DĖMESIO! AKIS ATVERIANTI žinia visoms poroms, kurios dažnai pykstasi dėl smulkmenų, nuolat KOVOJA už savo nuomonę ir konflikto metu bijo “nusileisti”..., kad tik netapti silpnesniu prieš kitą! - seminarų iš Vilniaus ir Kauno su Kazimieru Daugėla įrašai!!!

Atrodo neįtikėtina, tačiau paprasčiausių sisteminių šeimos principų ignoravimas NESĄMONINGAI ir GARANTUOTAI veda darnias, bei mylinčias poras link stiprių konfliktų, nuolatinių kovų ar net skyrybų... KAIP UŽKIRSTI TAM KELIĄ, kad tarpusavio supratimas, pagarba ir meilė nuolat augtų, bei stiprėtų...? Nepaisant to, kiek jau laiko esate kartu...!

Galbūt perskaičius užrašą raudonomis raidėmis atrodo "netikiu", ar "taip tikrai nebūna"..., tačiau..., dažnai pamačius TIKRĄSIAS konfliktų priežastis ir visiškai KITU KAMPU pažvelgus į savo antrą pusę, netikėtai atsiranda supratimas, priėmimas, bei DINGSTA bet kokie vienas kito kaltinimai! Būtent to ir siekėme K. Daugėlos seminare "Vyras ir Moteris. PARTNERYSTĖS RUNGTYS"...! 

Įrašai jau paruošti ir ribotą laiką galima užsisakyti už mažiausią investiciją...

Jeigu nori visiškai KITOMIS AKIMIS pamatyti savo santykius ir tikrąsias konfliktų priežastis, tai yra vienas svarbiausių laiškų, kurį skaitysi!

Tai yra labai aktualu tiems, kas ką tik pradėjo naujus santykius ir bijo vėl viską sugadinti..., bei ypatingai svarbu tiems, kas gyvena partnerystėje ne vienerius metus!

Praėjus santykių “medaus mėnesiui” (kuris dažnai trunka daug ilgiau nei mėnesį), pradeda lysti šeimos įdiegtos programos ir taisyklės, kurios, dažnai YRA SKIRTINGOS, nei partnerio.

 • Vienam nepaklota lova yra didžiulio konflikto priežastis, o kitam tik juokas...
 • Vienam neplauti indai yra katastrofa, o kitam: “juk galima tai padaryti ir vėliau!”
 • Vienam ne vietoje padėti batai yra nemeilė, o kitam: “juk kas čia tokio!”.
 • Vienam pedantiška tvarka namie yra būtina, o kitam..., juoką keliantis dalykas.

Pagalvok apie savo santykius. Kas Tavo partneriui yra LABAI SVARBU..., o tau... na kaip čia pasakius...visiškai vienodai ir net kelia juoką.

Nieko nėra blogiau santykiuose, kaip užstrigti nuolatinių konfliktų rate dėl, atrodytų, kvailiausių smulkmenų.

TAČIAU SVARBIAUSIA..., IŠ KUR ATSIRANDA KONFLIKTAI IR KOVOS TARP PARTNERIŲ..., DĖL, ATRODYTŲ, NEREIKŠMINGŲ DALYKŲ?

 

Pažvelkime į tas situacijas SISTEMINIU POŽIŪRIU, apie kurį kalba KAZIMIERAS DAUGĖLA, sisteminės-fenomenologinės psichoterapijos terapeutas-mokytojas, tarptautinės kvalifikacijos konsteliacijų meistras, apjungęs psichologinį ir dvasinį pažinimą, mokymą ir asmenybės augimą.

arrow

Ištrauka iš Kazimiero Daugėlos seminaro "Vyras ir Moteris. Partnerystės Rungtys". IŠ KUR ATSIRANDA KONFLIKTAI IR KOVOS TARP PARTNERIŲ..., DĖL, ATRODYTŲ, NEREIKŠMINGŲ DALYKŲ?

Taigi, kodėl poroje prasideda KOVA dėl to, kada turi būti suplauti indai, ar kas turi išnešti šiukšles, ar kaip turi būti sutvarkyti namai, ar kaip turi būti padėti batai...?

 • UŽ KĄ, IŠ TIESŲ, MES TAIP KOVOJAME?
 • KODĖL, ATRODYTŲ SMULKMENOS, MUS TAIP GILIAI PALIEČIA?

 

BŪTINA RASTI ATSAKYMŲ Į ŠIUOS KLAUSIMUS, KADANGI TIE DALYKAI, KURIE UŽKABINA SKAUDŽIAUSIUS ŠIRDIES JAUSMUS, DAŽNIAUSIAI IR ATVEDA SANTYKIUS IKI BYRĖJIMO!

 

Kodėl numestas švarkas koridoriuje gali atrodyti lyg pažeminimas ir sukelti įsiskaudinimą? Kodėl, atrodytų paprastas dalykas, gali reikšti pažeminimą ir nesiskaitymą su tavimi?

Vienas labai svarbus klausimas galėtų padėti tai išsiaiškinti...

O KUR AŠ TAI JAU MAČIAU...?

Ir dažniausiai pamatysi, jog tai matei savo Tėvų namuose.

Būtent tuo ir pasižymi sisteminė psichoterapija, kadangi čia žiūrima į žmogų ne kaip į vieną individą, bet kaip į šeimos, giminės dalį!

Į santykius neišvengiamai atsinešame ir savo šeimos tradicijas, vertybes, bei “kaip viskas daroma”. O kitas žmogus ateina su savo, dažniausiai, priešingu “komplektu”. Būtent tada ir prasideda KOVOS, liaudyje dar vadinamu “apsitrynimu”, ar “apsišlifavimu”.

TAČIAU..., NET JEI TAI IR ATĖJO IŠ MŪSŲ ŠEIMOS AR GIMINĖS..., KODĖL, KAI PARTNERIS ELGIASI PRIEŠINGAI, ARBA MŪSŲ NEĮVERTINA, PAJAUČIAME SKAUSMĄ GILIAI SAVO DŪŠIOJE..., IR LABAI ĮSISKAUDINAME? 

 

Jei vyras sako “čia nesąmonė taip tvarkyti”, tau skamba lyg “tu ir tavo šeima yra nesąmonė”, arba “tavo ir tavo šeimos tvarka yra nesąmonė”!

 • Kodėl mūsų vidus taip, atrodytų, nelogiškai suriša šiuos dalykus?
 • Kodėl taip vyksta ir kaip galima tai sutvarkyti?
 • Kaip išeiti iš užburto rato, kai vienas partneris elgiasi pagal savo šeimos modelį, tu pagal savo ir dėl to nuolat konfliktuojate?
 • Kaip išlaikyti darną, meilę ir tarpusavio supratimą, nepaisant visų konfliktų?
 • Kaip išspręsti iškilusius konfliktus ir neatrodyti silpnesnius prieš kitą?

Apie tai sužinoti galima daugiau iš Kazimiero Daugėlos seminaro įrašų: “VYRAS IR MOTERIS. PARTNERYSTĖS RUNGTYS”...

SEMINARE BUVO ATSKLEISTA DAUG VERTINGŲ DALYKŲ, TOKIŲ KAIP...

 • Kaip atpažinti nesąmoningus konfliktus savo šeimoje, kurie labiausia žaloja santykius ir griauna sukurtą ryšį?

 • Kaip konfliktuose ir kovose NETAPTI SILPNESNIU, su kurio jausmais galima nesiskaityti..., tačiau tuo pačiu ir nepažeminti kito vertybių?

 • Kaip išeiti iš užburto konfliktų rato, kai abu partneriai atstovauja savo šeimos įdiegtas vertybes... ir sugrįžti į meilę, bei vienas kito palaikymą?

 • Kodėl kai kurie dalykai mums tokie svarbūs, jog esame linkę dėl jų KOVOTI net iki skyrybų?

 • Kaip pamatyti kas kitam žmogui svarbu ir nepamynus savo vidinių principų, jam tai duoti, išlaikant santykių darną ir harmoniją?

 • Kodėl partnerio elgesys iškelia tiek daug skaudžių jausmų... ir kokia to prasmė?

ŠIS SEMINARAS YRA SKIRTAS TAM, KAD KONFLIKTŲ METU MES VIENAS KITĄ ATRASTUME ir PAŽINTUME IŠ NAUJO.., o ne SUSIPYKTUME ir PRARASTUME!

SEMINARO ĮRAŠAI JAU PARUOŠTI... IR GALIMA JUOS UŽSISAKYTI UŽ MAŽIAUSIĄ INVESTICIJĄ (VĖLIAU BRANGS!)

ĮRAŠŲ TRUKMĖ: Tai beveik 4 val. žinių apie tai, kaip partneriai rungtyniauja poroje.
1 dalis iš Vilniaus - 1 val. 57 min.
2 dalis iš Kauno - 1 val. 58 min.

Norintiems užsisakyti ABIEJŲ SEMINARŲ įrašus, investicija RIBOTĄ LAIKĄ 19€! Norint užsisakyti įrašus, spausk šį mygtuką:

UŽSISAKYTI ŠIO SEMINARO ĮRAŠUS!

UŽSISAKIUS ĮRAŠUS DABAR, Tavęs lauks 4 super dovanos (net 44 EUR vertės), kurios papildys šią temą!

 • 1 val. 07 min. paskaitos įrašas: "Kai moteris vyrui ne žmona, o mama... Kaip išeiti iš užburto nesusikalbėjimų rato ir atstatyti meilę, pasitikėjimą, bei harmoniją poros santykiuos?". (11 EUR vertė)
 • 47 min. paskaitos įrašas: "Vyras – autoritetas, moteris – mylima ir pasitikinti vyru. Kaip tai pasiekti?" (11 EUR vertė)
 • 1 val. 01 min paskaitos įrašas: "SUAUGE VAIKAI IR TĖVAI. LAISVI AR NELAISVI SAVO GYVENIMUI? (11 EUR vertė)
 • 1 val. 50 min. įrašas iš klausimų-atsakymų vakaro, kur Kazimieras kalbėjo APIE BAIMES, PASITIKĖJIMĄ SAVIMI, PYKTĮ, bei kitas vertingas temas! (11 EUR vertė)

Tad užsisakyti šiuos įrašus tikrai verta!

UŽSISAKYTI ŠIO SEMINARO ĮRAŠUS!

DĖMESIO! 100% "jokių klausimų" pinigų grąžinimo garantiją!

100proc pinigu grazinimas

Tikrai kartais nutinka, kad renginys nepatenkina dalyvių lukesčių... todėl VISĄ RIZIKĄ PRISIIMAME SAU. Nenoriu, kad kiltų kokių nors abejonių dėl šio renginio!

Nors investicija ir taip labai minimali, vis tiek pridėsiu labai drąsią garantiją, kad nebeliktų jokių abejonių!

Jei seminaras nepateisins Tavo lūkesčių ir neduos to, ko tikėjaisi, grąžinsime visus 100% sumokėtų pinigų!

Tai nėra kažkoks marketingo triukas...

Jei seminaras nepateisins Tavo lūkesčių, jei neduos naudos, GRĄŽINSIME VISUS SUMOKĖTUS PINIGUS!

Prarasti neturi ko, o atrasti gali begalę nuostabių dalykų, kurie praturtins tavo vidų!

Taigi, išklausyk visą seminarą ir, jei dėl kokių nors priežasčių nusivilsi, ar negausi norimų rezultatų, per 15 dienų parašyk laišką į info@gyvenimoguru.lt su prašymu grąžini pinigus. Pinigus grąžinsime per kelias dienas!

Norint užsisakyti, spausk šį mygtuką:

UŽSISAKYTI ŠIO SEMINARO ĮRAŠUS!

SEMINARO ĮRAŠAI YRA TOKIA PAT STIPRI PRAKTIKA, KAIP KAD DALYVAUTUM GYVAI, KADANGI TAI YRA DARBAS SU SAVO VIDUMI..., SU SAVO JAUSMAIS!

Kairėje esantis vaizdo įrašas yra iš šio seminaro..., ir jame atskleista, kodėl Moteris NEGALI ATIDUOTI ATSAKOMYBĖS savo Vyrui ir pilnai pasitikėti, jog JIS JA PASIRŪPINS..., bei koks SLAPTAS RAKTELIS gali visa tai transformuoti?

arrow

Visos žinios, kurios bus pateiktos seminare yra atskleistos dėka unikalaus metodo, kuris vadinasi "šeimos konsteliacija" (išdėstymas)

„Šeimos konsteliacija" (išdėstymas) - profesionalus psichologinis - terapinis, o taip pat, vidinio - dvasinio gyvenimo pažinimo metodas, padedantis atrasti, suprasti ir išspręsti tai, ką padaryti  anksčiau atrodė  sunku ar neįmanoma. Tai unikali galimybė per grupės ar individualų darbą, lyg modeliavime - matomame lygyje pamatyti, pažinti ir harmonizuoti savo gyvenimo, situacijų, santykių vidinį paveikslą. Šis metodas atveria kelius klostytis sėkmingai:

 • vyro - moters, tėvų - vaikų santykiams;
 • meilei ir laimei;
 • sėkmei, veiklai, finansams;
 • sielos ir kūno sveikatai ir harmonijai.

"Šeimos konsteliacijų" proceso eigoje yra galimybė išgyventi jausmus, kurie kyla dėl sunkumų, susijusių su  partnerystės,  tėvų-vaikų, sveikatos ir gyvenimo klausimais, atrandant juose žymiai aiškesnį supratimą, jų ištakas ir sprendimus, dėka ko sunkumai, sutrikimai tiesiog gali atsitraukti. Tai padeda ne tik dalyvavusiam asmeniui, bet ir visai šeimai.

Konsteliacija padeda giliau pažinti save, šeimą ir gyvenimą, patirti tai, kas dar nerealizuota, pagilinti ryšius, sustiprinti santykius ir meilę, atrandant dar nepanaudotus resursus, galimybes. Ji - ir savarankiškas, ir kaip pagalbinis metodas, įrankis žmonėms, einantiems kitais konsultavimosi, terapijos, ar tobulėjimo keliais.

Išsamiau apie pačią konsteliacijos metodą galima perskaityti paspaudus čia, arba šiame vaizdo įraše:

Šiame interviu radijo stotyje "Laisvoji banga", laidoje "Naktigonė su Genovaite Petroniene" K. Daugėla pasakoja apie patį konsteliacijos metodą. Kaip jis buvo atrastas ir kaip visa tai veikia?

Dalyvių atsiliepimai apie konsteliacijų seminarus:

Tu gali vaikščioti po įvairius seminarus, skaityti knygas ir mokytis kaip susirasti vyrą ar moterį ir kaip būti kartu. Gali tam išleisti tūkstančius litų, tačiau vis tiek nepasiekti trokštamo rezultato...,NES JEI NEIŠSPRĘSI PROBLEMOS ŠAKNIES VISA KITA BUS LABAI LAIKINA...

UŽSISAKYTI ŠIO SEMINARO ĮRAŠUS!

Iškilus kokiems klausimams ar neaiškumams, skambinkite telefonu 8687 72897 (Paulius)