PAGALIAU! Jau prieinami įrašai iš seminaro "PRAKTINĖS EMOCIJŲ PALEIDIMO METODO PASLAPTYS IR SUBTILYBĖS", kurių pagalba daugelis žmonių į savo gyvenimą susigrąžino vidinę ramybę, sveikatą, meilę santykiuose, bei finansinį perteklių!

Praktiniai emocijų paleidimo vakarų įrašai yra skirti tiems, kas nori IŠMOKTI PADĖTI SAU (arba kitiems) ir visiškai pašalinti savo baimes ir nepasitikėjimo savimi priežastis, nematomus vidinius kliuvinius siekiant tikslų, ribojančius įsitikinimus, kurie sako, kad tau nepavyks, bei praeityje patirtas traumas, kurios neleidžia džiaugtis gyvenimu dabar...!

Nuo:
Paulius Naujokas, VšĮ "Gyvenimo Guru" įkurėjas.
Ketvirtadienis,  18:47 val., Klaipėda, Lietuva.

 

Jei gyvenime būna situacijų, kai atrodo nebeina susitvarkyti ir viskas krenta iš rankų... jei kyla daug vidinių blokų ir konfliktų, norint eiti į gyvenimą ir siekti savo svajonės... jei nerimsta konfliktai šeimoje... jei turi problemų su pinigais... arba nežinai ką norėtum veikti gyvenime, šie praktiniai emocijų paleidimo vakarai kaip tik Tau!

Apie mūsų ribojančius įsitikinimus labai puikiai atskleista žemiau esančiame vaizdo įraše, kurį išvertėme į Lietuvių kalbą (jei subtitrų nėra, reikia paspausti mygtuką "subtritrai", arba "cc" valdymo juostoje).

Peržiūrėkite šį kelių minučių, AKIS ATVERIANTĮ vaizdo įrašą jau dabar:

Šio vaizdo įrašo autorius labai vaizdžiai parodo, kaip mes susikuriame daugybę istorijų, kuriomis patikime... ir kurios RIBOJA MUS KIEKVIENAME ŽINGSNYJE!

Visus ribojančius įsitikinimus, emocinius blokus, praeityje patirtas nuoskaudas, tėvų įdiegtas programas ne tik galima, bet ir REIKIA paleisti…
Šie PRAKTINIAI emocijų paleidimo mokymai, yra skirti IŠMOKYTI TAVE PAČIAM tvarkytis su savo vidumi.

Visus ribojančius įsitikinimus, emocinius blokus, praeityje patirtas nuoskaudas, tėvų įdiegtas programas ne tik galima, bet ir REIKIA paleisti...

Šie PRAKTINIAI emocijų paleidimo mokymai, yra skirti IŠMOKYTI TAVE PAČIAM tvarkytis su savo vidumi.

Galbūt tu jau investavai į daugybę saviugdos knygų, seminarų, konsultacijų ir gavai daug teorinių žinių.

TAČIAU...

Galbūt pats laikas nuo nieko nebepriklausyti ir išmokti PADĖTI PAČIAM SAU (o galbūt ir kitiems)!?

Kinų patarlė sako: „Duok žmogui žuvį, ir jis bus sotus visą diena. Išmokyk žmogų žvejoti, ir jis bus sotus visą gyvenimą.".

Mūsų tikslas - išmokyti Tave žvejoti!

Tai reiškia, duoti pagrindą gebėjimui, kurio pagalba galėsi susitvarkyti su savo vidinėmis baimėmis, kliuviniais, ribojančiais įsitikinimais, bei emociniais blokais!

Arba... net padėti kitiems...

Mokymus vedė Rytis Lukoševičius, emocijų paleidimo meistras

Rytis Lukosevicius uz gongo

Rytis Lukoševičius - emocijų paleidimo meistras, kuris padeda žmonėms išsilaisvinti iš ribojančių įsitikinimų, neigiamų emocijų, praeities skausmų, bei stiprių baimių. Po jo užsiėmimų žmonės susitvarko savo pašlijusius santykius, įgauna dvasinę ramybę, išsprendžia finansines problemas ar net atranda tai, ką nori veikti gyvenime!

Vakaro metu Rytis davė aiškią instrukciją, kaip paleisti savo vidines baimes ir kliuvinius, ribojančius įsitikinimus, emocinius blokus, bei praeities skausmus. 

Kad po to mokėtum ir galėtum PATS PADĖTI SAU (ir reikalui esant - kitiems)!

Mano manymu nėra geresnio specialisto, kuris gali išmokyti tvarkyti su savo jausmais, emocijomis, ribojančiasi įsitikinimais ar mintimis.

Mokslu pagrįsta emocijų paleidimo technika!

Dr. Richard J. Davison, kuris laikomas vienu žymiausių mokslininkų streso mažinimo srityje iš valstybinio Niujorko Universiteto („State University of New York“), bendradarbiaujant su Dr. David C. McClelland iš Harvardo universiteto („Harvard University“), atliktų bandymų metu patvirtino emocijų paleidimo technikos efektyvumą!

Atliktų bandymų metu mokslininkai nustatė, kad paleidimo technika „labai stipriai skiriasi nuo kitų bandytų metodų savo paprastumu, efektyvumu, sudėtingų sąvokų nebuvimo ir greit pastebimais rezultatais. Mokslinių tyrimų rezultatai parodė, kad žmonės šio metodo pagalba išmoko būti ramesniais sudėtingose situacijose, ir po to, kai įvaldė šią techniką, rezultatai dar labiau pagerėjo.“

-

Ar tikrai taip lengva paleisti savo emocinius blokus ir ribojančius įsitikinimus?

PALEIDIMAS YRA NATŪRALUS!

Pažiūrėk į vaikus... vieną akimirką jie pyksta, kitą akimirką vėl džiaugiasi gyvenimu.

Mūsų natūralus gebėjimas paleisti emocijas buvo prarastas augant, kai girdėjome žodžius "ko čia verki, taigi nėra dėl ko", "būk vyras", "merginos taip nesielgia", "negalima", "atsargiai"...

Pradėjome savo jausmus ir emocijas spausti, kad niekam neparodyti... jei ir jaučiuosi blogai ir man liūdna, bandau šypsotis ir sakau jog viskas gerai.

Emocijų paleidimo metodas padeda sugrąžinti natūralią būseną, todėl jo nemokėti yra neįmanoma.

Tereikia sustoti ir pažiūrėti į tai, ką nešamės savo viduje... ir paleisti!

Dauguma žmonių, nors ir jaučiasi nelaimingi, gyvena nuolatiniame trūkume, baimėje ir nepasitenkinime…  tačiau vis tiek net nesusimąsto atsisukti į save ir tai sutvarkyti, taip kaip darai tu!

Įsivaizduok, didžioji dalis žmonių per visą savo gyvenimą neapsilankys nė vienuose tokiuose mokymuose… ir negaus įrankių, kuriuos gausi tu!

Todėl jei jau skaitai šį laišką, žinau kad turi ryžtą eiti iki galo!

Tai yra dviejų dalių, beveik 5 valandų seminaro įrašai. Norint gyvai atvykti į vieną dalį. žmonės mokėjo ir po 50 eurų (abi dalys - 100 eurų).

Nusprendėme investiciją į ABIEJŲ vakarų medžiagą sumažinti daugiau nei 60% ir padaryti juos vos už 100 39 eurus!

(Jei paskaičiuotume, tai vienos valandos investicija tik 8 eurai...  tai tu gali nuspręsti, ar ši suma verta tavo gražesnės ateities..., be nerimo, be baimės, be trūkumo...

Įrašų užsakymas paspaudus šį mygtuką (ĮRAŠAI BUS PRISTATYTI ELEKTRONINIU VARIANTU VOS KELIAS MINUTES PO APKĖJIMO!):

Užsisakyti įrašus dabar!

Šiam seminarui galioja besąlyginė 100% pinigų grąžinimo garantija!

Nenoriu kad kiltų kokių nors abejonių dėl šių įrašų...!

Nors investicija ir taip labai minimali, vis tiek pridėsiu labai drąsią garantiją, kad nebeliktų jokių abejonių!

Jei seminaras "PRAKTINĖS emocijų paleidimo PASLAPTYS ir SUBTILYBĖS" nepateisins Tavo lūkesčių ir neduos to ko tikėjaisi, grąžinsime visus 100% sumokėtų pinigų!

Išklausyk visą medžiagą ir atlik pratimus, ir jei dėl kokių nors priežasčių nusivilsi, ar negausi norimų rezultatų, parašyk laišką į info@gyvenimoguru.lt su prašymu grąžini pinigus. Ir viskas bus atlikta per kelias dienas!

GARANTIJA GALIOS NET 14 DIENŲ, PER KURIAS TIKRAI SPĖSI PERŽIŪRĖTI VISĄ MEDŽIAGĄ IR IŠBANDYTI DUODAMUS EMOCIJŲ PALEIDIMO PRATIMUS!

DOVANA: 9 eurų vertės paskaita, kuri skirta žmonėms, norintiems išmokti susitvarkyti su savo neigiamais jausmais ir emocijomis… tačiau nežino nuo ko pradėti!

Pavydas, pyktis, baimė, kaltė, gėda, savęs teisimas, nerimas, smerkimas, stresas, vienišas, atstumtas, liūdesys, išdavystė, įžeidimas, pažeminimas, nusivylimas, nepageidaujamas, nepastebėtas, nesuprastas, prislėgtas, pamestas, žioplas, nevykėlis, nepasitikinitis savimi…

DAR KAS NORS?

Ir kaip susitvarkyti su šiais jausmais? Visa tai, kaip susitvarkyti rasi šiame  Ryčio Lukoševičiaus seminare, KURĮ TAIP PAT GAUSI VOS KELIOS MINUTĖS PO APMOKĖJIMO!

Įrašų užsakymas paspaudus šį mygtuką (ĮRAŠAI BUS PRISTATYTI ELEKTRONINIU VARIANTU VOS KELIAS MINUTES PO APKĖJIMO!):

Užsisakyti įrašus dabar!

 

Gyvenimo Guru
Kontaktinis telefonas informacijai: 868772897 (Paulius)
El. pašto adresas: info@gyvenimoguru.lt

 

Apie Rytį Lukoševičių...

Kai man buvo ketveri deja tėvai išsiskyrė. Jau nuo tada atsimenu savo vis sudėtingesnį ir apsunkstanti žvilgsnį į gyvenimą.

Norėjau gyventi su tikru tėvu, kuris neatsargiai pažadėjo mažam berniukui jį pasiimti, dažnai lankyti ir to neįgyvendino. Nesutardavau su griežtu patėviu, kuris auklėjo mane dažnai ir daug kritikuodamas, akcentuodamas tai ką nuolatos darau prastai.

Susiformavo stiprus kompleksas, kad „man niekas niekada nepavyks“. Šis jausmas lydėjo mane 20 metų, ką bepradėčiau daryti.

Iš didelio poreikio gyventi šeimoje saugiai ir niekam neužkliūnant, išmokau intuityviai pajausti ką jaučia kitas žmogus. Žinojau kaip man elgtis, kad likčiau nepastebėtas... Tada tai buvo mano vaikiškų savigynos galimybių išraiška.

Šią dieną suvokiu, kad privalėjau įgyti tokią patirtį, esu už tai labai dėkingas. Dabar, dirbdamas su žmonėmis, greitai pajaučiu jų jausmus ir aiškiai pamatau tikrąsias kankinimosi gyvenime priežastis.

Mokykloje mokiausi labai gerai, tai vėlgi kėlė kitų vaikų nepasitenkinimą, nedraugiškumą.

Būdavo, kad padėdavau kitam išspręsti uždavinį, o vėliau jis mane pravardžiuodavo, šaipydavosi. Apsigindavau pats, jei reikėjo, tačiau nuolatos lydėjo didžiulis vienišumo pojūtis, jaučiausi nereikalingas, nesuprastas.

Paauglystėje pats susivokiau, kad privalau sau padėti, neturėjau supratimo kaip tai padaryti, pradėjau nuo psichologinių žurnalų skaitymo. Skaičiau labai daug. Kažkokioj knygoj paskaičiau apie pozityvumą ir šypseną.

Mano moto tapo: jei visas pasaulis nusiteikes prieš tave, tai tau telieka nusijuokti jam į veidą. Nuo 15-16 metų tas tapo neblogu pabėgimu, tarsi priedanga, skydu nuo gyvenimo. Daug šypsodavaus, daug juokdavausi. Didžiąją laiko dalį visai neblogai jausdavausi. Tuo metu atrodė visai šaunu.

Universitete, labiau domino kompiuteriniai žaidimai, nei programavimo studijos, jie tiesiog netikėtai suteikė daug išsiilgto gyvenimo džiaugsmo. Po pirmų 3 beveik vien pražaistų metų staiga susivokiau ką aš darau ir pasijaučiau universitete visišku nevykėliu...

Lūžis buvo kai nuėjau į pirmą darbo pokalbį. Supratau kad nieko nemoku, pats savęs nesamdyčiau. Supratau kad baigus studijas būsiu vėl niekam nereikalingas. Nusprendžiau pats savęs daugiau nebežlugdyti, „atsitiktinai“ pakliuvo knyga apie efektyvų mokymąsi ir pradėjau labai sparčiai vytis kolegas. Pasivijau ir pralenkiau.

Toliau daug skaičiau, vis ieškojau būdų, atsakymų kaip man save „remontuoti“. Suvokiau, kad aš galiu jaustis laimingas, reikia tik sužinoti, kaip tai padaryti. Radau daug įkvepiančių knygų, kaip "Alchemikas" ir kitų tuo metu populiarių knygų.

Tos knygos padėdavo, tačiau tik maždaug savaitei ar dviems. Po to vėl grįždavau į nesąmoningą savęs gailėjimą:
Matydavau, kad esu nepajėgus ką nors keisti. Nesilaikau sau duotų pažadų ir pats pradedu save smerkt. Kuo daugiau knygų.. tuo blogiau jaučiausi... – klausiau savęs: kodėl aš žinau kaip reikia tapti laimingu... ir kodėl aš to nesiimu. Buvo baisu padaryti didelį pokytį, nes nežinojau ar pasiseks... dvejojau... ir vis labiau save „ėdžiau“... Bijojau tamsos, bijojau būti nevykėliu, blogu vyru... viešai kalbėti... pradėti ir daryti kažką naujo. Buvau tas, kuris sukritikuoja visas naujas idėjas. „o kas bus jeigu nepavyks“. Bijojau suklysti. Tas paralyžiuodavo visose veiklose. Toliau mane persekiojo nuolatinis kitų pritarimo siekimas. Noras visiems įtikti. Pats save prievartaudamas stengdavausi būti juokingu, įdomiu.

Vis ieškojau ir ieškojau mane išgelbėsiančio atsakymo... kai ką pagaliau pradėjau keisti. Mečiau vartoti alkoholį, pradėjau keltis 6 val. ryto. Atsirado naujų, lektorių-favoritų (Anthony Robbins, Brian Tracy), ezoterikos, po truputį bandžiau medituoti.

Tuo metu atrodė kad tas "draivas", aistra - „būk kietas, užsibrėžk didžiulį didžiulį tikslą ir viskas bus ok“, mane išves į tikrą laimę. Ir vėl atėjo nusivylimas... pastebėjau, kad manęs joks materialus tikslas iš tikro netraukia (TAI KAIP GYVENTI BE TIKSLO?).

KIEK DAR SKAITYSI IR NIEKO NEDARYSI???

2008m. per šv. Kalėdas beskaitant Steve Pavlinos knygą, užkliuvo vienas sakinys kuris supurtė gyvenimą "KIEK DAR SKAITYSI IR NIEKO NEDARYSI???" ir tada pagaliau atėjo suvokimas po 3 metų intensyvaus visko skaitymo. Atsakymas į klausimą „kaip tapti laimingu?“ - nežinau, bet reikia pradėti daryti ir daryti reikia daug.

Supratau, kad per tuos 3 metus mano protas tapo gudrus, išmoko daug triukų, daug būdų sau padėti teoriškai.. bet praktiškai nepasikeitė tiek kiek norėčiau. Netapau ramiu, laimingu, atsipalaidavusiu... vis tiek buvau pilnas baimės, nemeilės sau, nusivertinimo.

Po to sekė trys metai intensyvaus lankymosi seminaruose, mokymuose, ieškant to kas yra efektyvu ir realiai duoda naudą. Pradėjau teikti pirmenybę ne teorijai, o praktikai. Vieni dalykai veikė daugiau, kiti mažiau, kai kurie puikiai padėjo tvarkyti vienas sritis, bet buvo bejėgiai kitose, todėl toliau ieškojau.

EMOCIJŲ PALEIDIMO TECHNIKA!

2011m. Lapkritį atvažiavau į vieną meditacijų sodybą. Pradėjau paleidinėti pagal emocijų paleidimo techniką. Po 3 dienų praktikų staiga dingo duriantis skausmas širdy kurį nešiojausi gerus penkis metus... gydytojai sakė kad širdis sveika... aš supratau, kad paleidimai VEIKIA.

Ir savaitę trukusioj paleidinėjimų sodyboj, pagaliau pirmą kartą savarankiškai, drąsiai pabendravau su Dievu. Paprašiau duoti ženklų, kad jis yra ir juos gavau.

Pajutau, kad radau įrankį, kelią, pasaulėžiūrą, dvasinę kryptį ir su kiekviena diena atradau vis daugiau džiaugsmo ir atsipalaidavimo. Gyvenimas pradėjo keistis labai sparčiai ir stipriai.

Nebegalėjau sau daugiau meluoti

Prisipažinau, kad gyvenu ne taip kaip noriu... nebegalėjau sau daugiau meluoti. Dvasinis kelias atskleidė kur aš melavau sau. Ir paleidimai leido tuos dalykus išvalyti, perprogramuoti. Pakeisti į meilę, priėmimą, taiką ir ramybę.

Po 2 mėn gavau svajonių darbą.. tokį kokio tuo metu norėjau už 5000 lt per mėnesį (nes paleidau šį norą). Pradėjo gerėti santykiai. 2012m. rudenį gyvendamas su nauja savo gyvenimo moterimi ir dabar jau žmona Jurga, paleidinėjau vis daugiau ir daugiau.

Nuo 2013m. vasario pajaučiau didelį norą dalintis su žmonėmis šia nuostabia galimybe, kaip galima sau padėti tapti laimingu, pradėjau mokyti kitus. Tai man labai tiko ir patiko, dariau su visišku atsidavimu ir pasitenkinimu.

Daviau kitiems kiek tik galėjau, net nesitikėdamas nieko atgal. 2013m. vasarą prisipažinau, kad viskas... daugiau nebegaliu būti programuotoju ir prieš vestuves, liepos 31 išėjau iš darbo ir pradėjau gyventi vien iš paleidimų mokymų. Po savaitės sužinojau, kad žmona jau laukiasi. Visiškas "happy end"!

Gyvenimas viską gražiai sudėliojo. Dauguma žmonių su kuriais dirbu bijo daryti tai ką jie myli, nes netiki kad iš to sugebės užsidirbti. Suvokiau, kad tai ne mano reikalas – jei Dievas nori, kad mokyčiau kitus, tai tikrai pasirūpins ir materialiais mano šeimos poreikiais. Ir tikrai pasirūpino!

Jis pasirūpino viskuo, ko būtinai man reikėjo mokymams ir dar daug kuo papildomų, ko net nesitikėjau. Vis daugiau ir daugiau žmonių sužino apie mane ir ateina sau padėti. Vis labiau tobulėja mano įgūdžiai ir gaunu papildomų, reikalingų, naujų žinių, mokytojų, patirčių, praktikos. Vis labiau ir labiau jaučiu, kad esu ten, kur turiu būti, kur Visata nori, kad aš būčiau, kur Dievas plekšnoja man per petį.

AČIŪ!
Rytis Lukoševičius

Įrašų užsakymas paspaudus šį mygtuką:

Užsisakyti įrašus dabar!