3 PAPRASTI, EFEKTYVŪS ir Harvardo Universiteto mokslininkų PATVIRTINTI būdai susitvarkyti su bet kokia emocija ar jausmu... net jei tai nuolatinis pyktis dėl menkniekių..., nevaldomas pavydas..., didžiulė baimė dėl pinigų, ir ateities..., kaltė, kuria dažnai manipuliuoja kiti, ar nepilnavertiškumas, ir gėda bendraujant su priešinga lytimi...!

Galbūt teko girdėti seną istoriją apie paskutinio kurso studentą, kuris automobilių salone, visai šalia savo tėvų namo, buvo nusižiūrėjęs baltą BMW. Pavadinkime jį Mantu.

Kelios savaitės prieš baigimą, Mantas savo tėčiui vis “užmesdavo” užuominas, jog universiteto baigimo proga jis nori naujo automobilio. Bet kokiu atveju, jo tėvai buvo labai turtingi, o jis labai geras studentas, tad tikrai nebuvo jokios priežasties jam jo nenupirkti.

Diplomų įteikimo rytą Mantas prabudo svajodamas apie savo naująjį BMW. Jis sunkiai galėjo susikoncentruoti į diplomų įteikimo ceremoniją, kadangi visos jo mintys vis nuplaukdavo į viziją, kaip jis lekia autostrada savo naujuoju žaisliuku.

 Po diplomų įteikimo, Manto tėvai surengė jam didžiulę šventę savo namuose.

 Pagaliau atėjo momentas, kai Manto tėtis padėjo ranką ant jo peties ir pakvietė prisijungti darbo kambaryje. Mantas žinojo, kad tai yra tas momentas, kai jis gaus tai, apie ką taip ilgai svajojo!

Kai tik jie užėjo į darbo kambarį, Manto tėtis įteikė jam gražiai įpakuotą dovaną. Jis ją tuoj pat išpakavo ir pamatė nedidelę juoda knygutę. Bibliją.

 Nusiminęs ir įniršęs, Mantas tik sugebėjo aprėkti savo tėtį, ir pasakyti: “Už visus pinigus kuriuos turi, tu man sugebi nupirkti knygą? Tu žinojai, kad aš noriu to automobilio!!”.

Tada, jis kaip uraganas išlėkė iš namų, palikdamas už savęs knygą.

Nuo to laiko, Mantas visiškai nebebendravo su savo tėčiu. Jis niekaip negalėjo paleisti nuoskaudos, bei pykčio. O vėliau, dėl savo poelgio, gyveno su didžiule kalte ir gėda, todėl taip ir nepasiryžo atsiprašyti ir susitaikyti!

Po 5 metų, jis pats tapo sėkmingu verslininku ir gyveno užsienyje. Vieną dieną sužinojo, jog tėtis labai sunkiai serga. Nuo universiteto baigimo jis dar nė karto nebuvo jo matęs..., todėl sulaukęs skambučio, perlipo per savo emocijas ir nusprendė skristi jo aplankyti. 

Deja, lėktuvui tik nusileidus, jis sulaukė dar vieno skambučio su pranešimu, jog jo tėtis ką tik “išėjo”, ir kad visas palikimas užrašytas jo vardu.

Kai Mantas nukeliavo į savo tėvų namus, kad paiimti reikiamus popierius, jis jautėsi be galo blogai... didžiulė kaltė, apmaudas ir neviltis.

Darbo kambaryje ieškodamas reikiamų dokumentų jis rado jam universiteto baigimo dieną dovanotą bibliją.

Tą akimirką jis jau nebegalėjo sulaikyti ašarų ir atvertęs knygą pradėjo versti puslapius...

Ir staiga, iš jos iškrito vokas su automobilio rakteliais, kuris buvo prisegtas prie biblijos galinio viršelio.

Ir ant voko buvo užrašyta Sveikinu Tave Sūnau. Pradėk naują etapą su naujuoju BMW”...

bible ir bmw

 

Ši istorija puikiai iliustruoja kas nutinka, kai nesugebame susitvarkyti su savo emocijomis ir jausmais..., kai nesugebame paleisti savo išdidumo ir atsiprašyti..., kai nepaleidžiame pykčio ir neatleidžiame..., kai jaučiame gėdą, ar kaltę, kuri neleidžia judėti pirmyn!

Kodėl apie tai tau pasakoju?

Visi susiduriame su jausmais, kurie kartais yra labai sunkūs ar net nepakeliami.

Kiekvienas žmogus turi “savo dalyką”, “savo emociją”, su kuria jam susitvarkyti būna sunku.., ir kuri jo nepaleidžia. Manto atveju tai buvo didžiulis pyktis, o po to kaltė ir gėda.

Kokių emocijų ar jausmų nepaleidi tu..., kurie trukdo judėti į priekį?

Dauguma susiduria su:

 • liūdesiu ar apatija, kai atrodo niekas nebeįdomu, nedžiugina ir neturi prasmės. Viduje liūdna, o nežinai dėl ko. Ir blogiausia, nežinai ką su tuo daryti...;
 • pykčiu, kai atrodo kas nors taip stipriai sunervina, jog tuoj sprogsi, ir susprogdinsi visą pasaulį aplink..., ir vėl, nežinai ką daryti su tokia stipria energija...;
 • pavydu, kai vis išlenda naujos situacijos santykiuose, dėl kurių negali su savimi susitvarktyti..., ir pradedi kaltinti savo antrą pusę dėl to, jog pažiūrėjo į kitą..., ar kam nors nusišypsojo;
 • baime, kai negali užsiimti ta veikla, kuria nori..., kai negali prieiti prie nepažįstamo žmogaus, kuris tau patinka..., kai neuždirbi tiek kiek nori, kadangi iš baimės nuolat pasilieki savo komforto zonoje;
 • gėda, kai jautiesi nekomfortabiliai savyje. Kai tau atrodo, jog kiti į tave žiūri ir iš tavęs juokiasi..., kai seminaro metu bijai ko nors paklausti, kad neatrodytų kvaila...;
 • kalte, kai vaikai ar artimieji nuolat manipuliuoja, verčia jaustis kaltu ir dėl to pasielgi prieš savo vidų. Padarai tai, ko nenori. Iš kaltės.
 • nepilnavertiškumu, kai jautiesi kažko nevertas, ar apskritai, nevertingas kaip žmogus. Tai pasireiškia blogais santykiais, finansinėmis problemomis, bei didžiule baime imtis ko nors naujo.
 • nerimu ir stresu. Ypač darbe, kai atsiranda įtempta situacija, kai nesusitvarkai, ar ko nors nežinai.

Per visą gyvenimą nešamės didžiulį bagažą nepaleistų emocijų ir jausmų, kurie ir kelia dabartines problemas, nepasitenkinimą gyvenimu, santykių sunkumus, finansinį nepritekliu, bei ligas.

O ką gi reiškia “PALEISTI SAVO EMOCIJAS IR JAUSMUS”?

Mūsų protas dirba kaip galingas kompiuteris. Jei kompiuteryje yra virusas, kurio nepašalini, jis užkrečia viską, kas yra viduje, todėl kompiuteris pradeda strigti.

Proto virusai – tai mūsų užspausti jausmai, ribojantys įsitikinimai, emociniai blokai, bei įvairios istorijos, kuriomis patikėjome.

Visa tai, nuolat kiša pagalius į tavo sėkmę, laimę, sveikatą, bei įtakoja dabartinius sprendimus.

Savo emocijas ir jausmus "tvarkyti", mes esame išmokyti vos 3, labai NEEFEKTYVIAIS būdais. Jie aptarti šiame vaizdo įraše:

Būtent todėl mes naudojame unikalų, labai paprastą ir be galo efektyvų EMOCIJŲ PALEIDIMO METODĄ... kad visa tai paleisti ir neutralizuoti!!

Emocijų paleidimo metodas yra skirtas išvalyti proto virusus, kad taptum laisvas ir galėtum džiaugtis gyvenimu čia ir dabar!

Harvardo universiteto mokslininkų patvirtintas metodas?

Tai yra MOKSLU PAGRĮSTAS METODAS, kurio efektyvumą 2010 metais įrodė vieni žymiausių mokslininkų, Dr. Richard ir J. Davison (iš “State University of New York”), kartu su Dr. David C. McClelland (“Harvard University”).

Atliktų bandymų metu mokslininkai nustatė, kad paleidimo technika „labai stipriai skiriasi nuo kitų bandytų metodų savo paprastumu, efektyvumu, sudėtingų sąvokų nebuvimo ir greit pastebimais rezultatais. Mokslinių tyrimų rezultatai parodė, kad žmonės šio metodo pagalba išmoko būti ramesniais sudėtingose situacijose, ir po to, kai įvaldė šią techniką, rezultatai dar labiau pagerėjo.“

Pristatome įrašus iš "BAZINĖS EMOCIJŲ PALEIDIMO METODO TEORIJOS IR PRAKTIKOS"

Vilniuje vyko Ryčio Lukoševičiaus, emocijų paleidimo meistro, labai intensyvus 2.5 dienų kursas “6 žingsniai iki mylimo darbo ir drąsos tuo užsiimti, praktiškai”.

Pirmą kurso vakarą buvo nuosekliai pereinama BAZINĖ EMOCIJŲ PALEIDIMO TEORIJA, kartu su patyrimo ir įtvirtinimo praktikomis.

Rytis LukoševičiusKursą veda RYTIS LUKOŠEVIČIUS - emocijų paleidimo meistras, padėjęs daugeliui žmonių išsilaisvinti iš neigiamų emocijų, praeities skausmų, bei stiprių baimių. Po jo užsiėmimų žmonės susitvarko savo pašlijusius santykius, įgauna dvasinę ramybę, išsprendžia finansines problemas, ar net atranda tai, ką nori veikti gyvenime!

Vien per šiuos metus Rytis praleido daugiau nei 1000 valandų dirbdamas su žmonėmis, jų jausmais, emocijomis, ribojančiais įsitikinimais, baimėmis ir vaikystėje patirtomis traumomis.

Kai Ryčiui buvo ketveri, išsiskyrė jo tėvai ir nuo tada, kaip jis sako, gyvenimas pradėjo sudėtingėti. Tėtis pažadėjo jį pasiimti pas save, tačiau pažado neįgyvendino... griežtas ir kritiškas patėvis įdiegė daugybę kompleksų, bei ribojančių programų, tokių kaip “tau niekada niekas nepavyks!”

Iš didelio poreikio niekam neužkliūti į akis, Rytis išmoko intuityviai pajausti ką jaučia kitas žmogus. Tai buvo jo vaikiškų savyginos galimybių išraiška. Jei jam pavyks pajausti kitą, jis liks nepaliestas ir neužgautas...

Ši savybė labai padeda darbui su žmonėmis, ypač asmeninėse sesijose (kurios, šiuo metu užsakytos kelis mėnesius į priekį).

Ryčio unikalumas, kad jis labai greit pajaučia, ką patiria kitas, ir aiškiai pamato TIKRĄSIAIS priežastis, kurios žmogų stabdo, ar nuo kurių jis patiria skausmą.

Paauglystė praėjo su knygų skaitymu, gerais pažymiais mokykloje ir klasiokų patyčiomis..., kas vėliau paskatino domėtis saviugda, pasitikėjimu savimi, drąsa, bendravimu...

Buvo perskaityta daugybė įkvepiančių knygų, tačiau jos, kaip Rytis pasakoja, padėdavo maždaug tik savaitei ar dviems.

"Atrodo žinai ką reikia daryti, kad būtum drąsus, laimingas ir sėkmingas, tačiau viduje vis tiek neapleidžia pojūtis, kad esi nevykėlis, kad nepavyks, kad jei padarysi klaidą – pasmerks.”,- kalba Rytis.

Netikėtai nuvykus į vieną meditacijų stovyklą, jis atrado emocijų paleidimo metodą, kuris pakeitė jo gyvenimą visam laikui! Po 3 stovyklos dienų, naudojant šį metodą, dingo duriantis skausmas širdy, kurį Rytis nešiojosi penkis metus...

Nuolat dirbdamas su savimi, keldamas įvairius ribojančius įsitikinimus, emocinius blokus, vaikystėje patirtas traumas, emocijų paleidimo pagalba tvarkė savo vidų...

Gyvenimas iš esmės pradėjo keistis... naujas darbas, didelė alga, gyvenimo meilė (kuri tapo jo žmona), vaikas...

Vienos sodybos metu, jos dalyviai, dirbdami poroje su Ryčiu pamatė, kad jo vedimas yra KITOKS..., kad jis moka nuvesti, parodyti ir padėti paleisti pačius subtiliausius blokus, trukdančius gyventi.

Rytis pamatė, kad jam tai daryti be galo patinka. O po to, kai keli žmonės pasiprašė pas jį į asmeninę konsultaciją, jis suprato, jog būtent šia kryptimi jį dabar veda gyvenimas.

Jokios reklamos, o žmonės pradėjo eiti vienas po kito... vis atsivesdami dar daugiau draugų... kol grafikas užsipildė savaitei, dviems, trims į priekį...

Kaip dauguma jo klientų patvirtina, jog Rytis juose sugeba pastebėti ir padeda paleisti tokias subtilias programas, kurios jų gyvenimą stabdo iš pagrindų! Kartais užteka vos 5 minučių pokalbio telefonu, kad žmogui padėtų paleisti emocinį bloką, su kuriuo jis dirba jau keletą savaičių.

Rytis sugeba pamatyti loginius didžiausių problemų ryšius… aiškiai mato, kodėl žmogus elgiasi taip, kaip elgiasi…, kodėl save stabdo, kodėl blogai jaučiasi… kodėl turi problemų su santykiais.

Štai keletas atsiliepimų:

 

"BAZINĖS EMOCIJŲ PALEIDIMO METODO TEORIJOS IR PRAKTIKOS" metu buvo atskleista:

 • 6 esminiai žingsniai, į kuriuos turi atkreipti dėmesį, norint sėkmingai susitvarkyti su savo emocijomis ir jausmais.
 • 3 paprasti ir efektyvūs būdai PALEISTI BET KURIĄ SAVO EMOCIJĄ AR JAUSMĄ.
 • 3 PAGRINDINIAI BLOKAI, kurių nepastebėję užstringame dirbdami su savo jausmais ir emocijomis. Būna iškyla daugybę situacijų, kai, atrodo, nieko nevyksta ir niekas nejuda. Viduje bloga..., tačiau neaišku ką daryti, nes niekas nebeveikia. Jei atsiduri tokioje situacijoje, reiškia atsimušei į vieną iš šių blokų..., apie kuriuos turi sužinoti, kad galėtum išsilaisvinti!
 • Iš kur atsiranda nuolatinis savo LAIMĖS ATIDĖLIOJIMAS, pavadinimu “KAI...”? (Kai įstosiu į universitetą..., kai baigsiu universitetą..., kai gausiu gerą darbą..., kai susirasiu antrą pusę..., kai sukursiu šeimą..., kai padidins atlyginimą..., kai pastatysiu namą ir nusipirksiu naują automobilį..., kai vaikai užaugs..., kai išeisiu į penciją). Kodėl mums NEIŠEINA džiaugtis dabar?
 • Kaip susitvarkyti su visiškos apatijos būsenomis, kai nuo neigiamų jausmų užspaudžia visą kūną..., kai nieko nenori daryti, kai niekur nenori eiti..., tik atsigulti po kaldra ir tyliai numirti...?
 • Kaip siekti savo tikslų ne su vidiniu trūkumu, o “GAUSOS” JAUSMU, bei atsipalaidavimu...? Ar savo aplinkoje žinai žmonių, kuriems viskas sekasi labai lengvai ir paprastai... kad ir ko imasi – pavyksta? Kai savo tikslų siekiame viduje turėdami trūkumą (o pagal dėsnį, trūkumas traukia dar daugiau trūkumo), tai mums kainuoja be galo daug pastangų, nervų ir laiko. O jei eini į savo tikslą su vidine ramybe, atsipalaidavimu, bei gausos jausmu viduje, viskas vyksta lyg per sviestą.
 • Kaip emocijų paleidimo metodo pagalba ATRASTI MYLIMĄ DARBĄ..., ir ĮGAUTI DRĄSOS TUO UŽSIIMTI? Bus išsamiai aptartas visas 6 žingsnių planas, su praktiniais pratimais, kurio pagalba turėsi galimybę išsivaduoti iš savo ribojančių įsitikinimų, emocinių blokų, baimių, nesaugumų, trukdančių gyventi savo svajonių gyvenimą. Tam, kad po 10 ar 20 metų nesakytum, jog galėjai ir geriau..., bet pabijojai, nesiryžai ir nežengei esminio žingsnio!

Ivesticija į visą 2.5 d. kursą, buvo 358 eurai. Ir tai tikrai verta kiekvieno euro!

358 eurus padalinus iš 5, tai gaunasi, jog investicija į šią, pirmąją kurso dalį yra tik 71,6 eurų!

Tačiau šio, vieno vakaro renginio “BAZINĖ EMOCIJŲ PALEIDIMO METODO PRAKTIKA IR TEORIJA” gali peržiūrėti už 2.5 kartus mažesnę investiciją, tik 71.6  Eur 28,64 eurus!!

Viską kas vyko vakaro metu, galima peržiūrėti jau dabar. Užsisakyk įrašus paspaudus šią nuorodą (įrašas bus pristatytas IŠKART, elektroniniu variantu):

Spausk čia, norint gauti vykusio vakaro įrašus dabar!Medžiaga bus iškart pristatyta elektroniniu variantu!

 

DĖMESIO!! UŽSISAKIUS ŠIANDIEN - DOVANOS...

PIRMA DOVANA: 8.4 Eur vertės paskaita, kuri skirta žmonėms, kurie nori išmokti susitvarkyti su savo neigiamais jausmais ir emocijomis… tačiau nežino nuo ko pradėti!

Pavydas, pyktis, baimė, kaltė, gėda, savęs teisimas, nerimas, smerkimas, stresas, vienišas, atstumtas, liūdesys, išdavystė, įžeidimas, pažeminimas, nusivylimas, nepageidaujamas, nepastebėtas, nesuprastas, prislėgtas, pamestas, žioplas, nevykėlis, nepasitikinitis savimi…

DAR KAS NORS?

Ir kaip susitvarkyti su šiais jausmais? Visa tai, kaip susitvarkyti rasi šiame Ryčio Lukoševičiaus seminare, KURĮ TAIP PAT GAUSI VOS KELIOS MINUTĖS PO APMOKĖJIMO!

 

ANTRA DOVANA: vertinga prezentacija “9 esminiai žingsniai norintiems savo santykius grąžinti į PIRMAISIAIS METAIS patirtą tarpusavio supratimą, pagarbą ir meilę… GARANTUOTAI!”

Prezentacija skirta žmonėms, kurie yra beveik (tačiau ne visiškai) patenkinti savo partneriu ir tarpusavio ryšiu… arba antrosios pusės neturi išvis!

“Jei žengsi šiuos 9 žingsnius, aš garantuoju, jog Tavo SANTYKIAI TRANSFORMUOSIS… nesvarbu kokiame taške jie dabar būtų!” -Tadas Rakauskas, emocijų paleidimo treneris

Įsivaizduok…

 • Kas jei staiga tavo santykiai su antrąja puse įgautų tokį stiprų ryšį, jog pradėtumėte jausti ir suprasti vienas kitą be žodžių, vos pažvelgus į akis…
 • Kas jei prie rytinės arbatos puodelio turėtumėte apie ką pasikalbėti ir vienas kitą išklausytumėte…
 • Kas jei laikas praleistas kartu būtų brangesnis už visus uždirbamus pinigus… jei vėl jaustumeisi kito žmogauspriimtas, suprastas, įvertintas, pastebėtas ir geidžiamas…
 • Kas jei santykiai įgautų ramybę ir saugumą dėl ateities…

ŠI MEDŽIAGA TIKRAI NE VISIEMS...!

Jei puikiai tvarkaisi su savo emocijomis ir jausmais..., jei greit susitvarkai su iškilusiu pykčiu, pavydu, kalte, gėda, nepilnavertiškumo jausmais, tokiu atveju šio seminaro įrašai tikrai tau nereikalingi...

Tačiau, jei jauti, kad turi daugybę nesutvarkytų jausmų ir emocijų, kurias norėtum paleisti, šis kursas kaip tik tau!

 

TAIP PAT! Jei esi tingus ir nieko nenori su savimi daryti, kai ateina emocinė duobė, o tik kaltinti kitus..., tai šis kursas taip pat nėra tau..., kadangi čia nėra duodama stebuklinga tabletė, kuri išspręs visas tavo problemas. 

Čia yra duodamas efektyvus metodas, su kuriuos dirbant, galima pasiekti nuostabių rezultatų ir tikrąją dvasinę ramybę!

Jei esi pasiruošęs PRISIIMTI ATSAKOMYBĘ UŽ SAVO GYVENIMĄ...,  tai kaip tik tau!!

100proc pinigu grazinimasDĖMESIO! Šiam seminarui galioja 14 dienų besąlyginė 100% pinigų grąžinimo garantija!

Nenoriu kad kiltų kokių nors abejonių dėl šių renginio…!

Nors investicija ir taip labai minimali, vis tiek pridėsiu labai drąsią garantiją, kad nebeliktų jokių abejonių!

Jei seminaras nepateisins Tavo lūkesčių ir neduos to ko tikėjaisi, grąžinsime visus 100% sumokėtų pinigų!

Išklausyk visą medžiagą ir atlik pratimus, ir jei dėl kokių nors priežasčių nusivilsi, ar negausi norimų rezultatų, parašyk laišką į info@gyvenimoguru.ltsu prašymu grąžini pinigus. Ir viskas bus atlikta per kelias dienas!

GARANTIJA GALIOS NET 14 DIENŲ, PER KURIAS TIKRAI SPĖSI NET KELIS KARTUS PERŽIŪRĖTI VISĄ MEDŽIAGĄ IR IŠBANDYTI DUODAMUS EMOCIJŲ PALEIDIMO PRATIMUS!

UŽSISAKYK JAU DABAR:

Spausk čia, norint gauti vykusio vakaro įrašus IR DOVANAS dabar!Medžiaga bus iškart pristatyta elektroniniu variantu!

 

Jei tiki, kad NETURI TAM LAIKO...

Parašiau "tiki"..., kadangi tai tikrai tik tikėjimas.

Turiu labai paprastą klausimą: O KAM GI TURI LAIKO?

Jei neturi laiko žiūrėti į save, savo jausmus, ir SUTVARKYTI SAVO VIDŲ, KAD GYVENIMAS TAPTŲ DAUG HARMONINGESNIS..., tai kam tada turi laiko?

Protingi žmonės visada padaro vietos savo prioritetams.

O vidinė harmonija..., iš kurios ateina NUOSTABUS GYVENIMAS..., nuostabūs santykiai..., geri pinigai..., mano manymu, yra pačio aukščiausio prioriteto kiekvieno žmogaus gyvenime!

 

Jei tiki, kad NETURI TAM PINIGŲ...

Nors tai ir visiškai minimali investicija, galbūt ir tai atrodo per didelė...

Vėlgi, tai tik prioritetų klausimas... turi pažiūrėti, o kam gi turi pinigų...?

Galbūt turi vakarėliui klube..., restoranui..., naujiems batams ar suknelei..., bet neturi savo vidinei harmonijai ir ramybei...? Vėlgi, spręsti tik tau...

Spausk čia, norint gauti vykusio vakaro įrašus IR DOVANAS dabar!Medžiaga bus iškart pristatyta elektroniniu variantu!

 

 

Paulius Naujokas, VšĮ "GYVENIMO GURU"
Mob.: +370 (687) 72 897
info@gyvenimoguru.lt

P.S. užsisakyk seminaro įrašus DABAR, ir gauk dovanų! Visam komplektui yra besąlyginė pinigų grąžinimo garantija, tad visą riziką prisiimame sau.

Išbandyk...

JUK VISIŠKAI NETURI KO PRARASTI... juk visada gali viską išbandyti..., ir jei kas nors nepatiks..., net jei tai būtų Ryčio apranga..., galėsi mums parašyti ir be jokių klausimų, per kelias dienas grąžinsime visą sumokėtą sumą..., kuri ir taip yra visiškai minimali!

Spausk čia, norint gauti vykusio vakaro įrašus IR DOVANAS dabar!Medžiaga bus iškart pristatyta elektroniniu variantu!