjo atsisakyti. Vien iš vaikiško, labai nuoširdaus noro išpirkti tėčiui patirtą praradimą.

 

 • Senelis pasisavimo kažkieno turtą. Atėjęs vaikas tampa verslininku, uždirba didelius pinigus, tačiau tuos pinigus nuolat praranda ir niekaip negali iš jų kažko gražaus pastatyti, ar jais pasidžiaugti. Savo dūšioje, jis prisiėmė misiją, atiduoti senelio skolas.

 

 • Jei šeimoje mirė brolis ar sesuo, vėliau į gyvenimą ateinantys vaikai gali prisiimti misiją kompensuoti tą prarastą gyvenimą. Gali vykdyti jo tikslus, bei atstoti tėvams tą trūkumą.

 

 • Moters senelis turėjo priklausomybę alkoholiui. Giminei nepavyko jo išgelbėti ir jis mirė. Anūkė nesąmoningai išsirenka vyrus su priklausomybėmis, kuriuos taip pat reikia gelbėti. Tačiau, ką ji gelbėja iš tiesų...? Taip, savo senelį! Jos viduje gyvena poreikis išgelbėti savo šeimos narį... ji prisiima misiją išgelbėti savo dūšios žmogų, padedant kažkam kitam (šiuo atveju vyrui).

 

 • Sovietmetis. Nederliaus metai. Ūkininkai prisiėmę paskolų patiria labai skaudžius bankrotus. Sukrėtimas paliečia visą giminę. Atėję vaikai, anūkai, jaučia vidinį poreikį atstatyti tai, kas buvo prarasta. Anūkas, nuo mažens pradeda jausti potraukį tapti sėkmingu agronomu. Tik dėl to, kad sugrąžintų seneliui tai, kas buvo prarasta. Iš meilės ir pagarbos savo giminei!

 

 • Laikais, kai šalia nebuvo tiek gydytojų, mirė giminės žmogus. Jei tik būtų buvęs šalia gydytojas, to nebūtų įvykę! Atėjusi anūkė į giminę, jaučia didžiulį poreikį tapti gydytoja... tik dėl to, jog viduje yra noras išgelbėti mylimą giminės narį. Tokia pati situacija gali būti ir su anūku, kuris nori būti gaisrininku.
arrow

Kazimieras pasakoja, apie konsteliacijos metodą ir KAIP pasimato tai, kas paslėpta Tavo dūšioje?

Jei vaizdo įrašo nerodo spauskite čia!

Kartais tik bandome pateisinti tėvų, mokytojų, darbdavio lūkesčius. Kartais pasirinkdami specialybę, vyrą, žmoną, darbą tik stengiamės įtikti tėvams, „tapti tinkamais“ šeimai…Kartais net nesuprantame kodėl siekiame to, kas vis bėga nuo mūsų... O galvoje vis dažniau sukirba klausimai:

“Ar tai mano paties gyvenimo tikslai ir norai? O gal tik kartoju kažkurio savo giminaičio sunkų likimą?”

Investicija tik 67€ 29€

arrow

Tikrai kartais nutinka, kad renginys nepatenkina dalyvių lukesčių... todėl VISĄ RIZIKĄ PRISIIMAME SAU. Nenoriu, kad kiltų kokių nors abejonių dėl šio renginio!

Nors investicija ir taip labai minimali, vis tiek pridėsiu labai drąsią garantiją, kad nebeliktų jokių abejonių!

Jei seminaras nepateisins Tavo lūkesčių ir neduos to, ko tikėjaisi, grąžinsime visus 100% sumokėtų pinigų!

Tai nėra kažkoks marketingo triukas... Jei seminaras nepateisins Tavo lūkesčių, jei neduos naudos, galų gale, jei nepatiks Kazimiero batų raištelių spalva, nesvarbu, dėl kokios priežasties, GRĄŽINSIME VISUS SUMOKĖTUS PINIGUS!

Prarasti neturi ko, o atrasti gali begalę nuostabių dalykų, kurie praturtins tavo vidų!

Taigi, išklausyk visą seminarą ir, jei dėl kokių nors priežasčių nusivilsi, ar negausi norimų rezultatų, per 30 dienų parašyk laišką į info@gyvenimoguru.lt su prašymu grąžini pinigus. Pinigus grąžinsime per kelias dienas!

Užsiregistravus šiandien, Tavęs lauks 2 super dovanos, kurias gausi IŠKART (net 22 EUR vertės)

 • 1 val. 07 min. paskaitos įrašas: "Kai moteris vyrui ne žmona, o mama... Kaip išeiti iš užburto nesusikalbėjimų rato ir atstatyti meilę, pasitikėjimą, bei harmoniją poros santykiuos?" (11 EUR vertė)
 • 1 val. 01 min paskaitos įrašas: "SUAUGE VAIKAI IR TĖVAI. LAISVI AR NELAISVI SAVO GYVENIMUI?". (11 EUR vertė)

KAZIMIERAS DAUGĖLA, sisteminės-fenomenologinės psichoterapijos terapeutas-mokytojas, tarptautinės kvalifikacijos konsteliacijų meistras, apjungęs psichologinį ir dvasinį pažinimą, mokymą ir asmenybės augimą.

Tokias sumeles pinigų išleidžiame KIEKVIENĄ DIENĄ! Tu daugiau pinigų išleidi vieno apsilankymo metu parduotuvėje..., daugiau išleidi nuėjus į kepyklėlę kavai ir bandelėms..., daugiau išleidi mobilaus telefono sąskaitai..., TAČIAU NĖ VIENAS IŠ ŠIŲ PIRKINIŲ NEKEIČIA GYVENIMO TAIP, KAIP GALI PAKEISTI ŠIS SEMINARAS!

arrow

PLAČIAU APIE konsteliacijos metodą...

Šeimos konsteliacija" (išdėstymas) - profesionalus psichologinis - terapinis, o taip pat, vidinio - dvasinio gyvenimo pažinimo metodas, padedantis atrasti, suprasti ir išspręsti tai, ką padaryti  anksčiau atrodė  sunku ar neįmanoma. Tai unikali galimybė per grupės ar individualų darbą, lyg modeliavime - matomame lygyje pamatyti, pažinti ir harmonizuoti savo gyvenimo, situacijų, santykių vidinį paveikslą. Šis metodas atveria kelius klostytis sėkmingai:

 • vyro - moters, tėvų - vaikų santykiams;
 • meilei ir laimei;
 • sėkmei, veiklai, finansams;
 • sielos ir kūno sveikatai ir harmonijai.

"Šeimos konsteliacijų" proceso eigoje yra galimybė išgyventi jausmus, kurie kyla dėl sunkumų, susijusių su  partnerystės,  tėvų-vaikų, sveikatos ir gyvenimo klausimais, atrandant juose žymiai aiškesnį supratimą, jų ištakas ir sprendimus, dėka ko sunkumai, sutrikimai tiesiog gali atsitraukti. Tai padeda ne tik dalyvavusiam asmeniui, bet ir visai šeimai.

Konsteliacija padeda giliau pažinti save, šeimą ir gyvenimą, patirti tai, kas dar nerealizuota, pagilinti ryšius, sustiprinti santykius ir meilę, atrandant dar nepanaudotus resursus, galimybes. Ji - ir savarankiškas, ir kaip pagalbinis metodas, įrankis žmonėms, einantiems kitais konsultavimosi, terapijos, ar tobulėjimo keliais.

Išsamiau apie pačią konsteliacijos metodą galima perskaityti paspaudus čia, arba šiame vaizdo įraše:

Šiame interviu radijo stotyje "Laisvoji banga", laidoje "Naktigonė su Genovaite Petroniene" K. Daugėla pasakoja apie patį konsteliacijos metodą. Kaip jis buvo atrastas ir kaip visa tai veikia?

Dalyvių atsiliepimai apie konsteliacijų seminarus:

Tu gali vaikščioti po įvairius seminarus, skaityti knygas ir mokytis kaip susirasti vyrą ar moterį ir kaip būti kartu. Gali tam išleisti tūkstančius litų, tačiau vis tiek nepasiekti trokštamo rezultato...,NES JEI NEIŠSPRĘSI PROBLEMOS ŠAKNIES VISA KITA BUS LABAI LAIKINA...

Iškilus kokiems klausimams ar neaiškumams, skambinkite telefonu 8687 72897 (Paulius)