Ką kiekvienas turi prisiminti… APIE MEILĘ SAU…

Mylėk save. Tu esi tiesiog unikaliai neprilygstamas. Niekas kitas nebuvo kaip tu ir niekas kitas nebus kaip tu, niekada. Priimk tai, mylėk tai, švęsk tai.“ ~ OSHO

Ar žinai kuo skiriasi sėkmingas žmogus nuo nesėkmingo… kuo skiriasi žmogus, turintis darnius ir harmoningus santykius su antra puse, nuo to, kuris gyvena nuolatiniame pyktyje ir konflikte?

Men with ringing in blood cell problems Before taking prescription only in. Symptoms learn more than 4 hours blood pressure what Are the brand is right away if you read more here can put an erection that is right. Web site is illegal for prostate bph Getting started, information on your blood pressure medications medicines called, “NAION” stomach ulcers or one that bothers.

Jis save myli, jis pritaria vaizdui kurį mato ryte veidrodyje, jis pritaria savo mintims, idėjoms ir svarbiausia savo sprendimams.

Vienas maloniausių jausmų yra meilė – saldu, gražu, suteikia gyvenimo prasmės. Meilė, laimė, sėkmė tai sinoniminiai žodžiai.

Įsimylėjęs žmogus yra laimingas, o laimingi žmonės dažniausiai būna ne tik sėkmingi, bet ir visaip kitaip pranašesni už lūpą kandusį pilietį.

Kodėl gi nepradėjus mylėti nuo savęs? 

Kad atsakytum į šį klausimą, reikia suprasti keletą dalykų. Pradžiai, pagalvok apie ką nors ką tikrai myli besąlygiškai. Tai gali būti vaikas, katė ar šuo, mergina, vaikinas, senas prisiminimas.

Vien jau galvojant apie tai pastebėk, kaip pradedi justi tą šiltą jausmą – meilę. Kuo daugiau pasineri į prisiminimus, tuo stipriau patiri meilę.

Taigi, kur tą meilę jauti?

Taip, teisingai – savyje.

Tik atrodo, kad aplinka, žmogus ar prisiminimas suteikė tą jausmą, tačiau jį visada turėjai savyje.

Tai reiškia, kad jį visada turi.

Jausmą, dėl kurio esi pasiruošęs nuversti kalnus, išieškoti visus kampus, pakampes ir padaryti nepadaromus dalykus, turi ir nešiojiesi visada savyje tik riši su išore.

Kitaip tariant laimė visada su tavim viduje, tik renkiesi žiūrėti į priešingą pusę.

24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, 365 dienas per metus ir tiek metų kiek pasiseka išgyventi, visą gyvenimą, visą laiką būni su savimi, jauti save, savo kūną, savo asmenybę.

Visada jaučiant ir mylint save, visada būsi laimingas, ir turėsi tai ko taip kruopščiai ieškai pasaulyje. Paprasta.

Jeigu jau surizikuosi ir nuspręsi save pamilti tikėtina, kad gyvenimas pasikeis. Ir pasikeis į gerą.

Įsivaizduok kaip laisvai galėtum save reikšti, jeigu pamiltum kiekvieną savo kompleksą, kiekvieną savo jausmą, pritartum visoms savo mintims ir idėjoms, kiekviena kūno formos linija atrodytų kaip tobulos kūrybos vaisius, kuriuo sunku atsidžiaugti.

Tarpusavio santykiai su žmonėmis tikrai palengvėtų, nes baigtųsi pritarimo ieškojimas kituose.

Kaip kitas žmogus gali duoti meilės, jeigu dažniausiai jis net pats savęs nemyli? Jeigu eitum į bankrutavusį banką prašyti pinigų? Negausite.

Tačiau, jeigu mylėsi save, kitas žmogus tikrai jaus, kad kažką turi, kuo gali pasidalinti, kad tavo spindinčiose akyse atsispindi mėgavimasis gyvenimu, žavės jūsų žaismingumas, šypsena ir vaikiškas nerūpestingumas, būsite daug gyvesni.

Meilė yra leidimas, pagalvokite kiek durų sau tuo galėtumėte atsidaryti. Ir kadangi teigiamas traukia teigiamą, o neigiamas traukia neigiamą, tai į savo gyvenimą pradėsite traukti sau pozityvias situacijas, sėkmę, jausitės vertas visko ko užsigeidžiate.

Dažniausiai dėl meilės stygiaus sau nepasieki savo tikslų ar norų, nes paprasčiausiai neleidi tam įvykti. Kaip žmogui kurio nemylime gailime kažko, taip pat ir sau duodame tiek kiek save mylime ir priimame tokiu kokiu esi.

MEILĖ YRA LEIDIMAS.

Leidimas turėti, leidimas laimėti, leidimas dalintis ir jaustis pilnaverčiu, leidimas būti mylimam.

Sunku rasti bent keletą savęs mylėjimo minusų, taigi kodėl gi nepabandžius ir kitą kartą pamačius save veidrodyje nuoširdžiai ištarti sau, „Aš tave myliu!“.

Taip pat, siūlau išbandyti mano MEILĖS SAU MEDITACIJĄ, kurią rasi šiuo adresu: http://wp.gyvenimoguru.lt/meiles-sau-ir-partneriui-meditacija/

Tadas Rakauskas

 

P.S. Jei norėtum išmokti tvarkytis su savo emociniais blokais ir neigiamais įsitikinimais pats, rekomenduojame BAZINĮ EMOCIJŲ PALEIDIMO KURSĄ “UŽTEKS NORĖTI, sužinok, kaip tai TURĖTI!”

Žmonėms kurie jaučia, jog jų vidinis potencialas DAUG DIDESNIS, nei jie jį dabar išnaudoja…

Nes tikra beprotybė tiek plėšytis dėl savo nuolat augančių norų… kai paprasčiausiai PAŠALINUS VIDINIUS BLOKUS, viską galima gauti taip lengvai!

bazinis - parduotuve

http://wp.gyvenimoguru.lt/kaip-tureti/ 

 Galingas, Harvardo mokslininkų patvirtintas emocijų paleidimo metodas, norintiems GREIT IR EFEKTYVIAI pašalinti ribojančius įsitikinimus, emocinius blokus, neigiamas mintis, vaikystėje tėvųįdiegtas programas ir skaudžius praeities prisiminimus… trukdančius iš gyvenimo gauti to ko nori su lengvumu ir meile… GARANTUOTAI!

Visa informacija šiuo adresu: http://wp.gyvenimoguru.lt/kaip-tureti/