Kurkime savo gyvenimą patys!

IMG_1017

4-PLANUOKIS_ privalumai

1-PLANUOKIS_ problema

2-PLANUOKIS_ klausimai

IMG_1025

NORIU UŽSISAKYTI ŠĮ PLANUOKLĮ DABAR !!!Kitame puslapyje matysite pasirinkimus...

Pristatome Jums su meile kurtą darbo knygą – PLANUOKIS.

Tai yra daugiau nei TIK darbo knyga.

Tai Jūsų planavimo vedlys ir Jūsų asmeninis koučeris, esantis visą laiką su Jumis ir telpantis Jūsų rankinėje!

Ši knyga visada be jokio vertinimo priims visas Jūsų mintis, užduos klausimus, primins įprasminti kiekvieną dieną.

PLANUOKIS padės Jums Jūsų išsikeltus tikslus ir svajones išskaidyti į mažesnius žingsnelius ir įtraukti juos į Jūsų kasdienį gyvenimą.

Ši knyga sukurta taip, kad padrąsintų Jus planuoti savo ateitį, apmąstyti praeitį, o svarbiausia – veikti dabartyje!

4-PLANUOKIS_ naudos ratas

PLANUOKIS sudarytas taip, kad būtų patogus ir naudingas įvairiems žmonėms, dirbantiems skirtingose sferose, besimokantiems ar užsiimantiems mėgiama veikla.

Metų kalendorius. Skirtas susiplanuoti savo metus: atostogas, mokymus, išvykas, pasižymėti svarbias datas, gimtadienius.
PL_metai-

Tikslų/svajonių žemėlapis. Skirtas surašyti savo gyvenimo, metų ir kelių mėnesių tikslus, išdėlioti juos vizualiai patogia forma, išskaidyti į mažesnius žingsnius bei sekti jų vykdymą.
PL_tikslu zemelapis-

Mėnesių lapai. Skirti išsikelti mėnesio prioritetus, išsigryninti svarbiausius mėnesio tikslus, surūšiuoti juos pagal svarbą ir skubumą, suplanuoti visą mėnesį.
PL_menuo

Savaičių lapai. Skirti detaliai suplanuoti savaitę išsikeliant savaitės ir dienos siekius, užsirašant kasdienes asmenines ir darbo užduotis. Kiekvieną savaitę rasite koučerio Jums rekomenduojamą savaitės užduotį ir įkvepiančią citatą. O dėkingumo skiltis skirta įprasminti kasdienius gerus ir džiugius dalykus.

PL_savaite

Mėnesio apžvalga. Kiekvieno mėnesio pabaigoje apžvelgsite ir įprasminsite savo praėjusį mėnesį, rezultatus ir pokyčius, savo biudžetą, įvardinsite ir suprasite, kiek jau nuveikėte.

PL_apzvalga-

Bėgant laikui Jūs pamatysite ir patys atskleisite šio kalendoriaus potencialą bei pajusite, kokį pokytį ji generuoja Jūsų gyvenime.

Jei iš pradžių Jums visko yra per daug ir neužpildote kalendoriaus pilnai, nieko tokio. Leiskite sau ją pažinti palengva, tiesiog pildykite ją kiekvieną dieną bent po truputį. Ir, kai jau jausitės įgudę daryti tai, ką darote, pridėkite naują planavimo veiksmą, kurio anksčiau nedarydavote.

Tiesiog mėgaukitės! Nes tai ne pareiga, o DOVANA, kurią patys sau įteikiate.

IMG_1025

NORIU UŽSISAKYTI ŠĮ PLANUOKLĮ DABAR !!!Kitame puslapyje matysite pasirinkimus...

Jei turite klausimų ar neaiškumų, kreipkitės

Paulius Naujokas, Gyvenimo Guru projektų vadovas.
Mob.: +370 (687) 72 897
Paulius@gyvenimoguru.lt