ATRODO NEĮTIKĖTINA, kad vos per 11 dienų galima TRANSFORMUOTI SAVO SANTYKIUS...

Intensyvus 11 dienų internetinis kursas “GARANTUOTA SANTYKIŲ TRANSFORMACIJA”

Žmonėms, kurie nori gyventi darnoje ir harmonijoje su savo partneriu... tačiau nežino nuo ko pradėti!

Įsivaizduok šį scenarijų.

 • Kas jei staiga tavo santykiai su antrąja puse įgautų tokį stiprų ryšį, jog pradėtumėte jausti ir suprasti vienas kitą be žodžių, vos pažvelgus į akis…
 • Kas jei prie rytinės arbatos puodelio turėtumėte apie ką pasikalbėti ir vienas kitą išklausytumėte...
 • Kas jei laikas praleistas kartu būtų brangesnis už visus uždirbamus pinigus… jei vėl jaustumeisi kito žmogaus priimtas, suprastas, įvertintas, pastebėtas ir geidžiamas…
 • Kas jei santykiai įgautų ramybę ir saugumą dėl ateities...

Atrodo neįtikėtina?

Aš kažkada galvojau taip pat, kol to nepatyriau pats ir nepamačiau daugybės mano kursų dalyvių santykių transformacijų…

Kai žmonės, kurie prieš tai, ilgus metu praleidę kartu, atsiduria ant skyrybų slenksčio…

Kai jau nebegali vienas kito pakęsti ir nori viską nutraukti, jie IŠBANDO PALEIDIMO METODĄ ir labai greit pajuda iš mirties taško...

tadas1Aš esu TADAS RAKAUSKAS, emocijų paleidimo metodo treneris. Šio metodo efektyvumą 2010 m. patvirtino Harvardo universiteto mokslininkai. Šio metodo pagalba padedu žmonėms PAŠALINTI ribojančius įsitikinimus, emocinius blokus, neigiamas mintis, vaikystėje tėvų įdiegtas programas ir skaudžius praeities prisiminimus, kad jie galėtų susitvarkyti savo santykius, rastų vidinę ramybę ir lengvai pasiektų savo tikslus!

Kažkada buvau labai kompleksuotas vaikinas...

Kažkada ir aš buvau labai kompleksuotas, nesugebantis sukurti harmoningų santykių vaikinas.

Aš arba bijojau eiti į artimus santykius, arba tie santykiai trukdavo labai trumpai.

Turėjau nuolat vaidinti ir apsimetinėti,  tiesiog negalėjau atsikratyti jausmo, kad jei tik pasirodysiu koks esu iš tikrųjų, mano mergina mane paliks tą pačią dieną.

Aš taip pat buvau linkęs save nuvertinti… ir vis neapleido mintis, kad esu prastesnis už kitus.

Išorėje vaidinau labai kietą bičą, kompanijoje dažniausiai tylėdavau ir gal dėl to atrodydavau labai savimi pasitikintis. O iš tiesų jaučiau baimę, kad manęs niekas nesupras, atstums ir nemylės.

Dabar matau, kad nuolatinis noras būti tuo kuo nesu ir buvo pagrindinis nesėkmingų santykių šaltinis.

Nusivylimai santykiuose, pašlijusi sveikata, pinigų trūkumas ir kitos problemos privertė susimąstyti dėl savo ateities…

Kiek dar tai tęsis...

Tam, kad atsipalaiduoti ir nejausti savo baimių, kompleksų, tuštumos, gyvenimo beprasmybės pakankamai anksti pradėjau vartoti alkoholį...

Atrodo juokas, tačiau pakankamai greit priėjau tokią duobę, kad galų gale net man pačiam pasidarė baisu dėl savo sveikatos ir ateities!

Pamenu gulėjau lovoje galvodamas: “Tadai, kiek dar tai tęsis?” ir nusprendžiau, kad nesvarbu, kiek laiko užims, bet aš rasiu būdą kaip sau padėti.

Didysis gyvenimo atradimas!

Ilgą laiką ieškojau išeities, kol vienas draugas, kuris pradėjo domėtis saviugda, kaip tarp kitko pasiūlė su juo eiti į seminarą... Aš tikrai nesidomėjau tokiais dalykais, tačiau neturėjau ką veikti ir nuėjau.

Tai buvo seminaras, kuriame buvo demonstruojamas paleidimo metodas. Mane tai labai užkabino... viduje pajaučiau, kad tai yra tai, kas gali man padėti...

Naudojant šį metodą, vos per kelias dienas gavau nuostabių rezultatų ir pamačiau, jog tai gali padėti sutvarkyti mano, į duobę besiritantį, gyvenimą...

Visas į tai pasinėriau ir nuolat dirbdamas su savimi, valiau savo ribojančius įsitikinimus, emocinius blokus, neigiamas mintis, vaikystėje tėvų įdiegtas programas ir įvairius nemalonius jausmus...

Aš visada buvau praktikas ir nemėgau didelių filosofijų. Jei būdavo pasirinkimas skaityti knygą, ar eiti medituoti – visada pasirinkdavau antrąjį variantą.

Nuolatinis darbas su savimi!

Daug dirbau su savimi,  važinėjau į įvairias paleidinėjimo stovyklas, ir net ryžausi išeiti iš darbo, kad galėčiau 7-iems mėnesiams išvažiuoti, užsidaryti ir pabūti tik su savimi! Ten ir įvyko tikroji mano transformacija, kuri išgrynino, atvėrė ir išvalė daugybę dalykų.

Noriu sutrumpinti tavo kelią ir duoti tau  tik koncentruotą informaciją, kuri padėtų susitvarkyti savo vidų ir tuo pačiu transformuotų santykius su antrąja puse.

1462590_609970395705696_1019693917_o

Su savo drauge Amerikoje.

Sistemingai naudojant šį metodą, pradėjo atsirasti daugiau pinigų, kuriuos toliau investavau į paleidinėjimo stovyklas Anglijoje ir Amerikoje. Pradėjo taisytis santykiai su žmonėmis ir aš pirmą kartą gyvenime LEIDAU SAU PAMILTI!

Iš pradžių jie juokėsi... o po to atėjo prašyti pagalbos

Draugai iš pradžių pašaipiai vertino mano naująjį užsiėmimą, tačiau vėliau pamatę kaip pasikeičiau, pradėjo patys klausinėti ir prašyti patarimų dėl santykių, bei kitų dalykų.

Iš pradžių nesutikau jiems padėti, kadangi nesijaučiau kompetentingas kalbėti apie santykius. Su savo mylima mergina, tuo metu, nebuvome kartu nė metų, o draugai, kurie manęs prašė pagalbos, jau gyveno šeimose ilgus metus, o  kai kurie iš jų net turėjo vaikų.

Galų gale, vienai porai, kuri buvo ant skyrybų slenksčio, aš  sutikau padėti. Savo draugą išmokiau paleidinėti, daviau užduotis ir rezultatai pasimatė jau po keleto dienų!

Praėjus šiek tiek laiko, išmokti paleidimo technikos panoro ir jo žmona! Pradėjus nuo vieno žmogaus, po to prisijungė kitas ir jie kartu sėkmingai lipo iš santykių krizės...

Pasikeitė ne tik jis.. bet ir ji!

Keisdamas save, tu neišvengiamai keiti ir savo mylimąjį. Jei jis šiuo metu nekreipia dėmesio ir nenori dirbti su savimi, jei jam tai atrodo nesąmonė ir laiko švaistymas, po kiek laiko, visai “netyčia” jį tai užkabins ir jis prie tavęs vienokiu ar kitokiu būdu prisijungs! Tačiau tam reikia šiek tiek kantrybės ir darbo su savimi. Jei žiūrėdamas į savo partnerį jam jausi meilę, jis negalės nesikeisti!

Paprastas principas: jei savo santykiuose į pyktį atsakai pykčiu, tada tik sukiesi užburtame pykčio rate… o jei į pyktį atsakytum meile, tada pyktis neišvengiamai pradėtų mažėti…

O kas gi trukdo mums mylėti ir priimti savo partnerį tokį koks jis yra?

 • Ribojantys įsitikinimai
 • Emociniai blokai
 • Emociniai blokai
 • Vaikystėje tėvų įdiegtos programos
 • Skaudūs praeities prisiminimai

O tam, kad to neliktų - turi pažvelgti į savo vidų ir visa tai paleisti.

Aš jau buvau užsiminęs apie Emocijų Paleidimo Metodą, kuris padėjo man ir daugybei kitų žmonių su kuriais dirbau.

Aš sutvarkiau ne tik savo santykius su mergina, bet ir su tėvais! Kažkada pas mus buvo tikras karas… kasdien po kelis naujus konfliktus, nuolatiniai rėkimai ir barniai… kai pradėjau keisti save, pradėjo keistis ir visi santykiai.

NEĮMANOMA, kad Tavo santykiai nepasikeistų...

Įsivaizduok, jei nuolat dirbtum su savimi ir PAŠALINTUM ribojančius įsitikinimus, emocinius blokus, neigiamas mintis, vaikystėje tėvų įdiegtas programas ir skaudžius praeities prisiminimus, kurie truko MYLĖTI SAVE… ir MYLĖTI SAVO PARTNERĮ…

Ir jei nuolat valytum nesusikalbėjimo, vienas kito neišklausymo, ir nesupratimo priežastis…

Ar įmanoma, kad tavo santykiai negrįžtų į pirmaisiais metais patirtą tarpusavio supratimą, pagarbą ir meilę…!?

Pagrindinis klausimas: KAIP PALEISTI?

Tam, kad išmokyčiau tave paleidinėjimo ir santykių harmonizavimo paslapčių, sukūriau intensyvų 11 dienų kursą internetu "GARANTUOTA SANTYKIŲ TRANSFORMACIJA" , tačiau pradžiai noriu šiek tiek papasakoti apie patį paleidimo metodą ir jo sukūrėją.

Šį paleidinėjimo metodą sukūrė Lesteris Levensonas. Jis buvo gabus fizikas, inžinierius ir visada gerbiamas žmogus. Tačiau nepaisant jo visų laimėjimų visuomenėje jis nesijautė laimingas. Nesisekė verslai ir turėjo daugybę ligų, tokių kaip depresija, inkstų akmenligė, miego problemas, chroniškus galvos skausmus, skrandžio opą.

Lesteriui buvo vos 42 metai, kai jį ištiko antrasis širdies smūgis. Gydytojai pasakė, kad jam gyventi liko vos kelios savaitės ir jie nieko negali padaryti... tad iš ligoninės tąsyk išsiuntė namo mirti.

Jis būdamas namuose ir  siaubingai bijodamas mirties, suprato, kad visos jo iki šiol turimos žinios nepadarė jo nei sveiku, nei laimingu... tad jis nusprendė pamiršti ką iki tol žinojo ir pradėti nuo pradžių...  sau  pasakęs, „kol esu gyvas, dar turiu vilties pasveikti...“

Ir pradėjo savęs klausti... o kas gi yra laimė? Koks mano ryšys su šiuo pasauliu? Kas esu aš?

Iš pradžių pradėjo galvoti,  kad laimė yra kai jį kas nors myli... tačiau peržiūrėjo savo gyvenimą ir suprato, kad aplink jį visą gyvenimą buvo moterų, kurios jį mylėjo ir norėjo būti suo juo... bet jis vis tiek nesijautė laimingas.

Tada jam atėjo suvokimas, kad kai jis mylėjo, buvo pats laimingiausias! Todėl pradėjo eiti per savo gyvenimo prisiminimus ir stebėjo kokiose situacijose jis norėjo meilės, tą norą paleidinėjo ir keitė į meilės jausmą!

Taip jis per tris mėnesius visiškai pasveiko ir net 42-us metus gyveno be gydytojų pagalbos, kupinas energijos ir laimingas. Be to, be didelių pastangų greitai tapo milijonierius ir, svarbiausia, sukūrė metodą, kurio pagalba kiekvienas žmogus gali siekti laimės ir pilnatvės.

Štai ką sako žmonės apie mane, ir šį metodą!

"Jei jaučiate, kad turit baimių, ar kad nepasitikit savim, ar kad norit sutvarkyti finansines problemas, ar sveikatos problemas, arba, galbūt norite pasitvarkyti santykius, tai Tadas yra vienas iš tų žmonių, kuris tikrai su jumis ilgai nesiaiškins kas pas jus ten yra filosofiškai blogai, tiesiog parodys kaip tai paprasčiausiai paleisti." Liudas Vasiliauskas

 

"Tik Tado ir jos sistemos pagalba supratau ką iš tiesų reiškia paleidimas. Kiekvieną kartą kai gyvenimas pakankamai užkraudavo tų problemų, tai visada prisimindavau Tado techniką ir ji visada visada padėdavo. Ačiū Tadui ir tikrai nuoširdžiai rekomenduoju pasinaudoti šia sistema ir jums!" Žydrūnas Sadauskas

Intensyvus 11 dienų kursas "GARANTUOTA SANTYKIŲ TRANSFORMACIJA"!

Jei norėtum savo santykius TRANSFORMUOTI iš esmės, tam esu paruošęs 11 dienų labai intensyvią programą GARANTUOTA SANTYKIŲ TRANSFORMACIJA!

Per šias 11 dienų mes eisime į savo pasąmonę ir tvarkysime tai, kas trukdo mylėti vienas kitą ir save patį!

Ši programa VYKS INTERNETU, todėl turėsi galimybę joje dalyvauti būdamas bet kurioje pasaulio vietoje ir sutaupyti laiko, kadangi tau nereikės niekur važiuoti ar kažkaip ypatingai pasiruošti.

Viskas vyks patogiai ir kokybiškai tavo namų aplinkoje ir iš patirties galiu pasakyti, kad žmonės tokiu būdu dar labiau atsipalaiduoja ir pasiekia dar geresnių rezultatų.

Kiek esu dalyvavęs įvairiose stovyklose ir seminaruose, tai pagrindinė problema yra ta, kad stovyklų ar seminarų aplinka yra labai sterili. Tavęs emociškai nekabina tavo artimieji, tavęs nekabina bendradarbiai ir kiti žmonės... ten nėra konfliktų ir pasaulis atrodo nuostabus.

Tačiau kai grįžti, dažniausiai nežinai kaip tvarkytis su tuo, kas yra pasaulyje.

Šios programos unikalumas yra tame, kad tu gyvensi normalų gyvenimą... būsi savo kasdieninėje aplinkoje, būsi su savo antrąja  puse ir NUOLAT DIRBSI SU SAVIMI… tai yra ŠALINSI ribojančius įsitikinimus, emocinius blokus, neigiamas mintis, vaikystėje tėvų įdiegtas programas ir skaudžias praeities patirtis bei prisiminimus.

Praėjus 11 dienų gausi nurodymus ir pratimus kaip su savimi dirbti toliau, kad pasiekti norimus rezultatus ir santykių transformaciją!

Mūsų kelionės pradžioje mes išsikelsime tikslą: “mylėti save, savo partnerį ir būti mylimu”, ir su juo dirbsime.

Kurso metu mes...

 • Intensyviai dirbsime su BAIME LIKTI VIENAM, kad galėtum nuo to visiškai išsivaduoti ir pagaliau atsipalaiduoti be baimės jog tave paliks ar išduos.
 • Eisime į tavo pasąmoninius klodus ir paleisime PAVYDĄ, kad pajustum laisvę ir jokios pavydą keliančios situacijos tavęs emociškai nebeužkabintų. Iš patirties žinau, kad paleidus pavydą, situacijos, kurios keldavo šį jausmą stebuklingai dingsta!
 • Dirbsime su pykčiu ir pasipriešinimu, kad galėtum išvalyti metų metus kauptas nuoskaudas ir viduje tūnančius priekaištus, kad vėl grįžtų meilė, tarpusavio supratimas, pagarba ir pasitikėjimas.
 • Paleisime savęs ir kitų TEISIMĄ bei VERTINIMĄ, kad galėtum pilnai priimti savo partnerį tokį koks jis yra su visa meile ir pagarba jam. Ir nenustebk, jei partneris pradės elgtis lygiai taip pat!
 • Visas dienas atliksime stiprius MEILĖS SAU ir MEILĖS SAVO PARTNERIUI pratimus, kad galėtum vis labiau ir labiau atsiverti ir priimti tuos nuostabius jausmus, kuriuos tau dovanoja Visata.
 • Paleisime KALTĖS jausmą, kad galėtum jaustis vertas gerų ir harmoningų santykių… kad jaustumeisi vertas pačio geriausio vyro ar pačios geriausios moters šalia!
 • Paleidinėsime nesusikalbėjimo, vienas kito neišklausymo, ir nesupratimo priežastis, kad gilėtų tarpusavio supratimas ir vienas kito pajautimas širdimi grįžtų tavo santykius!
 • Dirbsime su NUSIVYLIMU santykiais ir antra puse, kad galėtum išeiti iš užburto rato ir galėtum priimti naują santykių kokybę!
 • Valysime savo vidų nuo blokų, trukdančių BŪTI MYLIMU, kad galėtum priimti kito žmogaus dovanas ir meilę be jokios baimės, atvira ir mylinčia širdimi.
 • Paleidinėsime skausmingus prisiminimus, kurie yra susiję su mūsų partneriu. Dažnai netgi seni įskaudinimai, kuriuos, atrodo, atleidome ir pamiršome, vis tiek iš pasąmonės daro įtaką mūsų bendravimui su mylimu žmogumi. Net jeigu mūsų partneris pasikeitė, elgiasi kitaip, mums vis tiek gali būti sunku jausti jam nuoširdžią meilę, nes į pasąmonę nustumtos nuoskaudos vis tiek darys įtaką mūsų jausmams ir veiksmams.
 • Atliksime HARMONIJOS PRATIMĄ, kuris pašalins visus vidinius prieštaravimus ir disharmoniją santykiuose, kad galėtum visai kitomis akimis pažiūrėti į savo antrą pusę. Šis pratimas veikia tiesiog stebuklingai. Kai jį atlieku, jis padaro neįtikėtinus dalykus! Jis man visada harmonizuoja santykius su mano mergina, sustiprina mūsų ryšį… ir jei yra kokių nesutarimų - juos ištirpdo.

Šį pratimą paskutinį kartą naudojau, kai pajutau, jog santykiuose su mano mergina kažkas ne taip. Iš kažkur atsiranda vis daugiau įtampų, tampa vis sunkiau suprasti vienas kitą, aštrėja konfliktai ir silpnėja ryšys…  man atrodė darau viską teisingai, bet ji vis tiek tolsta nuo manęs.

Tada atlikdamas šį HARMONIJOS PRATIMĄ supratau, kad net pats to nepastebėdamas ir nesuprasdamas bandžiau ją per daug kontroliuoti. Visa tai paleidus, mūsų santykiai iškart harmonizavosi. Nuėmus šį bloką, vėl pradėjome jausti vienas kitam meilę, ryšį ir supratimą. Tai yra vienas nuostabiausių įrankių, kuriuo noriu pasidalinti ir su tavimi!

Nėra skirtas tik poroms..

Šis kursas nėra skirtas tik poroms, tačiau dalyvaujant abiems partneriams, rezultatai būtų pasiekti daug greičiau.

Jei tavo partneriui šie dalykai visiškai neįdomūs, viskas gerai! Keičiant save, didinant meilę sau, šalinant ribojančius įsitikinimus, emocinius blokus, neigiamas mintis, vaikystėje tėvų įdiegtas programas, skaudžius praeities prisiminimus, ANTROJI PUSĖ KEISIS NEIŠVENGIAMAI! Tai yra dėsnis.

Kaip jau minėjau, jei į pyktį atsakysi su meile, pyktis niekur nesidės ir turės sumažėti…

Kiek yra verta tavo darna ir harmonija santykiuose?

Kaip jau minėjau, jei į pyktį atsakysi su meile, pyktis niekur nesidės ir turės sumažėti…

Kaip manai, kiek yra verta tavo darna ir harmonija santykiuose? Tikriausiai neįkainojama... Mes su savo partneriu praleidžiame labai daug laiko, tad jei tai mūsų neužpildo, jei kelia nuolatinę įtampą, nepasitenkinimą ir skausmą, VISOS kitos gyvenimo sritys taip pat pradeda ristis žemyn!

Juk viskas gyvenime susiję….

Jei prasti santykiai šeimoje, tai atsiliepia ir darbe, ir  finansuose, ir santykiuose su kitais žmonėmis ir pan.

Tam, kad gauti šias žinias, kuriomis dabar su tavimi dalinuosi,įvairiems paleidimo metodo kursams jau išleidau daugiau nei 15000 eurų… ir šis metodas išties pakeitė mano gyvenimą! Net neabejoju, jog pakeis ir tavąjį...!

Amerikoje tokio lygio savaitės kursai kainuoja daugiau nei 2000 dolerių, tai yra apie 1450 eurų!

Kažkada, nors ir neturėdamas tiek pinigų, jų pasiskolinau ir vis tiek sudalyvavau panašioje programoje, kuri mano santykius transformavo iš esmės! Noriu kad tai įvyktų ir tau!

Už šią programą tikrai nenoriu 1450 eurų, kadangi čia ne Amerika….

Šie kursai tau nekainuos net 579 eurų, kas NEABEJOTINAI ATITIKTŲ GAUNAMĄ VERTĘ!

Investicija į 11 dienų intensyvaus darbo su savimi programą “GARANTUOTA SANTYKIŲ TRANSFORMACIJA” siekia tik 579 Eur 289 Eurus

Ar tavo santykiai verti 26 Eur per dieną?

Pagalvok, ar tavo santykiai verti šiek tiek daugiau nei 26 eurų per dieną…?

Tokią sumą pinigų mes išleidžiame vieną kartą nuėję apsipirkti į Maksimą... tokią sumą išleidžiame vieną kartą nuėję su draugais į vakarėlį… tačiau ar šie dalykai keičia mūsų gyvenimą…?

Ši programa TIKRAI PAKEIS! Net neabejoju, jog dauguma dalyvių pajus labai stiprius pokyčius jau po 11 kurso dienų… ir tie, kas dirbs toliau, neišvengiamai TRANSFORMUOS SAVO SANTYKIUS taip, kad po to galės džiaugtis visą gyvenimą!

Pagalvok, ar tie santykiai, kuriuos esi sukūręs dabar, tave  tenkina? Jei perskaitei iki šios vietos, tai įtariu, jog  nesi pilnai patenkintas savo santykiais...

100% tikiu šios programos efektyvumu ir žinau, kad ji tau padės! Nesvarbu kokiame taške būtum.. tu pajudėsi į priekį!

Dabar turi 2 pasirinkimus: arba ir toliau gyventi taip kaip gyvenai… arba išbandyti šią programą... eiti į meilę sau… meilę savo partneriui ir ŠALINTI ribojančius įsitikinimus, emocinius blokus, neigiamas mintis, vaikystėje tėvų įdiegtas programas ir skaudžius praeities prisiminimus, kurie trukdo turėti santykius, pilnus meilės, pagarbos ir supratimo.

Užsisakyti - 11 dienų (įrašų) kursą “GARANTUOTA Santykių TRANSFORMACIJA”

 

Aš pilnai tikiu šia programa ir už ją GARANTUOJU! Labai noriu kad gautum šias, daugybę santykių pakeitusias žinias!

Siūlau užsiregistruoti į šią programą.. padirbėti su savimi visas 11 dienų… ir jei praėjus visą programą, dėl kokios nors priežasties, pajusi, jog negavai to ko tikėjaisi, tiesiog parašyk man ir be jokių klausimų GRĄŽINSIU VISUS SUMOKĖTUS PINIGUS!

Kaip tau tokia garantija? Visą riziką prisiimu sau. Užsiregistruok, pereik visą kursą ir jei tai neduos naudos daugiau nei tikėjaisi, po paskutinio programos susitikimo man parašyk ir grąžinsiu VISKĄ KĄ INVESTAVAI!

Užsisakyti - 11 dienų (įrašų) kursą “GARANTUOTA Santykių TRANSFORMACIJA”

 

Įrašus galėsi perklausyti sau patogiu laiku. Įrašai bus prieinami neribota laiką, todėl galėsi viską dar kartą perklausyti ir dar kartą atlikti pratimus!

Dovanų už 317 eurus!

Pirmoji dovana: bazinio paleidimo kurso įrašai, kurių vertė net 75 eurai!

Jeigu paleidinėjimo metodas tau yra naujas dalykas, tai šių įrašų pagalba nuosekliai išmoksi visus pagrindus apie paleidimą.

Tai yra įrankis, kuriuo galėsi naudotis visą savo ateinantį gyvenimą. Juo remdamiesi mes visas 11 dienų šalinsime ribojančius įsitikinimus, emocinius blokus, neigiamas mintis, vaikystėje tėvų įdiegtas programas ir skaudžius praeities prisiminimus, kurie trukdo turėti harmoningus santykius!

Įprastai šie mokymai kainuoja 75 eurai, o tu juos gausi nemokamai, nes dalyvausi 11 dienų programoje “GARANTUOTA SANTYKIŲ TRANSFORMACIJA”!

 

Taip pat jei dalyvaujant šioje programoje kils kokių nors klausimų ar neaiškumų dėl metodo taikymo, tai niekas tavęs nepaliks likimo valioje, nes galėsi pasiimti ASMENINĘ KONSULTACIJĄ su manimi, kurioje praktiškai išspręsime tavo problemą.

Įprastai asmeninė konsultacija kainuoja 43 eur, tačiau tau ji bus nemokama, kadangi dalyvausi šioje programoje! Asmeninės konsultacijos metu visas dėmesys bus skirtas tik Tau. Jei kurso metu liks neišspręstų problemų, viską sutvarkysime privačios konsultacijos metu!

Ir tai dar ne viskas, nes pasibaigus 11 dienų programai, įteiksiu audio mokymus, kurie vadinasi IŠSIVADUOK IŠ SAVO BAIMIŲ!”.

Tai yra net 8 valandų trukmės audio sistema, kurios pagalba gali:

 • išsivaduoti iš bendravimo baimės, kad galėtum laisvai save reikšti bet kur ir bet kada ir bendrauti su žmonėmis be jokių kaukių.
 • išsivaduoti viešo kalbėjimo baimės, kad atsistojus prieš žmones nedrebėtų rankos, nestrigtų balsas ir jaustumeisi komfortabiliai.
 • paleisti ateities baimę dėl pinigų ir saugumo praradimo, kuri neleidžia pilnai džiaugtis dabartimi, tam kad pajustum tikrąjį gyvenimo džiaugsmą ir išmoktum džiaugtis tuo, kas yra aplink.
 • atsikratyti baimės, kad tave paliks partneris ir turėsi gyventi vienatvėje, kad galėtum pilnai džiaugtis santykiais ir nustotum galvoti “o kaip bus”.
 • ir daug kitų baimių, kurios žaloja tavo gyvenimą ir neleidžia gyventi taip, kaip nori tavo širdis!

Štai 29m. Jolitos atsiliepimas: „Baimėje buvau, kaip musė voro tinkle. Kurso pagalba sugebėjau išsivynioti, suplėšyti ir užmiršti tą vargą – dabar turiu daug mažiau baimių ir žinau kaip jų veiksmingai atsikratyti.“

Šių nuostabių mokymų vertė yra 71 eur, tačiau visa tai gausi nemokamai!

Taip pat, pasibaigus šiam 11 dienų kursui, tu turėsi galimybę visą mėnesį nemokamai dalyvauti “antradienio paleidimo sesijose”, kurios prieinamos tik mano kursų dalyviams!

Kiekvieną antradienį mes susijungiame internetu ir paleidinėjame aktualias temas. Tų sesijų metu taip pat turi galimybę gyvai užduoti savo klausimus ir išsiaiškinti neaiškumus. Tai yra nuostabus palaikymas, neleidžiantis užmigti ant laurų...

Į šią grupę patenka tik mano programų dalyviai. Mėnesio paleidimo sesijų vertė net 127 eurai!

Taigi, užsiregistravus į programą “GARANTUOTA SANTYKIŲ TRANSFORMACIJA”,  viso gausi dovanų, kurių vertė yra net 317 eurai!

Spausk šį mygtuką ir registruokis į šį intensyvų 11 dienų kursą “GARANTUOTA SANTYKIŲ TRANSFORMACIJA” jau dabar!

Užsisakyti - 11 dienų (įrašų) kursą “GARANTUOTA Santykių TRANSFORMACIJA”

 

Aš prisiimu visą riziką už šį kursą sau. Pereik visas 11 dienų ir jei po paskutinio mūsų skambučio pajusi, kad tai buvo ne tau… kad gyvenime niekas nepasikeitė… parašyk man žinutę ir per kelias dienas grąžinsiu visus sumokėtus pinigus be jokių klausimų ar blogų jausmų!

Tadas Rakauskas

P.S. Primenu, jog nieko nerizikuoji! Visą riziką už šį kursą prisiimu sau... praeik visas 11 dienų ir jei pasjusi, kad tavo santykiai su partneriu nė truputi nepasikeitė, parašyk ir GRĄŽINSIU VISUS SUMOKĖTUS PINIGUS be jokių klausimų!

P.P.S. jei manai, kad tavo darna ir harmonija santykiuose verta 26 eurų per dieną (tiek, kiek dauguma iš mūsų išleidžia maistui), registruokis į šį intensyvų 11 dienų kursą "GARANTUOTA SANTYKIŲ TRANSFORMACIJA"

Užsisakyti - 11 dienų (įrašų) kursą “GARANTUOTA Santykių TRANSFORMACIJA”