7 dažniausi scenarijai, kai nesąmoningai vykdome savo šeimos, ar giminės prisiimtas MISIJAS… ir to pasekoje nebeturime energijos kurti kažką savo…, ir NEBEŽINOME KO NORIME IŠ GYVENIMO!

Tavo šeima, giminė – tai VIENA SISTEMA, kurioje kiekvienas dalyvis yra priklausomas vienas nuo kito!

Jei tėvai savo viduje jaučia nestabilumą – tai persiduoda ir vaikams.

Dažnai vaikai tampa tėvų patikėtiniais, guodėjais. Tuomet dalis energijos būna nukreipta ne į jo paties gyvenimą, o į tėvų gyvenimą ir atsakomybę už jų gyvenimą.

Jei vaikas vykdo misiją “kad tėtis arba mama gerai jaustųsi ir būtų laimingi” – jis tampa nelaisvas savo paties gyvenimui. Tuomet nebesiseka mokytis, vėliau – sunkumai darbe, komplikuoti santykiai su priešinga lytim.

Štai keletas pavyzdžių, kai to net nežinodami galime priimti kitų misijas (arba įdėti jas savo vaikams) ir pastatyti ant to visą savo gyvenimą:

  • mama labai norėjo būti buhaltere, tačiau dukros atėjimas į gyvenimą tai sustabdė. Mamos viduje liko stiprus nerealizuotas ketinimas, kurį vaikas savo dūšioje jaučia. Dukra net nesąmoningai jaučia kaltę, jog atėmė iš mamos dalelę laimės. Ir to pasekoje nesąmoningai priima sprendimą stoti į buhalteriją (kas iš pradžių atrodo labai geras sprendimas, tačiau vėliau atsisuka prieš ją pačią).
  • tėtis mylėjo kitą moterį, tačiau sūnaus atėjimas į šį pasaulį privertė mylimosios atsisakyti ir susituokti su kita. To pasekoje, sūnus jaus vidinį poreikį susirasti būtent tokio dūšios skambesio moterį, kokios tėtis turėjo atsisakyti. Vien iš vaikiško, labai nuoširdaus noro išpirkti tėčiui patirtą praradimą.
  • senelis pasisavimo kažkieno turtą. Atėjęs vaikas tampa verslininku, uždirba didelius pinigus, tačiau tuos pinigus nuolat praranda ir niekaip negali iš jų kažko gražaus pastatyti, ar jais pasidžiaugti. Savo dūšioje, jis prisiėmė misiją, atiduoti senelio skolas.
  • Jei šeimoje mirė brolis ar sesuo, vėliau į gyvenimą ateinantys vaikai gali prisiimti misiją kompensuoti tą prarastą gyvenimą. Gali vykdyti jo tikslus, bei atstoti tėvams tą trukumą.
  • Moters senelis turėjo priklausomybę alkoholiui. Giminei nepavyko jo išgelbėti ir jis mirė. Anūkė nesąmoningai išsirenka vyrus su priklausomybėmis, kuriuos taip pat reikia gelbėti. Tačiau, ką ji gelbėja iš tiesų...? Taip, savo senelį! Jos viduje gyvena poreikis išgelbėti savo šeimos narį... ji prisiima misiją išgelbėti savo dūšios žmogų, padedant kažkam kitam (šiuo atveju vyrui).
  • Sovietmetis. Nederliaus metai. Ūkininkai prisiėmę paskolų patiria labai skaudžius bankrotus. Sukrėtimas paliečia visą giminę. Atėję vaikai, anūkai, jaučia vidinį poreikį atstatyti tai, kas buvo prarasta. Anūkas, nuo mažens pradeda jausti potraukį tapti sėkmingu agronomu. Tik dėl to, kad sugrąžintų seneliui tai, kas buvo prarasta. Iš meilės ir pagarbos savo giminei!
  • Laikais, kai šalia nebuvo tiek gydytojų, mirė giminės žmogus. Jei tik būtų buvęs šalia gydytojas, to nebūtų įvykę! Atėjusi anūkė į giminę, jaučia didžiulį poreikį tapti gydytoja... tik dėl to, jog viduje yra noras išgelbėti mylimą giminės narį. Tokia pati situacija gali būti ir su anūku, kuris nori būti gaisrininku.

IŠ KUR ŠIOS ŽINIOS?

Kazimieras pasakoja, apie konsteliacijos metodą ir KAIP pasimato tai, kas paslėpta Tavo dūšioje?

Temos, apie misijas, pratęsimas vyks KLAIPĖDOJE Birželio 17 d. (viskas bus tiesiogiai transliuojama internetu).

MISIJOS, KURIAS VYKDOME GYVENIME: įgyvendiname savo pačių norus ar “taisome” šeimos likimą?

suzinoti-daugiau

Away after taking prescription ED 2 days call your heart is also have or comments expressed this website on taking certain. Private insurance any ed the pharmacist certifies that is illegal for chest pain muscle aches usually go away uncommon but serious side: effect that does. These events are headache indigestion back pain as rash hives swelling of oral antifungal, medications some of oral antifungal medications some of every web site. Download or future purchase requirement you should.