DĖMESIO: RYŠIO STIPRINIMO ir SANTYKIŲ SU TĖČIU HARMONIZAVIMO vakaro įrašai...

Kaip susigrąžinti tėvą į savo širdį..., ir to pasekoje atrakinti vyriškumo, moteriškumo, harmoningų santykių, ar net finansinės gausos spynas...?

Seminarų metu aiškinomės, kur dingsta ryšys su tėčiu..., ir žengėme pirmus žingsnius, kad tą ryšį susigrąžinti!

Peržiūrėk žemiau esantį vaizdo įrašą... APIE SAVO TĖTĮ...

Jei vaizdo įrašo nerodo spauskite čia!

 

Tačiau ne visada tėtis yra „mūsų gyvenimo didvyris", ne visada mūsų širdyje yra gera mylinčio tėvo patirtis.

Kartais sunku džiaugtis tėčiu, nes galbūt jis skaudino, atsitraukė... Tuomet mūsų sieloje visada lieka ta dalis, kuri ieško gero tėčio kituose: vyre, sūnuje, mokytojuje, viršininke...

Tačiau nuostabiausia yra tai, kad ATRASTI TĖTĮ GALIME SAVYJE. Tokį, kurio dėka mes turime ne tik gyvenimą, bet ir kažką ypatingo.

Tereikia sugebėti jį priimti. Tačiau ką reiškia priimti tėtį? Ir kaip tą padaryti?

- Iš vienos mūsų seminaro dalyvių atsiliepimų: „...Aš radau tėtį po 30 metų. Radau jį savyje, pajutau dėkingumą jam. Ir pasikeitė labai daug. Man nebereikia laikyti vyrų per atstumą, gintis, jie dabar man yra tiesiog žmonės su savo likimais. Aš pradėjau džiaugtis savo vyru. Ir žmonėmis..."

Apie tai kalba KAZIMIERAS DAUGĖLA, sisteminės-fenomenologinės psichoterapijos terapeutas-mokytojas, tarptautinės kvalifikacijos konsteliacijų meistras, apjungęs psichologinį ir dvasinį pažinimą, mokymą ir asmenybės augimą.

Jei vaizdo įrašo nerodo spauskite čia!

"Koks bebūtų geras santykis su tėvu, jei nebus priėmimo ir pagarbos mamai, mes neturėsime vietos tam pasaulyje ir nieko gero ten nerealizuosime... tačiau koks bebūtų geras santykis su mama, atmetus tėvą - MES NETURIME JĖGOS EITI Į PASAULĮ IR REALIZUOTIS. Net jei ir turime vietą - JĖGOS NĖRA! Tiek visuomenėje, piniguose, tiek partnerystėje..."

arrow

"Jei ryšys su tėvu nutrūkęs, arba labai silpnas..., arba TIK 'normalus' ir galvoji, jog Tau užtenka ryšio su mama..., praėjus kažkiek laiko, pradedi pastebėti, jog vis tiek VIDUJE KAŽKO TRŪKSTA... KAŽKOKIOS JĖGOS... ir nežinai iš kur jos pasisemti!"

 

arrow

IŠTRAUKA IŠ SEMINARO: Šokiruojanti tiesa, kodėl moteris išsirenka vyrą, KURIS GERIA, AR EINA PAS KITAS? (Ir jei pradžioje toks tikrai nebuvo, kodėl tokiu tampa?)

Jei vaizdo įrašo nerodo spauskite čia!

Galbūt atėjo laikas SUSIGRĄŽINTI TĖTĮ į savo širdį..., ir nebeieškoti jo kituose vyruose (moterims)..., bei semtis tikrojo vyriškumo ir stiprybės, kuri ten buvo visada (vyrams)

Pirmąjį žingsnį žengėme Kazimiero Daugėlos seminare...

fade-leftfade-right“KAIP SUSIGRĄŽINTI TĖVĄ Į SAVO ŠIRDĮ?”

 

Šis seminaras Tau yra būtinas, jeigu...

 • Negali sukurti normalių, harmoningų ir širdį užpilandčių ilgalaikių santykių su antra puse...
 • NESUSITVARKAI SU PINIGAIS, jauti nepasitikėjimą savimi ir baimę, jog tau nepavyks...
 • Jauti, jog TRŪKSTA VYRIŠKUMO AR MOTERIŠKUMO...
 • Jauti BAIMĘ, kai reikia PRISIIMTI ATSAKOMYBĘ už save, savo šeimą ir vaikus...
 • Jei negali pilnai priimti savo Tėvo su visais jo trūkumais, silpnumu, griežtumu... ir visu tuo, ką jis Tau padarė vaikystėje.
 • Jei nori iš naujo atrasti ir sustiprintį RYŠĮ SU SAVO TĖČIU... nepaisant to, kad jis daug ko nedavė, paliko ar nuskriaudė.
 • Jei santykiai su Tėčiu yra "normalūs"... kartas nuo karto pabendraujate, tačiau stipriaus ryšio nėra. Būtent tokie santykiai yra patys blogiausi..., kadangi nesupranti, jog yra blogai, jog tai gali būti pagrindinis stabdis gyvenime, ir negali nieko keisti, nes galvoji, jog viskas gerai ir taip gyvena visi.
 • Jei nori žengti pirmus žingsnius į GERŲ SANTYKIŲ, PINIGŲ, bei PAČIO GYVENIMO priėmimą!
 • Jauti, jog gyvenime kažko trūksta, tačiau nežinai ko... lyg kažkokios jėgos ir stiprybės..., lyg kažkokio palaikymo, kurio neišeina surasti išorėje.
 • Jeigu nori geriau PAŽINTI SAVE ir savo artimus žmones..., bei jiems po to patarti!
 • Moterims: jeigu nori kitomis akimis pamatyti SAVO VYRĄ ir suprasti kodėl jis su savo vaikais elgiasi būtent taip, kaip elgiasi...
 • Vyrams: nori pralaužti visus ledus ir pradėti semtis vyriškumo, stiprybės...

Seminare atrasi daug vertingų atsakymų, kurie padės geriau, laisviau ir turtingiau gyventi ateityje...

 • Kodėl tiek daug žmonių BIJO prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą ir vis laukia, kol kas nors ateis ir juos išgelbės?

 • Ką daryti, jei vyrui taip sunku įsitvirtinti gyvenime ir būti pilnai atsakingu už save, savo moterį, savo vaikus...?

 • Kodėl didžiąjai daugumai Lietuvos vyrų TRŪKSTA TIKROJI VYRIŠKUMO..., tikrosios stiprybės ir ką galima padaryti jau šiandien, kad tai pasikeistų?

 • Kodėl dižiąjai daugumai Lietuvos moterų TRŪKSTA TIKROJO MOTERIŠKUMO... ir ką galima padaryti jau šiandien, kad tai pasikeistų?

 • Iš kur kyla moters poreikis, kad vyras ją GLOBOTŲ KAIP MAŽĄ MERGAITĘ...?

 • Kada sūnus pradeda VADOVAUTI SAVO MAMAI ir mokyti ją gyventi?

 

Ir svarbiausia: seminare bandėme praktiškai pamatyti, kokią vietą mūsų gyvenime užima tėtis, mokėmės jį priimti, jei reikia – atleisti. Išmokę priimti tėtį tokį, koks jis yra, net jei jis ne visada buvo mums geras ar tobulas, atvira širdimi galime žengti į gyvenimą ir imti jo dovanas...

- Seminaro dalyvė: "Skeptiška ir vertinanti nuvykau... Prisipažinsiu - nenoriai, nes, net kūnas priešinosi, "gynėsi" snauduliu ir apatija... Vakaras "atsitiko" kupinas pačių jautriausių išgyvenimų, srautų tekančių ašarų upelių, grįžimo į vaikystėje išgyventų nuoskaudų laiką... Ir.... Tarsi nušvitimas - aiškiu, suvokiamu ir fiziškai jaučiamu pažinimu, kad viskas, ką man suteikė mano Tėvas - svarbiausia - tai GYVYBĖ ir šansas atsirasti pasaulyje... IR TO PAKANKA, kad nuolankiai nulenkčiau galvą prieš Jį..."
arrow

Būtinai pažiūrėk dar vieną vaizdo įrašą APIE TĖVO PRIĖMIMĄ... tokį koks yra! (80% ŽMONIŲ ŽIŪRĖDAMI ŠĮ VAIZDO ĮRAŠĄ NEGALI SULAIKYTI AŠRAŠŲ...)

Paklausk savęs: "ar mano širdį tai liečia?" 

Jeigu taip - vadinasi ji gyva ir vis dar laukia...

... laukia daugiau tėčio, kitaip tėčio
... laukia daugiau pilnatvės,
daugiau sėkmės, meilės
ir jėgos gyvenime

- nes tai ypatingu būdu susįję !

Jei vaizdo įrašo nerodo spauskite čia!

VYKUSIO SEMINARO ĮRAŠAI JAU PARUOŠTI ... IR JUOS GALIMA JAU DABAR UŽSISAKYTI UŽ PAČIĄ MAŽIAUSIĄ INVESTICIJĄ!

vilnius-k-daugela

Akimirka iš šio seminaro Kaune!

SEMINARŲ DATOS IR LAIKAI:

Seminarai vyko Vilniuje ir Kaune... abu vakarai buvo vienas kitą papildantys!

ĮRAŠŲ TRUKMĖ:
1 dalis - 1 val. 50 min.
2 dalis - 2 min. 10 min.

Norintiems užsisakyti ABIEJŲ VAKARŲ paskaitos įrašus, investicija 90 vos 39€!

Norint užsisakyti įrašus, spausk šį mygtuką:

arrow

Tokias sumeles pinigų išleidžiame KIEKVIENĄ DIENĄ! Tu daugiau pinigų išleidi vieno apsilankymo metu parduotuvėje..., daugiau išleidi nuėjus į kepyklėlę kavai ir bandelėms..., daugiau išleidi mobilaus telefono sąskaitai..., TAČIAU NĖ VIENAS IŠ ŠIŲ PIRKINIŲ NEKEIČIA GYVENIMO TAIP, KAIP GALI PAKEISTI ŠIS SEMINARAS!

 

Norint užsiregistruoti, paspausk vieną iš mygtukų žemiau. PASKUBĖK, KADANGI LAIKO MAŽAI IR VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS...

 

SEMINARO ĮRAŠAI YRA TOKIE PAT STIPRŪS, KAIP KAD DALYVAUTUM GYVAI, KADANGI TAI YRA DARBAS SU SAVO VIDUMI..., SU SAVO JAUSMAIS!

Užsisakius šiuos įrašus, Tavęs lauks 2 super dovanos (net 22 EUR vertės)

 • NAUJAUSIAS 1 val. 50 min. įrašas iš klausimų-atsakymų vakaro, kur Kazimieras kalbėjo APIE BAIMES, PASITIKĖJIMĄ SAVIMI, PYKTĮ, bei kitas vertingas temas! (11 EUR vertė)
 • 47 min. paskaitos įrašas: "Vyras – autoritetas, moteris – mylima ir pasitikinti vyru. Kaip tai pasiekti?". (11 EUR vertė)

ATSILIEPIMAS APIE SEMINARĄ...

"Tėvo dienai artėjant sudomino K. Daugėlos renginys "Tėvo dieną pasitinkant".

Skeptiška ir vertinanti nuvykau... Prisipažinsiu - nenoriai, nes, net kūnas priešinosi, "gynėsi" snauduliu ir apatija...

Vakaras "atsitiko" kupinas pačių jautriausių išgyvenimų, srautų tekančių ašarų upelių, grįžimo į vaikystėje išgyventų nuoskaudų laiką...

Ir.... Tarsi nušvitimas - aiškiu, suvokiamu ir fiziškai jaučiamu pažinimu, kad viskas, ką man suteikė mano Tėvas - svarbiausia - tai GYVYBĖ ir šansas atsirasti pasaulyje... IR TO PAKANKA, kad nuolankiai nulenkčiau galvą prieš Jį...

Neįtikėtina, kad tokia elementarią Tiesą - įsisamoninau tik dabar...

Visos "vaikiškos" nuoskaudos, pretenzijos, teisimas, bei vertinimas dėl neatliktų, ar ne taip atliktų, kaip norėtųsi "tėvo-šeimos galvos pareigų", kažkur išnyko... Atsirado leidimas Jam būti tokiu, koks jis dabar - netobulas, senstelėjęs ir ... visoks. JIS tiesiog TOKS - ir jis mano TĖTIS...

Atsiliepė širdyje virpesiais K. Daugėlos žodžiai - "su meile paprašykit mamos, kad ji prastai nešnekėtu apie Tėva"...

Prašysiu.... nes noriu būti ne konflikto zonoje - o pagaliau, kol dar jie abu gyvi - TURĖTI ABU Tėvus. Su meile, pagarba ir kantrybe....

Milžiniškas palengvėjimas, susivokimas ir besiveriantis neišsenkamos kantrybės klodas, kuris atsivėrė tik tada, kai priėmiau Tėva į širdį.

Atėjo suvokimas, kad "Gerbk Tėva ir Motiną" - tai ne tas pats, kai jiems pataikauji, nori "užsidirbti" jų meilę pasiekimais, arba mokai juos "gyventi", o tada - kai turi juos abu Širdyje...

Ir, matyt, ne veltui biblinis pažadas, tik ties šiuo įstatymu - kad, jei jo laikysies - būsi palaimintas ir LAIMINGAS.

Nuoširdžiai dėkoju lektoriui už neįtiketiną rezultatą ir įžvalgas.

Būkit laimingi:) Ramybės linkėdama" Džiuginta

arrow

Kas yra šeimos konsteliacija?

Šeimos konsteliacija" (išdėstymas) - profesionalus psichologinis - terapinis, o taip pat, vidinio - dvasinio gyvenimo pažinimo metodas, padedantis atrasti, suprasti ir išspręsti tai, ką padaryti  anksčiau atrodė  sunku ar neįmanoma. Tai unikali galimybė per grupės ar individualų darbą, lyg modeliavime - matomame lygyje pamatyti, pažinti ir harmonizuoti savo gyvenimo, situacijų, santykių vidinį paveikslą. Šis metodas atveria kelius klostytis sėkmingai:

 • vyro - moters, tėvų - vaikų santykiams;
 • meilei ir laimei;
 • sėkmei, veiklai, finansams;
 • sielos ir kūno sveikatai ir harmonijai.

"Šeimos konsteliacijų" proceso eigoje yra galimybė išgyventi jausmus, kurie kyla dėl sunkumų, susijusių su  partnerystės,  tėvų-vaikų, sveikatos ir gyvenimo klausimais, atrandant juose žymiai aiškesnį supratimą, jų ištakas ir sprendimus, dėka ko sunkumai, sutrikimai tiesiog gali atsitraukti. Tai padeda ne tik dalyvavusiam asmeniui, bet ir visai šeimai.

Konsteliacija padeda giliau pažinti save, šeimą ir gyvenimą, patirti tai, kas dar nerealizuota, pagilinti ryšius, sustiprinti santykius ir meilę, atrandant dar nepanaudotus resursus, galimybes. Ji - ir savarankiškas, ir kaip pagalbinis metodas, įrankis žmonėms, einantiems kitais konsultavimosi, terapijos, ar tobulėjimo keliais.

Išsamiau apie pačią konsteliacijos metodą galima perskaityti paspaudus čia, arba šiame vaizdo įraše:

Šiame interviu radijo stotyje "Laisvoji banga", laidoje "Naktigonė su Genovaite Petroniene" K. Daugėla pasakoja apie patį konsteliacijos metodą. Kaip jis buvo atrastas ir kaip visa tai veikia?

Dalyvių atsiliepimai apie konsteliacijų seminarus:

Tu gali vaikščioti po įvairius seminarus, skaityti knygas ir mokytis kaip susirasti vyrą ar moterį ir kaip būti kartu. Gali tam išleisti tūkstančius litų, tačiau vis tiek nepasiekti trokštamo rezultato...,NES JEI NEIŠSPRĘSI PROBLEMOS ŠAKNIES VISA KITA BUS LABAI LAIKINA...

arrow

DĖMESIO! 100% "jokių klausimų" pinigų grąžinimo garantiją!

100proc pinigu grazinimas

Tikrai kartais nutinka, kad renginys nepatenkina dalyvių lukesčių... todėl VISĄ RIZIKĄ PRISIIMAME SAU. Nenoriu, kad kiltų kokių nors abejonių dėl šio renginio!

Nors investicija ir taip labai minimali, vis tiek pridėsiu labai drąsią garantiją, kad nebeliktų jokių abejonių!

Jei seminaras nepateisins Tavo lūkesčių ir neduos to, ko tikėjaisi, grąžinsime visus 100% sumokėtų pinigų!

Tai nėra kažkoks marketingo triukas... tikrai esame grąžinę žmonėms pinigus už nepavykusį seminarą, tad tai yra tikra!

Jei paskaita nepateisins Tavo lūkesčių, jei neduos naudos, galų gale, jei nepatiks Kazimiero batų raištelių spalva, nesvarbu, dėl kokios priežasties, GRĄŽINSIME VISUS SUMOKĖTUS PINIGUS!

Prarasti neturi ko, o atrasti gali begalę nuostabių dalykų, kurie praturtins tavo vidų!

Taigi, išklausyk visą seminarą ir, jei dėl kokių nors priežasčių nusivilsi, ar negausi norimų rezultatų, per 15 dienų parašyk laišką į info@gyvenimoguru.lt su prašymu grąžini pinigus. Pinigus grąžinsime per kelias dienas!

Norint užsiregistruoti, spausk šį mygtuką:

arrow

Iškilus kokiems klausimams ar neaiškumams, skambinkite telefonu 8687 72897 (Paulius)