3 labiausiai atsumiančios moters rolės (ir tikriausiai bent 2 iš jų šiandien jau panaudojai!)

Dauguma moterų galėtų būti karalienėmis, jeigu tik leistų sau tokiomis būti. Bet vis dėlto kažkas mus įtikino prisiimti kelias gana atgrasias, atsumiančias ir nemoteriškas roles, kuriomis mes renkame laimės trupinius ir vadiname tai gyvenimu.

13327647_764721857001682_6394998823819599112_nŠis akis atveriantis straipsnis skirtas drąsiai moteriai, kuri nenori tenkintis pilka rutina ir nuobodžiomis, o kartais ir labai apgailėtinomis rolėmis, kurių gausu kiekvienos iš mūsų gyvenime.

Šiuo straipsniu kviečiame Tave peržvelgti savo gyvenimą ir pasitikrinti, ar Tu nesi “užstrigusi” viename iš populiariųjų žaidimų, kurie nepadaro mūsų laimingomis. Mes tiesiog įprantame taip gyventi vien todėl, kad nežinome kitų būdų, kaip tapti laimingomis ir tenkinamės “pusėtina” gyvenimo kokybe.

Šiandien pažvelgsime į gyvenimą per keletą kiekvienai iš mūsų gerai pažįstamų “vaidmenų”. Kai atpažinsime save, galėsime pakeisti susidariusią situaciją ir mėgautis gyvenimu kur kas labiau, nei iki šiol.

Šios trys rolės, kurias aptarsime, yra persipynę viena su kita ir kartais giliai paslėptos po altruizmo, motinos maitintojos ir kitomis kaukėmis.

Pirmoji rolė: SKUBANTI MOTERIS

Šią rolę nesunku aptikti gyvenime, nes dauguma mūsų kasdien ja “mėgaujasi”. Kai kurios dar ir bandytų įrodyti, jog gyvenimas taip susiklostė, kad kitos išeities ir nėra.

2E60F98200000578-3315441-image-a-1_1447338276746

Tokios moters judesiai greiti ir miklūs. Ji beveik bėga gatvėje, nekantriai laukia eilėje parduotuvėje, o namuose sukasi dar greičiau. Kartais moteris gali atrodyti rami, bet tuomet jos mintys skrieja raketos greitumu ir ji netrukus vėl startuos.

„Skubančios moters“ žodyne dažnai pasitaiko žodžiai: greičiau, nespėsiu, vos spėjau, lėkiau, pasakiau paskubam, nes…. ir pan.

Šioje rolėje užstrigusiai moteriai net pokalbyje su draugėmis sunku išlaukti sakinio pabaigos. Dar sakiniui neįpusėjus, ji yra pasirengusi “šauti” žodžių srautą, kuris gal ir nebus naudingas pašnekovui, bet tikrai žaibo greičiu nukirs kalbantįjį.

Tokios moters gyvenime vyras ir vaikai gali bendrauti su ja tol, kol ji tvarkosi virtuvėje, kur nors eina arba dirba kitam panašiam fone.

Tai išties nemoteriška, nepatrauklu ir ilgainiui atima iš Tavęs gyvenimo džiaugsmą bei skonį. Palinkusi į priekį, nuolat lekianti arba greitai besisukanti tarp puodų moteris yra mažų mažiausiai nepatraukli. Ypač, jei tai nesąmoningai kartojasi kasdien.

Mieloji, ar pastebėjai, kad ir kur bebūtum mintys nuolat sukasi galvoje ir vos tik Tu atsiduri reikalingoje vietoje, protas Tau jau siūlo kitą mintį, veiksmą ir vietą?

Z87OtCnzAr pastebėjai, jog taip gali sėkmingai bėgti visą dieną, o kartais ir ne vienerius metus?

Kodėl mes prisiimame sau “SKUBANČIOS MOTERS” rolę?

Tai suteikia galimybę pasijausti svarbia, užpildo Tavo viduje esančią tuštumą, laiko stoka Tau leidžia ignoruoti kylančius jausmus, o nuolatinis laiko trūkumas apsaugo nuo konfliktų šeimoje.

Ką mes prarandame skubėdamos?

Tikrąjį gyvenimo momentą… Galimybę jausti malonumą…

Bėgdama Tu nejauti kvapų, spalvų ir nematai, nuostabių gyvenimo smulkmenų… Darydama viską prabėgomis, Tu atimi iš savęs galimybę iš tiesų pamatyti ir pajausti savo vyrą ar vaikus.

Nuolat persekiojanti baimė, kad kažko nepadarysi ar nespėsi, įspaudžia Tavo veide raukšles ir “nudažo” paakius įvairiomis spalvomis. Tu bėgi nuo savęs, nuo savo spindėjimo ir nuo galimybės pajusti gyvenimo malonumą, nes greičiausiai nesijauti to verta.

Kaip sustabdyti savo nuolatinį skubėjimą?

Mes jokiu būdu nesiūlome visiškai sulėtinti tempą. Juk šių dienų pasaulis yra labai greitas. Bet net neabejojame, jog giliai viduje Tu ir pati žinai, kuriose vietose galėtum sumažinti tempą ir pasimėgauti gyvenimo akimirkomis.

Geriausia būtų, jeigu iškart dabar paimtum popieriaus lapelį ir šiuos momentus užrašytum. Pvz. “Galėčiau nelėkti iš mašinos į parduotuvę.” Rašymas daro stebuklus, todėl būtinai pasinaudok šia galimybe. Juk kada, jei ne dabar?..

Pradžioje Tau gali kilti pasipriešinimas ir noras įrodyti, jog nėra kam padaryti šių dalykų už Tave, todėl ir toliau privalai bėgti. Bet vis dėl išdrįsk pamėginti ir stebėk, ar tai tiesa.

images

Bėgimas ir skubėjimas yra ne kas kita, kaip įprotis, kurio gana paprastai galima atsikratyti.

Tiesiog priimk sprendimą, stebėk save ir pamatysi, kiek daug Tu gali pakeisti. Taip pat gali pasitelkti į pagalbą moteriškas praktikas, jogą ar meditaciją.

Visi išvardinti dalykai yra puikūs pagalbininkai kelyje į kokybiškesnį, pojūčių kupiną gyvenimą.

3 klausimai, kurie padės Tau sulėtinti tempą:

  • Ar tikrai yra kur skubėti ir kas atsitiks, jeigu aš eisiu lėčiau?
  • Ar tik nesu susikūrusi krūvos darbų ir įtikinusi save, jog viskas turi būti atlikta šiandien?
  • Ar bent kelias minutes šiandien iš tiesų buvau momente „čia ir dabar“ su savimi, su savo vaiku? Ar ramiai atsisėdusi išklausiau vyro?

Lėtesnis tempas anksčiau man pačiai atrodė neįmanomas. Vaikai, tada reikalai, tada parduotuvė, tada žaibiški apsisukimai virtuvėje… Man nė į galvą neatėjo, kad galėtų būti kitaip. Bet dabar suvokiu, jog tai tebuvo klaidinga idėja, kurią aš buvau “pasiskolinusi” iš savo mamos.

Antroji rolė: MOTERIS AUKA

Aukos rolė taip pat labai artima ir pažįstama daugumai iš mūsų. Šią rolę galima būtų plačiai išnagrinėti, bet, manau, kad kiekviena iš mūsų galės lengvai atpažinti save, perskaičius keletą pateiktų šios rolės situacijų bei savybių.

Kartais nesmagu ieškoti pas save aukos bruožų, todėl pradžiai prisiminkime kokią nors draugę, kuri nuolat skundžiasi savo užimtumu, sergančiais giminaičiais, finansiniais nesklandumais ar SVEIKATA.

“Auka” gana dažnai praturtina savo kalbą tokiais sakiniais kaip: “Jeigu jūs klausytumėte, mamytė nebūtų tokia pavargusi”… „Jeigu tu būtum atsiliepęs, man nebūtų reikėję tįsti tų maišų“… „Man bloga, silpna, skauda galvą… ar dar kažką“…

Gana dažnai ligos yra per daug sureikšminamos ir “padidinamos”.

Kodėl mes “žaidžiame” auką?

GTY_sleepy_woman_sr_140327_16x9_992Todėl, kad tai yra puikus būdas gauti dėmesio ir pasijusti svarbia. Kartais galima nugvelbti net šiek tiek meilės bei užuojautos. Kad ir kaip būtų keista, kažkodėl giliai širdyje šios moterys patikėjo, jog tokie “apdovanojimai” – tai viskas, kuo mes galime pasimėgauti.

Dauguma iš mūsų atlieka šį “spektaklį” nesąmoningai ir tylomis “mėgaujasi” (dažniausiai to net nepripažindamos) užuojautos ir supratimo blyksniais kitų akyse.

Ką mes prarandame “užstrigus” šioje rolėje?

Mes prarandame savo vertę, pagarbą sau ir moteriškumą. Tenkinamės užuojauta ir dėmesio trupiniais, kai galėtume būti patrauklios, žavios ir mylinčios bei saugančios save asmenybės.

Moteris, kuri nuolat žaidžia auką, kituose pažadina kaltę, kuri ilgainiui jiems apkartina gyvenimą. Nuo tokios moters norisi bėgti…

Ką daryti, kad sustabdyti šį žaidimą?

Privalome sustabdyti save kaip galima anksčiau ir prisiminti, jog esame savo gyvenimo kūrėjos. (čia Tau gali padėti šis „Šokoladas Sielai“ moteriškų praktikų rinkinys)

Mes esame vertos kur kas nuostabesnių jausmų ir akimirkų. Mums reikia tuojau pat atsikratyti aukos rolės, kadangi žaisdamos auką mes pačios įkaliname save apgailėtinoje situacijoje. Gavę truputį dėmesio, pasitenkiname ir neieškome tikrų ir nuostabių jausmų, kuriais galėtume mėgautis pačios ar apdovanoti artimuosius.

mature woman having stomach ache

Na, o dar geriau laikytis nuo pervargusios, vargšės moters įvaizdžio kuo toliau. Vos tik pamatai, kad atsiranda nepasitenkinimas gyvenimu, pranešk aplinkiniams, kad atėjo laikas “palepinti” save.

Tuomet skirk laiko susitikimams su draugėmis, masažams, mažiems ir dideliems pirkiniams, kurių Tu verta, ir, žinoma, moteriškoms praktikoms, kuriomis sėkmingai naudojasi daugybė moterų.

Kai kurios praktikos trunka vos 10 minučių, bet rezultatai, kuriais dalinasi moterys, yra stulbinantys. Iš bėgančios, skubančios aukos, moteris ima virsti karaliene, kuri džiaugiasi gyvenimu. Tokios moters kompanija mėgaujasi ir vyrai, ir moterys.

Nustokime žaisti šį destruktyvų žaidimą ir pakvieskime į savo gyvenimą malonumą, džiaugsmą, dovanas, mylimo vyro dėmesį ir žavėjimąsi…

Na, o mes netrukus pasiūlysime Tau keletą naujų būdų, kaip gauti meilės ir rūpesčio.

Mūsų naujausias projektas “MOTERIŠKOS APRANGOS PASLAPTYS: Kaip rengtis ir kokį stilių pasirinkti, kad išlaikyti moteriškumą, grožį, bei vyrų susižavėjimą, kai tau jau 30, 40 ir daugiau?” jau greit!

Nemokamą elektroninę knygą “Ką tavo apranga pasako apie tave”, galima atsisiųsti čia!

Trečioji rolė: NUSIVYLUSI NAMŲ ŠEIMININKĖ

laundry-time-8232237Yra ir dar viena mums gerai pažįstama rolė, kurią mes “atliekame” namuose – tai pavargusi ir pasirengusi daug šveisti, valyti namų šeimininkė.

Šį vaidmenį mes labai gerai iliustruojame savo namų aprangos pagalba: jaukus nutrintas chalatukas, seniai praradę spalvą treningai ar patogi vyriška “maikutė”.

Šis paveikslas neišvengiamai įtakoja mūsų santykius su vyru ir kitais namiškiais.

Rūbų pagalba, mes tarsi užsivelkame minčių ir požiūrio į save uniformą. Taip mes pranešame pasauliui, kokio elgesio laukiame iš aplinkinių.

Užduokime sau klausimą: ar namuose aš esu moteris, verta susižavėjimo ir vyro dėmesio? Ar sąmoningai pati nulemiu savo savijautą, užsivilkdama „šeimininkės uniformą“?

5-1

Jeigu aš vaikštau namuose su neaiškios spalvos treninginėmis kelnėmis, nesutvarkytais nagais ir neplautais plaukais, pastebiu, jog meilės sau ženkliai sumažėja. Prabėgdama pro veidrodį, aš matau namų šeimininkę, kurioje sunku pastebėti moteriškumą ar švelnumą…

Visai kitaip pasijuntu, jei užsidedu kokią nors medvilninę suknelę, susišukuoju plaukus… Kažkas pasikeičia ne tik mano viduje, bet ir vyro žvilgsnyje bei elgesyje.“

Kodėl mes “žaidžiame” nusivylusią namų šeimininkę ir pamirštame savo moteriškumą?

Pirmiausia, mes atliekame šį vaidmenį todėl, kad mums tai perdavė mūsų mamos. O jos iš savo mamų gavo dar prastesnį variantą: iš kolūkio parėjusi, pervargusi moteris buvo tų dienų kasdienybė…

Na, o dabar, Mieloji, puiki proga paklausti savęs, kokį vaizdą mes perduosime savo vaikams?

Kita priežastis yra patogumas. Ir čia mes sutinkame su Tavimi: kur jau kur, bet namuose norisi jaustis patogiai… Vis dėlto siūlome ir čia paieškoti “auksinio vidurio”.

Dar viena priežastis, kurią nurodo moterys, yra įsitikinimas, kad vyrui nerūpi, kaip jos atrodo. Šią nuomonę jos pateikia keliais sakiniais: “jis myli mane visokią” arba ”jis vis tiek nieko nemato”…

Psichologiniais tyrimais jau senai įrodyta, kad vyrų pasąmonė mato ir fiksuoja VISAS moters detales. Net jei jis sąmoningai to ir neužfiksuoja, jo pasąmonė viską skanuoja ir padaro išvadą, kaip su šia moterimi reikia elgtis, kaip ji save prezentuoja ir kokią žinią perteikia.

day1

Ką prarandame neatsakingai apsirengdamos namuose?

Siųsdamos vyrui signalą, jog nenorime prieš jį atrodyti švelnios ir moteriškos, tarsi sakome, jog jis nėra tas žmogus, kuriam mes suteikiame galimybę pasimėgauti mūsų grožiu ir patrauklumu.

Kadangi dėvime tarnaitės uniformą, demonstruojame aplinkiniams, jog esame namuose tam, kad plautume indus bei kitaip palaikytume švarą ir tvarką. Todėl nepykime, jeigu mums į namus nenešamos gėlių puokštės. Prisiimkime atsakomybę už tai, kad vėl esame prieš krūvą nešvarių indų arba vėl plauname purvinas grindis.

Kaip pakeisti susidariusią situaciją?

Pirmiausia, atidarykite savo spintą ir peržiūrėkite savo namų aprangą. Atsakykite sau, kaip galėtumėte namuose rengtis gražiau. Tada leiskite sau apsivilkti suknelę ir vis dažniau atsisėskite prie stalo arba ant sofos su puodeliu kvepiančios kavos ar arbatos.

Taip pat siūlome pasidomėti straipsniais apie moters aprangą ir spintos turinį, esančiais „Šokoladas sielai“ internetiniame puslapyje.

LesMis_081

Aš kasdien tyrinėju save ir drąsiai galiu teigti, jog “pričiupti” save rolėje yra įmanoma. Dar smagiau pagauti save pačiame “spektaklio” viduryje. Ypač kai vakare bandau sukelti kaltę namiškiams, jog jaučiuosi pervargusi ir taip yra vien todėl, kad jie nepasisiūlė man padėti, tad tvarkytis teko vienai.

Dabar jau galiu sustoti sakinio viduryje, vos tik pradėjusi piešti apie save aukos ar skubančios moters paveikslą.

Rūbai, kurie netinkami nešioti gatvėje, yra išmesti iš ilgai kaupto spintos skyrelio pavadinimu “po namus” ir jame yra kur kas gražesnių drabužių nei treninginės kelnės ar “nuskalbta maikutė”.

Aš taip pat jau žinau ir daugybę kitų būdų, kaip pasijausti svarbia, mylima ir reikalinga moterimi, su kuria gera būti. Šiomis žiniomis ir idėjomis dalinuosi su tavimi „Šokoladas sielai“ puslapyje bei Facebook paskyroje.

Tikimės, jog šis straipsnis Tau buvo naudingas. Galbūt Tu kur nors atpažinai save ir esi pasirengusi šį bei tą pakeisti.

Šokoladas Sielai linki Tau, kad visi pasikeitimai įvyktų sklandžiai ir Tavo gyvenime atsirastų daugiau saldumo bei nuostabių moteriškų spalvų…

RASK LAIKO BŪTI MOTERIMI…

Šokoladas Sielai tau siūlo fantastiškus įrankius, kuriuos išbandė daugybė moterų ir sulaukė pačių neįtikinamiausių rezultatų, kuriuos gali rasti čia:

Moteriskumas, kuriam neimanoma atsispirti blogo post 270px1 lygis: MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSISPIRTI.

Šios praktikos padės iš naujo atrasti savo moteriškumą…, užsidegti gyvenimo džiaugsmu…, labiau priimti savo kūną…, ir tapti tokia moterimi, kurią bet kuris vyras BIJOTŲ PRARASTI!

Nuostabi moteris jau gyvena kiekvienoje iš mūsų, bet ji yra pasislėpusi po daugybe klaidingų įsitikinimų įdiegtų vaikystėje, praeities žaizdų ir patirčių.

Sužinoti daugiau…2 lygis:
 "MENAS BŪTI LAIMINGA MOTERIMI" Menas buti laiminga - blog post dezute - 370px

Šios praktikos atvers Jums GILIAI SAUGOTAS MOTERIŠKAS PASLAPTIS, kuriomis anksčiau galėjo naudotis, tik privilegijuotos moterys, kurioms buvo leista naudotis energetiniu lobynu.

Energetinių praktikų lobynas leido tapti išskirtinėmis ir vienintelėmis, žaviomis ir nesenstančiomis, valdančiomis tokią jėgą, apie kurią žemesnio rango moterims, buvo sunku įsivaizduoti!

Sužinoti daugiau...


Seksualumo Magija - maza dezute - i bloga 270px3 lygis: Seksualumo Magija. Graži ir Nepamirštama! 

Šios praktikos sukurtos pagal senovės Kinijos DAO meistrų žinias... ir skirtos tam, kad visa tavo moteriška esmė pagaliau SUSKAMBĖTŲ ŠVELNIA SEKSUALUMO IR MOTERIŠKUMO MELODIJA... kuri hipnotizuoja vyrus, žavi moteris ir suteikia begalinį pasitikėjimą savimi!

Sužinoti daugiau apie šį praktikų rinkinį...

Nefrito galia moterimsŠios 3-io lygio praktikos buvo kurtos darbui su Magiškuoju Nefritu, kurį moterys nešioja savo intymiojoje srityje.

Nefrito kiaušinis - tai didžioji moteriškumo, jaunystės ir seksualumo PASLAPTIS, kuri senovėje buvo perduodama tik uždaram Kinijos karališkųjų rūmų moterų ratui.

Šias paslaptis žinančios moterys galėdavo ilgai išlikti gražios ir sveikos, o taip pat energetiškai palaikyti didžiulę galią turinčius vyrus.

Sužinoti apie Nefritą daugiau...


Taip pat NAUJIENA! VISI MOTERIŠKŲ PRAKTIKŲ RINKINIAI VIENOJE VIETOJE!

3 lygiai viename

SUŽINOTI DAUGIAU...

 

Rūta.

p.s. pasidalink šiuo straipsniu su savo draugėmis, bei parašyk komentare kuri rolė gyvenime tave aplanko dažniausiai...

Pasidalinkite savo nuomone...