Moterims: KĄ TAVO APRANGA PASAKO APIE TAVE? (tau gali nepatikti ką perskaitysi)

Straipsnis iš www.SokoladasSielai.lt

“PAGALIAU kažkas apie tai pradėjo kalbėti!“ – pasakė mano draugė, perskaičiusi šį straipsnį.

♛ Čia bus atskleistos mažai kam žinomos paslaptys, kaip netinkama apranga tiesiog sugriauna moters grožį ir moteriškumą.

♛ Taip pat aptarsime beveik niekam nežinomus, labai svarbius 5 MITUS apie garderobą, kuriais patikėjo didžioji dalis Lietuvos moterų, ir net nesuprasdamos sparčiai vyriškėja ir griauna savo santykius su vyrais! (labai, labai svarbi dalis!)

♛ Negana to, aptarsime ir tai, jog neteisingai pasirinkusi aprangąkiekviena moteris ilgainiui tampa nematoma, negeidžiama ir nepatenkinta gyvenimu (Užuomina: kiekvienas tavo rūbas ar aksesuaras – tai slaptas signalas aplinkiniams).

♛ Straipsnio pabaigoje rasi ypatingą paslaptį, kaip kiekviena moteris (norinti atrodyti moteriškai) turi rinktis rūbus ir papuošalus. Šią paslaptį man atskleidė viena išmintinga moteris (prisipažinsiu, iš pradžių nebuvo visiškai aišku, tačiau išbandžiusi praktikoje, supratau, kad tai veikia 100%!)

♛ Kalbėsime ir apie tai, jog mados pasaulis kurdamas „trendus“ (tendencijas), kuo toliau, tuo labiau veda moteris visai į kitą pusę, nei jų moteriška prigimtis!

Ir visai nesvarbu, ar tu esi liekna, ar šiek tiek apvalesnė… Ar gali sau leisti brangius rūbus, ar turi skaičiuoti... Ar tau 20 metų, ar 60… Visi šie dalykai visiškai nesvarbūs! Skaitydama jokiu būdu nesakyk „čia ne man“, kadangi STOP - tai tikrai tau!

statkevicius-madaJeigu apsidairytume aplink, pamatytume, kad aprangos ir aksesuarų pasiūla taip pat darosi labai skurdi moteriai, kuri nori atrodyti ir jaustis moteriška.

Madą kuria įvairių pakraipų vyrai ir moterys, kurie dažnai nesupranta moteriškos širdies ilgesio ir subtilumo. Kai kuriuose Amerikos žurnaluose vyrauja tokie sakiniai: “Dabartinė moterų išvaizda – tai bausmė ne tik moterims, bet ir vyrams.”

Tam yra labai daug įrodymų ir mūsų šalies gatvėse bei garsių dizainerių pristatomose kolekcijose. Na, bet kiekvienas renkasi tai, kas jam svarbu.

beforme sukneleŽiniasklaida mums gali įbrukti idėją, kad keistas beformis maišas yra suknelė.

Bet tai neturi tęstis, mes galim įgyti naują suvokimą ir, išmokę teisingai pasirinkti, įdarbinti “aprangą” dirbti mums, o ne atvirkščiai.

Ruošdama šį straipsnį ir rinkdama medžiagą artėjančiam kursui apie garderobą, apėjau daugybę parduotuvių ir supratau, kad moterims, kurios nori rengtis moteriškai, BEVEIK NĖRA KĄ NUSIPIRKTI…

Beje, iškart noriu pasisakyti, kad aš nesu nei mados specialistė, nei stiliaus ekspertė.

AŠ ESU TOKIA PAT KAIP IR TU, ieškanti savojo moteriškumo ir moteriško stiliaus.

Taip, buvau modeliu tiek Europoje, tiek Amerikoje. Ėjau podiumu atstovaudama garsiausius prekės ženklus, tokius kaip chanel l.

11 metų gyvendama Los Andžele (JAV), perėjau per įvairius mados „trendus“. Turėjau didžiulę rūbų spintą (tikrai – didžiulę!), kurioje puikavosi brangiausi rūbai.

Gyvenimas man davė tokią patirtį, kad galėjau negalvoti apie pinigus ir pirkti tokius drabužius ir aksesuarus, kokių tik užsigeisdavau.

Dėl to, būdama Los Andžele, perėjau daug “mados” etapų…  Dažnai su pačių garsiausių ir brangiausių stilistų pagalba.

Skirtingais etapais mane supo ir garsūs dizainerių rūbai, kainuojantys tūkstančius dolerių, ir aptemptos odinės kelnės su gilią iškirptę turinčia palaidine, ir ilgi sijonai, ir džinsai su sportbačiais, ir klasikiniai rūbai, ir aukštoji mada, ir visa kita, ką tik galima sugalvoti (įskaitant ir dabar populiarėjantį dvasinį – vedinį – „jogų“ stilių, kuris neturi nieko bendro su moteriškumu).

Buvo laikas, kai mane rengdavo garsiausi Los Andželo stilistai, kurie dirbdavo tik pagal aukščiausio lygio mados „trendus“. Kad ir kokius rūbus jie man „pakišdavo“, visa tai nekeldavo jokio vidinio pasitenkinimo. Todėl net ir turėdama pilną spintą rūbų, dažnai sakydavau, kad NETURIU KĄ APSIRENGTI.

Aš susidūriau su daugeliu mados tendencijų, todėl man liūdna, kai pamatau patrauklią moterį, naiviai patikėjusią mados žurnalais ir praradusią savo grožį…

Moterį, kuri visiškai pametė savo moterišką prigimtį. Kuri iš nežinojimo renkasi apiplyšusius džinsus, sportbačius ir tikisi sutikti mylintį vyrą (apie tai vėliau).

Moterį, kuri diena po dienos tampa labiau vyru, nei tikra, žavia, moteriška moterimi, kuria norisi žavėtis, kurią norisi saugoti... ir kuri traukia sveikus, vyriškus vyrus.

Pati tame buvau daug metų.

Būtent dėl to ir parašiau šį straipsnį. Būtent dėl to kuriu net ir atskirą video kursą, kuriame atskleisiu visas paslaptis apie tai, kaip turi rengtis moteris, norinti neužgožti savo moteriškumo, o jį ugdyti ir tuo pačiu išlikti madinga.

Kurso metu atvirai pasidalinsiu beveik niekam nežinomomis paslaptimis apie tai, kaip kiekviena tavo rūbų detalė veikia vyro pasąmonę (ir dėl to jis nori arba nuo tavęs bėgti, arba pasilikti). O taip pat atskleisiu daugybę paslapčių apie rūbų ir aksesuarų pasirinkimą, apatinio trikotažo niuansus, nagus, akinius ir visa kita, kas aktualu kiekvienai moteriai.

Na, o dabar persikelkime į gatves, kuriose mirguliuoja įvairių spalvų ir formų suknelės, suplyšę džinsai, keisti raštai ir madingi storapadžiai sportiniai bei nesportiniai bateliai.

vienodi -garderobas v2Taip, suplyšę džinsai yra šiandienis “trendas”, o dėvėti sportinius batelius yra labai patogu.

Tačiau, pasirodo, nėra ko pykti ant vyro, jeigu pačioms tenka tįsti šiukšlių ar „Maximos“ maišus, nes savo elgesiu ir apsirengimu mes perduodame jam žinią, jog rengiamės panašiai, kaip jis ir esame beveik vienodi.

Na, o jeigu namuose kasdien vaikštai su patogiu treningu ir sena nutrinta palaidine, Tu aišku nelauki dėmesio, gėlių ar masažo.

Tu tiesiog rodai, jog esi pasirengusi plauti indus, gaminti valgyti ir šveisti, šveisti, šveisti… iki nukritimo…

Galime apsimesti, jog kaip atrodai namie yra nesvarbu, tačiau noriu įspėti, jog kiekvieno vyro pasąmonė gauna signalą, ar šalia jo esanti moteris ta, kuriai reikia komplimentų, pagalbos nešant maišus, ar priešingai…

Ir, žinoma, aš nesakau, kad turi plauti grindis ar gaminti maistą su aukštakulniais ir vakarine suknele. Aš taip pat po namus mėgstu vaikščioti su patogiu treningu. Tačiau renkusi tokį, kuris žaviai atrodo, išryškina mano kūno linijas ir yra malonus prisiliesti.

simpsona - 220 - apranga“…jeigu kas nors man prieš tris metus būtų pasakęs, kad odinės kelnės vyrų pasąmonėje sukelia tik primityvius seksualinius jausmus,  džinsai yra visiškai nemoteriškas rūbas, o  namuose dėvima apranga yra verta kur kas rimtesnių investicijų, nei vakarinė suknelė, tikrai būčiau pasijuokusi iš tokio stiliaus nesuprantančio žmogaus.

Na, o jeigu jis man būtų sakęs, kad mano mėgiamus jūreiviškus marškinėlius reikia įkišti giliai į spintą kartu su Uggs’ais ir sportbačiais, būčiau rimtai supykusi ant tokio žmogaus.”

Na, o dabar sugriaukime keletą populiariųjų mitų apie moters aprangą.

Nors dar ne.

Prieš žengiant į MITUS, noriu pasakyti, kad tu gali rengtis KAIP NORI. Čia nėra taisyklių. Viskas priklauso NUO TAVO TIKSLO. Labai svarbi vieta. 

Mano noras yra išplėsti tavo matymą, kad pradėtum savęs sąmoningai klausti: ar šie rūbai, kuriuos ketinu pirkti, tikrai padeda pasiekti norimą tikslą (pvz. tikslas gali būti: suvilioti vyrą, laimėti verslo derybas, su kuo nors permiegoti, spinduliuoti moteriškumu ir t.t.).

Šiuo metu mes žvelgiame tik per moteriškumo prizmę ir analizuojame, ar rūbai, kuriuos siūlo naujausios madų tendencijos, padaro tave moterimi, ar ne…

Taigi, dabar prie mitų.

1 MITAS: Kelnės yra gražu, patogu ir stilinga.

186916_thumb_G_1440050485230Taip, tai yra dalis tiesios. Bet žiūrint per moteriškumo prizmę, tai yra vyriškas drabužis, kuris trukdo mums skleisti apie save teisingą žinią ar įkvėpti vyrus elgtis su mumis rūpestingiau ir dėmesingiau.

Toks pat patogus rūbas gali būti ir sijonas. Iš tiesų verta pabandyti – Tu būsi maloniai nustebinta rezultatais.

Tiesiog išreikšk norą atrasti tokį rūbą, kuris galėtų pakeisti kelnes. Ir tai jokiu būdu nereiškia, kad reikia atsikratyti kelnių.

Aš pati dažnai užsidedu kelnes, tačiau tai darau sąmoningai ir puikiai žinau, kokiu tikslu taip rengiuosi.

✔ Mes tik siūlome susimąstyti, jog norint pritraukti savo ar aplinkinių vyrų dėmesį ir tikėtis iš jų vyriškumo, galėtume pradėti rengtis moteriškiau.

✔ Kelnės gali būti stilingos ir, žinoma, Tu gali sėkmingai jas dėvėti toliau. Tačiau, jeigu šiuo metu lauki savo svajonių vyro arba nori atskleisti savo moteriškumą, kelnes reikėtų padėti į spintą arba nešioti kur kas mažiau.

✔ Kelnės jokiu būdu netinkamos romantiškam vakarui su vyru ar pirmajam pasimatymui.

✔ Dėvėk jas, kai susitinki su draugėmis arba kai Tau trūksta vyriškos energijos ir sąmoningai nori prisiimti daugiau atsakomybės. Bet jokiu būdu ne tada, kai nori įkvėpti vyrą rūpintis ir žavėtis Tavimi.

2 MITAS: Vien tai, kad dėvi suknelę ar sijoną reiškia, jog esi moteriška.

773407-wild-woman-block-printed-long-skirt

Tikrai ne. Dažnai moterys galvoja, kad to ir užtenka. Sijonui ar suknelei pasirenka sunkius, keistomis formomis išdailintus audinius, prie kurių nemalonu liestis ir kurie nejuda kartu su mūsų moterišku kūnu.

✔ Moterys dažnai nukrypsta į bohemišką stilių ir skleidžia keistą dažnį. Arba užsideda kelius nedengiantį sijoną, kuris labiau traukia sekso ištroškusius vyriškius.

✔ Trumpi sijonai netinkami moteriai virš 25 m. jie demonstruoja mumyse gyvenančią dėmesio ištroškusią mergaitę, bet tai neturi nieko bendra su moteriškumu.

Taigi sijonas – tai dar ne viskas. Tam, kad jis padėtų spinduliuoti Tavo bundantį moteriškumą, o ne keistą, nesąmoningai siunčiamą žinią, jis turi būti teisingos spalvos, medžiagos ir ilgio.

3 MITAS: Rūbai, kuriuos vilkime vakarėliuose ir darbuose turi būti kur kas brangesni, nei tie kuriuos nešiojame namuose.

Taip, šis mitas gali sukelti šiek tiek pasipriešinimo, bet vis dėl to kviečiame Tave sustoti ir paklausti savęs, kokia aš esu namuose. Ar aš atrodau, kaip moteris, į kurią malonu žiūrėti, kurią gera paliesti? O gal esu labiau panaši į darbinį “arklį” su nudėvėta, neaiškios spalvos palaidine?

Mieloji, jeigu Tu vis dažniau esi pavargusi nuo buities darbų, jog nesijauti moterimi namuose, siūlome Tau peržvelgti savo namų aprangą ir įsileisti nors vieną mažytį pasikeitimą.

Tu netrukus įsitikinsi, jog tai puikus žingsnis ir pastebėsi, kaip vaikai vis dažniau padės išplauti indus, o vyras paklaus, ko parnešti iš parduotuvės.

Savo apsirengimo pagalba Tu gali parodyti, jog į namus sugrįžo moteris.

Ir tam visiškai nereikia didelių lėšų, tiesiog pradėk nuo dailesnės palaidinės arba švelnesnės medžiagos megztuko…

4 MITAS: Aptempti rūbai, gili iškirptė, trumpas sijonas yra seksualu

b42ca64498c0f83660697b2aba27dc00

Taip, bet tik iš dalies.

Jeigu Tavo tikslas yra seksas – aptempti ir iššaukiantys drabužiai yra puiki išeitis.

Bet jeigu Tavo širdis ir kūnas ilgisi subtilumo bei gilesnių jausmų, tai yra didelė klaida.

Apsirengusi aptemtais rūbais, Tu pritrauksi tik seksą arba tuos vyrus, kuriems reikia kažko, kas susiję su pirmuoju energetiniu centru.

Na, o jeigu Tu ilgiesi kitokios rūšies dėmesio, pasirink iš savo spintos ką nors, kas iškyla vaizduotėje, ištarus žodžius „švelnumas“ ir „meilė“.

Tai taip pat yra įspėjimas toms moterims, kurios, neturėdamos partnerio, eina į pasimatymus dėvėdamos aptemtus ryškiaspalvius rūbus, o tada pyksta, kad vyras pasirodo primityvus, nuobodus ir siekiantis “tik vieno”.

Taigi, Mieloji, prisiimkime atsakomybę už signalus, kuriuos siunčiame vyrams.

5 MITAS: Išorė ir rūbai nieko nereiškia – svarbu kas yra viduje.

Absoliuti netiesa. Mes, moterys, atėjome į šį pasaulį tam, kad žavėtume. Viskas, ką mes sakome ar dedame į save ir ant savęs, skleidžia tam tikrą dažnį, į kurį reaguoja visa mus supanti aplinka.

Rūbai ir papuošalai iššaukia pasąmonines reakcijas ir emocijas visiems mums supantiems žmonėms. Tai, kokius rūbus Tu pasirenki, gali nulemti Tavo nuotaiką, pažintis, sėkmę, o kartais ir santykius šeimoje.

Taigi, Šokolado sielai siūloma filosofija yra tokia: jeigu nori palaikyti savo bundantį moteriškumą, privalai tai padaryti ne tik iš vidaus, bet ir iš išorės. Juk Tu pati niekada nenorėsi paragauti šokolado, kuris yra suvyniotas į sviestinį popierių.

Straipsnio gale tavęs laukia dar viena, paskutinė paslaptis.

Dabar,, prie šio mito pabaigai pasakysiu, jog tarp vidaus ir išorės TURI BŪTI BALANSAS! Būtent dėl to mes ir pradėjome nuo moters vidinio pasaulio transformacijos ir sukūrėme net 3 lygių moteriškų praktikų rinkinius.


dezute-256x256 + mp31 LYGIS: MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSISPIRTI.

Šios praktikos padės iš naujo atrasti savo moteriškumą..., užsidegti gyvenimo džiaugsmu..., labiau priimti savo kūną..., ir tapti tokia moterimi, kurią bet kuris vyras BIJOTŲ PRARASTI!

Nuostabi moteris jau gyvena kiekvienoje iš mūsų, bet ji yra pasislėpusi po daugybe klaidingų įsitikinimų įdiegtų vaikystėje, praeities žaizdų ir patirčių.

Sužinoti daugiau...


LYGIS:  "MENAS BŪTI LAIMINGA MOTERIMI"

Šios praktikos atvers Jums GILIAI SAUGOTAS MOTERIŠKAS PASLAPTIS, kuriomis anksčiau galėjo naudotis, tik privilegijuotos moterys, kurioms buvo leista naudotis energetiniu lobynu.

Energetinių praktikų lobynas leido tapti išskirtinėmis ir vienintelėmis, žaviomis ir nesenstančiomis, valdančiomis tokią jėgą, apie kurią žemesnio rango moterims, buvo sunku įsivaizduoti!

Sužinoti daugiau...


sseksualumo magija - 240LYGIS: Seksualumo Magija. Graži ir Nepamirštama! 

Šios praktikos sukurtos pagal senovės Kinijos DAO meistrų žinias... ir skirtos tam, kad visa tavo moteriška esmė pagaliau SUSKAMBĖTŲ ŠVELNIA SEKSUALUMO IR MOTERIŠKUMO MELODIJA... kuri hipnotizuoja vyrus, žavi moteris ir suteikia begalinį pasitikėjimą savimi!

Sužinoti daugiau apie šį praktikų rinkinį...


Na ir dabar žadėta paslaptis, kuri tau padės suprasti, kaip rinktis rūbus ir papuošalus...

Balta moterisViena išmintinga moteris yra pasakiusi taip: „Jei nežinai, kaip apsirengti tam, kad atrodytum moteriška ir patraukli, renkis priešingai nei rengtųsi vyras“. Tada aš nesupratau, ką ji sako, bet ji man greitai paaiškino: „Na, jei vyrai nešioja smailas apykakles ir baltinius, Tu rinkis švelnios medžiagos palaidines ir apvalesnes apykaklės formą....Vyrai dėvi kelnes, o moterys sijonus...ir t.t."

Patys moteriškiausi rūbai yra tie, kurių vyras niekada neužsidėtų, t.y ploni diržiukai, spindinčios akutės, siauri kaspinėliai ant batų, šilkas ir aksomas. Taigi, jeigu stovi parduotuvėje ir abejoji ar tau tiktų prieš tave esantys šortai, užduok sau klausimą...ar tokio tipo drabužį dėvėtų vyras? 

Tada paklausk savęs ar tavo spintoje nėra pakankamai tokių daiktų, kurie nepabrėžia tavo moteriškumo ir patrauklumo, ir rinkis kažką minkštesnio ar moteriškesnio.

Taigi Mieloji, kviečiame Tave nuo šiandien į savo apsirengimą, papuošalus ir avalynę žiūrėti kur kas atsakingiau.

garderobas - spintaKaskart išeidama iš namų užduok sau klausimą: kokiu tikslu aš velkuosi šiuos rūbus?

Ir jeigu ekstravagantiška neaiškios formos suknelė, yra skirta vakarui su draugėmis - puiki, bet jeigu jūs norite vyro meilės ,rūpesčio ir dėmesio turite rengtis, kur kas išmintingiau...

Tegu mūsų grožis bei moteriškumas spindi ir iš vidaus, ir iš išorės.

Apie tai netrukus....mūsų naujas projektas......

Šiuo metu, mes ruošiame labai išsamią informaciją apie moteriškos aprangos Magiją, kurią išgirdus ir įsisavinus, Tu tapsi dar tvirtesne savo gyvenimo kūrėja.

Rūta, Šokoladas Sielai.

p.s. pasidalink savo mintimis apie šį straipsnį ir garderobą su savo draugėmis komentare. Jeigu straipsnis patiko - palaikyk Šokoladą Sielai ir pasidalink juo su savo draugėmis! Būsiu labai dėkinga.

Pasidalinkite savo nuomone...