3 PAGRINDINĖS KLAIDOS tvarkantis su savo jausmais…, kurių buvome išmokyti dar vaikystėje…!

Rytis Lukoševičius apie 3 pagrindines klaidas tvarkantis su savo jausmais…, kamagrawiki kurių buvome išmokyti dar vaikystėje…:


Norėdami daugiau sužinoti apie emocijų paleidimo metodą, spauskite čia! Žmonėms, kurie yra beveik (tačiau ne visiškai) patenkinti savo gyvenimu… ir nesupranta ką jie daro ne taip!

Vien per 2014 metus Rytis Lukoševičius praleido daugiau nei 1000 valandų dirbdamas su žmonėmis, jų jausmais, emocijomis, ribojančiais įsitikinimais, baimėmis ir vaikystėje patirtomis traumomis.

Jo asmeninės konsultacijos dažniausiai būna užsakytos 2-3 mėnesius į priekį…

Rytis padeda žmonėms išsilaisvinti iš neigiamų emocijų, praeities skausmų, bei stiprių baimių. Po jo užsiėmimų žmonės susitvarko savo pašlijusius santykius, įgauna dvasinę ramybę, išsprendžia finansines problemas, ar net atranda tai, ką nori veikti gyvenime!

Dešimtys tūkstančių žmonių iš viso pasaulio naudojasi LENGVAI IŠMOKSTAMU, mokslu pagrįstu emocijų paleidimo metodu, kad išsivalyti savo vidų ir tapti laisvu nuo pasąmoninių „virusų“, kurie juos stabdo… ir neleidžia pilnai džiaugtis gyvenimu, ir savimi…! Plačiau apie tai, paspaudus čia.

 

Paulius, GYVENIMO GURU