DVD „Greitesnis ir efektyvesnis skaitymas“

Kas būtų jei atsibustumėte vieną rytą galėdami skaityti tris kartus efektyviau?

Greičiausiai, jog tai būtų laiminga diena. Skubėtumėte tuo džiaugtis ir  maksimaliai išnaudoti. Galbūt kasdien užsuktumėte į knygyną ir skaitytumėte knygas iš jo neišeidami? Pamirštumėte kas tai yra nuovargis skaitant ar jaudinimasis, jog pamiršite tai, ką perskaitėte.

Dėkotumėte už tokią dovaną ir nenorėtumėte jos prarasti. Tačiau tai ne svajonė, šie įgūdžiai yra keli žingsniai nuo Jūsų. Žinoma, reikės laiko, pastangų ir kantrybės, bet svarbiausia, jog yra programą, kuri padės padvigubinti ar patrigubinti skaitymo greitį ir efektyvumą taip  sutaupydama Jums ne vieną valandą per savaitę. Pateikiamos žinios paremtos ilgamete seminarų praktika. Tad jei domėjotės kas yra greitasis skaitymas, dabar radote tai ko ieškojote. Patarimai kaip to išmokti dabar ne tik knygoje ar seminare, bet ir video formatu.

Kiekvieno viduje slypi galimybė skaityti greičiau. Knygą galima įveikti per kelias valandas, egzaminams pasiruošti be streso ir ilgų naktinėjimų. Skaityti yra lengva ir malonu, jei moki tai daryti greitai. Tai nėra kažkas naujo ir neįtikėtino, nes vieną kartą gyvenime jau įveikėte, atrodo, neįveikiamą užduotį. Mokytoja ir tėvai padėjo perskaityti pirmąjį žodį ir jautėtės taip, lyg būtumėte atradę naują pasaulį. Ši programa padės žengti dar žingsniu toliau ir atrasti naują skaitymo būdą.

Įdomiausias būdas mokytis greitojo skaitymo, tai matyti kaip tai vyksta gyvai. Matysite žmonės, kurie pradeda mokytis nuo nulio ir žingsnis po žingsnio tobulėja. DVD programą sudaro 13 pamokų su aiškiomis instrukcijomis ką ir kaip daryti. Net jei neturite jokių žinių ir įgūdžių, reikia kantriai kopijuoti tai, kas daroma. Viskas bus aišku, nes matysite kaip atliekamos užduotys. Video medžiagą papildys knyga „Pažintis su greituoju skaitymu“ ir 14 dienų savarankiško darbo planas, kuriuos gausite kartu.

Jums reikės kelių knygų, kompiuterio ar DVD grotuvo, rašiklio, popieriaus ir kelių laisvų vakarų, kad gautumėte pirmuosius rezultatus, o vėliau, kuo daugiau dėmesio tam skirsite, tuo labiau gerės rezultatai. Šioje programoje susipažinsite su akių pramankštos pratimais, kurie netik padės skaityti greičiau, bet ir sustiprins akis. Sužinosite kaip skaityti naudojant atraminius taškus. Išmoksite greičio pratimą senų įpročių laužymui. Keletas naudingų patarimų atminties ir koncentracijos aktyvinimui. Sužinosite kaip emocinė būsena įtakoja skaitymo greitį, kaip skaityti tekstus kompiuteryje. Koks yra greičio ir supratimo santykis, kaip jis kinta mokymosi procese ir daugelį kitų naudingų dalykų.

Video peržiūrai, knygos skaitymui ir visiems namų darbams sugaišite mažiausiai 24 valandas arba 14 vakarų po 2 valandas, nes informacijos tikrai daug.

Leiskite sau patobulėti ir užsisakykite programą. 1 greitojo skaitymo pamoka kainuos 3-4 kartus pigiau negu viena privati anglų kalbos pamoka. Anglų kalbos įgūdžius galbūt panaudosite pora kart metuose, o skaitome juk kasdien.  Taip pat galima užsisakyti vien video failus, apmokėti per internetinę bankininkystę ir jau po kelių minučių pradėti mokytis. Video trukmė 1 val. 46 min.

  • 1 DVD su 13 pamokų. DVD galima žiūrėti kompiuteriu arba DVD grotuvu.
NORĖDAMI ĮSIGYTI DVD „GREITESNIS IR EFEKTYVESNIS SKAITYMAS“, SPAUSKITE ČIA !DVD kompakto kaina su atsiuntimu tik 19.99 Eur.

KONTAKTAI:

Gyvenimo Guru svetainės administratorius
Paulius Naujokas
+370 (687) 72 897
Paulius@gyvenimoguru.lt