SVARBU! Susipažinkite su bazinio emocijų paleidimo kurso galingais papildymais ir pratęsimais... 

Visai neseniai vyko 2 labai intensyvios ir galingos programos:

11 dienų "GARANTUOTA SANTYKIŲ TRANSFORMACIJA" (kainavo 289 Eur) ir

30 dienų "MYLĖK SAVE" (kainavo 434 Eur)

Šių programų įrašus, kartu su baziniu emocijų paleidimo kursu, galite įsigyti net su 50% nuolaida!

Pasiūlymas galioja TIK ŠIAME PUSLAPYJE, užsisakant bazinį emocijų paleidimo kursą! O jei norite TIK bazinio kurso, užsakymo mygtukas puslapio apačioje...


1-as KOMPLEKTAS: Bazinis emocijų paleidimo kursas + ultra intensyvaus 30 dienų kurso "MYLĖK SAVE" įrašai su vienkartine 50% nuolaida!

Kaip pasikeistų tavo gyvenimas, jei bent 30 dienų, kiekvieną dieną vos po 1 valandą, skirtum laiko rimtam, koncentruotam darbui su savimi...

Darbui, kuris PAŠALINTŲ tavo viduje esančius ribojančius įsitikinimus, emocinius blokus, neigiamas mintis, vaikystėje tėvų įdiegtas programas ir skaudžius praeities prisiminimus...

Darbui, kuris padėtų išspręsti tavo esmines gyvenimo problemas iš pačių šaknų...  darbui, kuris vestų tiesiai į meilę ir visišką savęs priėmimą...

Kaip manai, koks tavo gyvenimas būtų po tokių 30 dienų?

Pridėkite prie savo krepšelio 30 dienų kurso "MYLĖK SAVE" įrašus...  su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija... siūlau tai išbandyti be jokios rizikos!

Dalyviams, kurie dalyvavo gyvai, šis kursas kainavo 434 Eur ir tikrai buvo vertas kiekvieno sumokėto euro! Tik šiame puslapyje, tik dabar, juos galima įsigyti su 50% nuolaida!

Bazinis emocijų paleidimo kursas KARTU su 30 dienų kurso "MYLĖK SAVE" įrašais 520 Eur vos 299 Eur.

Norėdami užsisakyti šį audio įrašų komplektą, spauskite mygtuką žemiau:

uzsisakyti http://eparduotuve.gyvenimoguru.lt/shop/bazinis-kursas-plius-meile-sau/


2-as KOMPLEKTAS: Bazinis emocijų paleidimo kursas + vykusio intensyvaus 11-os dienų kurso "GARANTUOTA SANTYKIŲ TRANSFORMACIJA" įrašai su vienkartine 50% nuolaida!

Šis kursas skirtas žmonėms, kurie nori gyventi darnoje ir harmonijoje su savo partneriu… tačiau NEŽINO NUO KO PRADĖTI!

Įsivaizduok, jei nuolat dirbtum su savimi ir PAŠALINTUM ribojančius įsitikinimus, emocinius blokus, neigiamas mintis, vaikystėje tėvų įdiegtas programas ir skaudžius praeities prisiminimus, kurie truko MYLĖTI SAVE… ir MYLĖTI SAVO PARTNERĮ…

Ir jei nuolat valytum nesusikalbėjimo, vienas kito neišklausymo, ir nesupratimo priežastis…

Ar įmanoma, kad tavo santykiai negrįžtų į pirmaisiais metais patirtą tarpusavio supratimą, pagarbą ir meilę…!?

Pridėkite prie savo krepšelio 11 dienų kurso "GARANTUOTA SANTYKIŲ TRANSFORMACIJA" įrašus... su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija... siūlau tai išbandyti be jokios rizikos!

Dalyviams, kurie dalyvavo gyvai, šis kursas kainavo 289 Eur ir buvo vertas kiekvieno euro! Tik šiame puslapyje, tik dabar, juos galima įsigyti su 50% nuolaida!

Bazinis emocijų paleidimo kursas KARTU su 11 dienų kurso "Garantuota Santykių Transformacija" įrašais 376 Lt vos 229 Eur.

Norėdami užsisakyti šį audio įrašų komplektą, spauskite mygtuką žemiau:

uzsisakyti

http://eparduotuve.gyvenimoguru.lt/shop/bazinis-kursas-plius-santykiai/ 3 KOMPLEKTAS (išmintingas pasirinkimas): Bazinis emocijų paleidimo kursas + 11 dienų kurso "GARANTUOTA SANTYKIŲ TRANSFORMACIJA" + 30 dienų kurso "MYLĖK SAVE" įrašai... su vienkartine 50% nuolaida!

Pridėkite prie savo krepšelio 11 dienų kurso "GARANTUOTA SANTYKIŲ TRANSFORMACIJA" ir 30 dienų kurso "MYLĖK SAVE" įrašus.

Dalyviams, kurie dalyvavo gyvai, "GARANTUOTA SANTYKIŲ TRANSFORMACIJA" kursas kainavo 289 Eur, o "MYLĖK SAVE" - 434 Eur! Tik šiame puslapyje, tik dabar, juos abu galima įsigyti su 50% nuolaida!

Bazinis emocijų paleidimo kursas KARTU su 11 dienų kurso "Garantuota Santykių Transformacija" ir 30 dienų "MYLĖK SAVE" kurso įrašais 809 Eur vos 448 Eur.

Norėdami užsisakyti šį audio įrašų komplektą, spauskite mygtuką žemiau:

uzsisakyti

http://eparduotuve.gyvenimoguru.lt/shop/bazinis-kursas-plius-santykiai-plius-meile-sau/


Jei norite TIK Bazinio emocijų paleidimo kurso, spauskite mygtuką žemiau...

Galingas, Harvardo mokslininkų patvirtintas metodas, norintiems GREIT IR EFEKTYVIAI pašalinti ribojančius įsitikinimus, emocinius blokus, neigiamas mintis, vaikystėje tėvų įdiegtas programas ir skaudžius praeities prisiminimus… GARANTUOTAI!

Norėdami užsisakyti TIK bazinį emocijų paleidimo kurso įrašus, spauskite šį mygtuką:

uzsisakyti kursa

http://eparduotuve.gyvenimoguru.lt/shop/uzteks-noreti/


 

Iškilus klausimams ar neaiškumams kreipkitės...
Paulius Naujokas, VšĮ "GYVENIMO GURU" įkūrėjas
El. paštas: paulius@gyvenimoguru.lt
Mob.: 868772897