5 SVARBIAUSI DALYKAI, kuriuos kiekviena moteris būtinai turi padaryti iki švenčių… (video ir straipsnis)

Autorius: Šokoladassielai.lt

Artėja šventės. Šiame straipsnyje (ir žemiau esančiame vaizdo medžiagoje) noriu atskleisti 5 dalykus, kuriuos kiekviena moteris būtinai turi padaryti iki švenčių…

Tai bus labai moteriškos ir tavo širdžiai artimos paslaptys. Greičiausiai suprasi, jog kai kuriuos dalykus tu jau seniai privalėjai padaryti ir atidėliojai tik todėl, kad neturėjai motyvacijos.

Kai kurios šio straipsnio vietos tau gali sukelti norą priešintis. Aš puikiai tave suprantu, tačiau vis dėlto tai neišvengiama. Netrukus tau teks išsiaiškinti, kokius žaidimėlius tu žaidi su savimi (greičiausiai kai kurie iš jų trukdo laimei ateiti pas tave).

Ar kartais būna, kad norisi skųstis gyvenimu? Ar būna pikta ir neaišku, kodėl tavo pažįstama gyvena geriau negu tu? Juk tu taip stengiesi ir dedi kur kas daugiau pastangų nei ji! Kas gi čia kaltas – laiminga žvaigždė ar geresnis likimas?

Šiais sakiniais galima nuraminti save, bet tiesa yra šiek tiek kitokia. Jokios klaidos čia nėra, mes turime tiek, kiek esame vertos. Jeigu norime, kad gyvenimas pagerėtų, reikia ką nors pakeisti.

Pvz., aš esu patenkinta savo gyvenimu, santykiais su vyru, vaikais, pačia savimi ir mūsų finansine padėtimi. Bet aš noriu geriau, daugiau ir įdomiau. O tai reiškia, kad turiu mokytis ir tobulėti. Mano gyvenimo būdas atvedė mane iki šio taško. Ir aš puikiai žinau, kad savaime geriau nebus. Aš turiu tiek, kiek esu verta. Norėdama dar daugiau teigiamų pasikeitimų, turiu išeiti iš komforto zonos, įgyti naujų savybių, pakeisti savo požiūrį, elgesį, „apsitvarkyti“ su savo baimėmis ir įsitikinimais, įgyti naujų žinių. 

Skųstis gyvenimu – tikrai ne mano sritis. Žinoma, aš skundžiuosi, bet stengiuosi, kad tai netaptų mano kasdiene malda. (Stebiu, kad mano skundai neviršytų 20 proc. mano kalbų.) Esu dėkinga už viską, ką turiu. Kartais ir man užeina silpnumo akimirkų, bet jos būna labai trumpos ir gana greitai praeina. Tikrai būna, kad, atrodo, nukritau į bedugnę, bet skendėju joje tik tol, kol pati to noriu (dažniausiai)… Būti blogos nuotaikos aš sau nelabai leidžiu. 

Taigi nešvaistykime laiko galvodamos, kad esama laimingų žvaigždžių ar geresnio likimo.

Savo gyvenimą mes kuriame pačios. Jeigu jūsų draugei ar kitai šalia esančiai moteriai sekasi, tai didelės mistikos ieškoti neverta. Tai tiesiog reiškia, kad ta moteris moka gyventi, greičiausiai ji yra išsiugdžiusi arba „gavusi dovanų“ iš tėvų teisingą požiūrį ir mažiau ribojančius įsitikinimus.

Kartais gali pasirodyti, kad žmogui tiesiog sekasi, bet dažniausiai tai yra vidinės stiprybės ir nematomo, plika akimi nepastebimo pozityvaus požiūrio į pasaulį pasekmė.

Taigi šiandien, artėjant šventėms, kviečiu tave atlikti trumpą savo gyvenimo peržiūrą ir pasinaudojus pateikta informacija imtis konkrečių veiksmų. Padaryk tai tam, kad tai, kas tavęs netenkina, pasikeistų.

Gyventi iš tiesų reikia labai budriai. Kartais tiesiog tenka nusiimti rožinius akinius ir realiai įsivertinti savo gyvenimo paveikslą. Ši procedūra ne visada maloni, nes moteriai tenka pripažinti, kad ji pavargo būti „kilimėliu“ artimiesiems. Dauguma iš mūsų visai pamiršta rūpintis savimi.

Užtenka pataikauti kitiems, vaidinti auką, žaisti su kalte ir kitais panašiais dalykais…

Mes visada turime galimybę rinktis, kuria kryptimi pasukti. Štai kodėl artėjant šventėms kviečiu tave atsigręžti į save. Taigi, dalinuosi su tavimi paslaptimis, kurios ne kartą man padėjo pakilti iš dugno:

1 PASLAPTIS. Susitvarkyk savo fizinę aplinką

Tai jokiu būdu nereiškia, kad tavo namai turi būti labai tvarkingi (mano niekada tokie nebūna), bet išsivalyti pačius tamsiausius kampus tiesiog privaloma. Išvilk į dienos šviesą senus drabužius bei kitus nenaudingus dalykėlius ir atsikratyk jų.

Kaip manai, gal pradėti pavyktų jau šiandien?

Man patinka išmesti tai, kas nereikalinga. Aš išmetu viską, kas yra neverta manęs. Viską, kas neatitinka mano trokštamo savęs paveikslo. Išmetu drabužius ir daiktus, kurie neatitinka mano ateities vizijos ir nepadeda man pamatyti savęs gražesniame ir moteriškesniame gyvenimo paveiksle.

Palik tik tai, kas TAU padeda būti arčiau savo trokštamo „AŠ“ paveikslo.

Pvz., jeigu tavo namuose kabo paveikslas, kuris tau neteikia džiaugsmo, išmesk jį. Nereikalingi daiktai tiesiog siurbia iš mūsų energiją, net jeigu mes to ir nejuntame.

Jeigu ant radiatoriaus kabo koks nors senas papilkėjęs rankšluostis, išmesk ir jį. Taip padaryk ir su senais nuskalbtais apatiniais.

Įsivaizduok, kad tave stebi kažkas iš viršaus ir nori sužinoti, kokie daiktai tau patinka ir kuo tu esi pasirengusi save apsupti.

2 PASLAPTIS.Susidomėk savo išorine išvaizda

Pati SVARBIAUSIA šios paslapties mintis: Taip, kaip tu atrodai, veikia tavo vidinę būseną. Viskas veikia ir atvirkščiu principu. Tai, kaip tu jautiesi, atsispindi tavo išorėje (laikysenoje, veido išraiškoje, akyse ir t. t.).

Taigi, jeigu eini gatve nuleidusi galvą, tavo oda papilkėjusi, veide nematyti šypsenos… tai pasijusti gerai beveik neįmanoma.

Na, o čia jau spręsti tau pačiai, ar nori pirmiausia keistis viduje ir tada laukti, kol pasikeis išorė, ar nori elgtis atvirkščiai: „pasitvarkyti“ išorę, o tada stebėti, kaip keičiasi tavo vidus.

Nagi, pabandyk bent kelioms minutėms ištiesinti pečius, pakeisti pozą ir pamatysi, kaip, atrodytų, toks menkas dalykėlis padės tau palypėti laipteliu aukštyn.

Anksčiau galvodavau, kad norint išlavinti taisyklingą laikyseną reikia lankyti šokius, tačiau vėliau supratau, kad situacijos komplikuoti neverta. Vieną dieną mano sporto treneris pasakė: „Nėra ko prisigalvoti, Rūta, laikysena yra įprotis, ir tu gali jį ugdyti jau šiandien.“

Būtent tada aš pasigaminau apie laikyseną bei šypseną primenančių lapukų ir prisidėjau jų visur, kur tik įmanoma. Dabar taip pat kreipiu į tai dėmesį ir ugdausi šį įprotį. Žiūrėdama savo vaizdo įrašus pastebiu, kad mano pasąmonėje tarsi tūno noras gūžtis, kelti pečius ir slėpti krūtinę… Nežinau, ar tai baimė, ar žema savivertė… Tačiau vis dėlto reikalai sparčiai taisosi ir aš stengiuosi priminti sau, kad nuo mano išorės stipriai priklauso mano nuotaika ir būsena.

Kažkur esu girdėjusi, kad moteris privalo keisti savo išvaizdą kas keturiasdešimt dienų, jeigu nori būti įdomi sau ir pasauliui. Taigi, Mieloji, pamąstyk, ką tu galėtum pakeisti jau šiandien: savo dėvimų drabužių spalvas, papuošalus, stilių, šukuoseną, makiažą… Neleisk sau užmigti. Mes juk moterys! Savo išvaizda signalizuokime, kad norime gyventi įdomiai ir spalvingai.

Išoriniai pasikeitimai prišaukia vidinius pasikeitimus, kurių mes taip trokštame

3 PASLAPTIS. Kūno ir proto išvalymas

Prieš pasitinkant Naujuosius metus arba prieš gimimo dieną rekomenduojama nueiti į pirtį, stipriai pasportuoti ar dar kaip nors išjudinti savo kūną, kad per poras išeitų viskas, kas mums nereikalinga.

Jeigu eisi į pirtį, įsivaizduok, kaip viskas, kas nereikalinga (skausmai, kaltė, nepasitenkinimas ir nuoskaudos), yra „išmušama“ iš tavęs.

Tą patį galima padaryti ir sporto salėje. Svarbiausia, kad tu bet kokia kaina fiziškai siektum atsikratyti senų sankaupų.

Jeigu tau nepatinka pirtis, nors tai, beje, yra nuostabus moteriškas apsivalymo ritualas, imkis kitokių veiksmų, kurie padeda išvalyti limfotaką, poras, žarnyną ir kitus kūniškus dalykus.

Įspėjimas: nebandyk išsisukti! Auginu mažą vaiką, neturiu pinigų, nėra laiko ir t. t. Tai tiesiog beverčiai, tavo veiksmus ribojantys pasiteisinimai. Nepamiršk, kad tavo gyvenimas ir mintys pradės švarėti tik tada, kai judės tavo kūnas.

Jau šiandien pradėk stiprinti savo santykį su kūnu. Nereikia jo nuolat kritikuoti. Geriau jau imkis moteriškų praktikų ir tokiu būdu perrašyk savo vidinio kritiko kalbas. (reklama).

Aš vieną kartą net susigraudinau pagalvojusi, koks nuostabus yra mano kūnas. Aš jį vis koneveikiu ir koneveikiu, o jis vis tiek man tobulai tarnauja!

Nešvaistyk laiko ir energijos kritikai. Kai tik pagaunu save grojant seną plokštelę, imuosi moteriškų praktikų arba sėdu pildyti žurnalą. Aš renkuosi būti gražia ir sveika moterimi.

Rašydama savo vizijas (žurnalo reklama) įsivaizduoju, kaip žmonės manimi žavėsis, kai man bus septyniasdešimt, ir sakys: „Oi, kokia ji graži ir gyvybinga.“

Tai mano svajonė, kurią aš jau daugybę kartų esu aprašiusi, kad šis vaizdinys tvirtai apsigyventų mano pasąmonėje.

4 PASLAPTIS.Savo aplinkos išvalymas nuo toksiškų žmonių

(Būtent ši paslaptis sulaukia daug pasipriešinimo. Galbūt todėl, kad ji yra itin svarbi!)

Dabar pat pasiimk rašiklį ir užrašyk trijų žmonių vardus, su kuriais tu praleidi daugiausia laiko.

Užrašyk, ką jie mėgsta, kuo gyvena, apie ką tu su jais kalbiesi, kaip vertini jų gebėjimą siekti tikslų, mėgautis gyvenimu ir t. t. Būk atvira ir kritiška.

Sena patarlė „Su kuo sutapsi, toks ir pats tapsi“ yra labai teisinga!

Tu bendrauji būtent su tais žmonėmis, su kuriais vibruoji tuo pačiu dažniu. Savęs apgaudinėti, kad yra kitaip, neverta. Jeigu tau patinka tai, ką matai, nieko nekeisk. Bet jeigu nori pasikeitimų, šią nesmagią reviziją padaryti privaloma.

Kartais moterys mums rašo laiškus ir klausia, o ką daryti, jeigu žmonės, kurie jas labiausiai žemina ir skaudina, yra artimieji?

Apribok bendravimą su jais – kito kelio nėra. Tavo draugas yra tas, su kuriuo pabendravusi tu palypėji laipteliu aukštyn. Aš jokiu būdu nenoriu pasakyti, kad draugas turi nuolat tave girti.

Aš manau, kad tikras draugas turi kartkartėmis perlieti mane šaltu dušu, bet jeigu kritika ir pastabos sudaro daugiau nei 20 proc. mūsų bendravimo, vadinasi, bendrauti mums reikia kur kas rečiau.

Nesvarbu, ar kalbame apie mamą, draugę, vyrą… Vien todėl, kad tie žmonės yra tavo giminaičiai, nereiškia, kad privalai nuolat su jais bendrauti.

Jeigu šiandien tu dar nesi pasirengusi atlikti fizinių atsitraukimo veiksmų, padaryk nedidelį vidinį darbą. Tai gali būti nedidelis moteriškas ritualas, kuris atspindėtų trokštamą simboliką. Gali viską užrašyti ir sudeginti, atiduoti žemei, vandeniui ir pan. Moters galia yra begalinė. Vos tik mes atliekame nediduką energetinį ritualą, galime stebėti aiškius pasikeitimus fiziniame plane.

5 PASLAPTIS. Savo gyvenimo peržiūra

Šio dalyko aš imuosi keletą kartų per metus. Pasiimu popieriaus lapą ir imuosi darbo.

Pirmiausia pradedu nuo savo išvaizdos – užsirašau, kas man šiuo metu kelia nerimą ir ką norėčiau pakeisti.

Tada pereinu prie santykių su vyru. Užsirašau, ko man trūksta (švelnumo, intymumo ar dėmesio), o tada – kaip galėčiau jo gauti moteriškais būdais (jokiu būdu nereikalauju su triukšmu).

Tuomet pereinu prie savirealizacijos. Įsivertinu finansinius poreikius ir pamąstau, kokia veikla iš tiesų džiugina mano širdį…

Viską užrašiusi, dar kartą perskaitau, kad išgryninta kryptis taptų aiškesnė. Tai yra neįkainojama terapija. Jeigu reikia pagalbos šiai užduočiai atlikti, pasinaudok mūsų „100 dienų moteriškumo žurnalu“. Tai gali būti efektyviausias tavo gyvenimo transformacijos įrankis. Moteriškumo žurnalas yra mano geriausias draugas, be kurio aš neįsivaizduoju savo gyvenimo.


Paskutinė mano paslaptis ir palinkėjimas...

RASK laiko kokybiškam poilsiui!

Dauguma iš mūsų neleidžia sau atsipalaiduoti.

Mes nuolat varome save pirmyn ir visiškai neleidžiame sau pasilsėti. Mokykimės save stebėti ir nieko neveikti. Skirkime bent 10 minučių per dieną susijungti su savo kūnu, padėkoti už tai, ką turime... Padirbėkime su savo vidumi.

Mieloji, dabar metas pasakyti sau tiesą...

Sąžiningai paklausk savęs, kuri tavo gyvenimo sritis šiuo metu reikalauja tavo dėmesio, ir neignoruok savo vidinio balso. Paklausk savęs, ar tau reikia sulėtinti tempą, o gal atvirkščiai – „paskubėti“ ką nors daryti su savo gyvenimu?..

Linkiu tau gražių ir prasmingų švenčių...

P.S. Jeigu šią akimirką tu jauti įkvėpimą ką nors padaryti jau dabar... Stokis nuo kėdės ir imkis to! Maždaug po 10 minučių tu jau būsi daug ką pamiršusi, ir durys į gražesnį bei laimingesnį gyvenimą bus užvertos, o tu ir toliau kaip pelytė suksiesi buityje...

Jeigu reikia stipresnio postūmio, būtinai pasinaudok moteriškumo žurnalo, bei praktikų galia. Tai bus neįtikėtinas šuolis į priekį...

Geros dienos!

Su meile, Rūta

Pasidalinkite savo nuomone...