3 didžiausios aprangos klaidos, kurias daro vienišos moterys… (tiesiog negalėsi patikėti!)

Straipsnis iš www.SokoladasSielai.lt

Šiame straipsnyje atskleistos labai svarbios paslaptys, kokias 3 aprangos klaidas daro vienišos moterys ir kaip, PAČIOS TO NET NEŽINODAMOS, atstumia nuo savęs sveikus, mylinčius, vyriškus vyrus, su kuriais norėtų susipažinti.

♛ Šiame straipsnyje mes kritiškai pažvelgsime į savo spintos turinį ir pagaliau išsiaiškinsime, kokius signalus apie save mes iš tikro siunčiame į aplinką.

♛ Mes neapsiribosime tik moterišku garderobu, tačiau kartu apžvelgsime ir 4-ias, daug gilesnes psichologines-emocines priežastis, kurios daugumai moterų yra yra pagalys ratuose, kelyje pas savo svajonių vyrą! Būtinai perskaitykite šią dalį straipsnio pabaigoje…

lonely-woman

♛ Šis strapsnis įkvėps pasigilinti į savo spintos turinį ir paieškoti priežasčių, dėl ko šventes, kai kurios iš mūsų, sutinkame VIENOS.

Straipsnio pabaigoje tavęs laukia akis atveriantis TESTAS: “Ar aš jau pasirengusi sutikti savo vyrą?”. Šis testas aiškiai parodys, kas tau trukdo pritraukti į savo gyvenimą svajonių vyrą ir kuria linkme turėtum judėti.

Dažnai net tos moterys, kurios eina į pasimatymus ir nuolat kartoja, kad nori susirasti vyrą, negali užmegzti gilesnio ryšio ir visi romanai baigiasi vos prasidėję.

Tokiais atvejais moterys dažnai sako “nėra vyrų…”  arba skundžiasi, kad ilgai neranda partnerio. Nesėkmėms paaiškinti jos suranda daugybę priežasčių, bet kažkodėl vengia atsisukti į save ir pažiūrėti, kokios vidinės ar išorinės priežastys joms trukdo.

Sveikiname tave, nes tu esi ta nuostabi moteris, kuri nesėdi sudėjusi rankų, o renkasi veikti. Tu ieškai susiklosčiusios savo gyvenimo situacijos priežasčių, kurias linkime tau kuo greičiau surasti ir įveikti.

Taigi, kuri iš šių 4 situacijų tau geriausiai pažįstama?

♂ Vyrai tavęs tiesiowoman-looking-sad-on-phone-via-istock-600x315g nepastebi. Jiems atrodo, kad tavęs tiesiog nėra. Jūs vieni kitų nematote.

♂ Viskas pasibaigia po pirmo arba antro pasimatymo. Jis kažkur pradingsta ir viskas pasibaigia dar neprasidėjus.

♂ Tu pritrauki nevykusius vyrus, kurie turi daug problemų ir negali būti tinkamais partneriais.

♂ Tu būni įsitempusi, nori padaryti įspūdį, stengiesi atrodyti itin seksuali. Tada seka keli “labai vidutinės kokybės” kūno kontaktai, o po kelių savaičių suretėjęs SMS žinučių srautas, tau išduoda, jog vėl nieko neišėjo.

Visada yra daug vidinių priežasčių, kurios lemia, jog esi vieniša (pvz. nepasitikėjimas savimi ir nemeilės sau).  4 populiariausias priežastis, kaip papildomą vertę aprašėme ir šio straipsnio apačioje. Jas gali padėti išspręsti mūsų moteriškų praktikų rinkiniai (3 lygių).

Tačiau, šiandien mes labai nesikoncentruokime į vidines ar psichologines priežastis. Tiesiog pasikalbėkime apie tai, kokias didžiausias aprangos klaidas daro vienišos moterys ir kaip PAČIOS TO NET NEŽINODAMOS, atstumia nuo savęs sveikus, mylinčius, vyriškus vyrus, kurie patraukia jos akį.

images

Tai yra lyg “siūlo galas”, kuris įvkėps tave išvynioti savąjį “priežasčių” kamuolį ir padės tau iš “pilkos pelytės” ar šeimininkės tapti žydinčia moterimi (beje, papildomas straipsnis apie 4 moterų tipus: “Šeimininkė”, “Karalienė”, “Mergaitė”, “Meilužė” šiuo adresu).

Šį kartą vienatvės ar netinkamo vyro pasirinkimo priežasčių ieškosime tavo spintoje…

Tavo aprangoje slypi daugybė paslapčių.

Dėvimos spalvos, siluetai ir aksesuarai siunčia į aplinką signalus, apie kuriuos tu kartais net nenutuoki. Dažniausiai šie signalai veikia “prieš” tave. Šios straipsnio pagalba mes norime, kad tu įsisąmonintum, jog yra vienas labai svarbus ir neginčijamas FAKTAS:

Tavo rūbai vyrų pasąmonei perduoda apie tave labai svarbią žinią.

Atėjo laikas sužinoti kokią žinią skleidi apie save vyrams, galbūt net pati to nežinodama

Ir nesvarbu ar tu apie tai žinai ar ne. Tai veikia.

Kviečiame tave pažvelgti į tai, kokią nuotaiką mes pačios savyje susikuriame aprangos pagalba ir kaip tai trukdo mums būti patrauklioms, žavingoms ir matomoms.

Kai kurios vienišos moterys ne tik savo eisena ir savo elgesiu, bet ir visa savo išvaizda, tame tarpe ir apranga, tiesiog spinduliuoja nusivylimą vyrais, apatiją gyvenimui ar apsimestinį džiaugsmą, jog yra labai laimingos, atsikratę nevykusių santykių ir puikiai tvarkosi gyvenimą pačios.

GRear view of a young woman looking into a wardrobealbūt šiandien tai yra tavo tiesa ir tau toliau patinka laikytis minties, jog viską gali pati ir vyro meilė tau nereikalinga. Bet jeigu vis dėl to norėtum šį tą savo gyvenime pakeisti ir išbandyti, kviečiu tave skaityti toliau.

Kai perskaitysi pateiktą informaciją, mes siūlome nueiti prie veidrodžio, o tada prie spintos ir drąsiai pažiūrėti tiesai į akis. Dabar tu niekada negalėsi pasakyti, jog nežinojai ir aiškiai pradėsi matyti, kur tu pati trukdai sau pamilti save, pritraukti vyrus ar įkvėpti juos rūpintis tavimi.

Tavo dėmesiui keletas pagrindinių klaidų, kurias daro vienišos moterys:

1 KLAIDA: Rengiasi pilkais, juodais rūbais, pasiūtais iš kietų audinių, kuriuos dažniausiai nemalonu liesti.

Germaine-Greer-Perkins-014Tai tarsi žinia: “nelįsk prie manęs, esu apatiška, pavargusi, užsidariusi ir apsišarvavusi. Tu neturi šansų pažinti ar paliesti mane.”

Dažnai taip apsirengusi moteris skuba gatve nieko nematydama ir nuleidusi galvą.

Laukas, kuris susidaro aplink ją, yra gana uždaras ir neįkvepiantis bendravimui.

Šis vaizdas yra visiškai priešingas neseniai gatvėje matytam, kuris padės tau įsivaizduoti, kokią būseną aplink save tu galėtum sukurti, pasirinkus švelnesnius audinius ir moteriškas pastelines spalvas.

“…..eidama Laisvės Alėja, aš mačiau moterį. Jai buvo apie 40 metų. Ji niekur neskubėjo, jos veidas spindėjo, o pažvelgusi į mane ji nusišypsojo. Man, kaip moteriai, ji sukėlė susižavėjimą ir aš stebėjau ją toliau. Nei vienas vyras nepraleido jos pro akis, dauguma net atsisukdavo nulydėdami ją žvilgsniu.”

Išties įdomu, kadangi moteris, apie kurią kalbame, nedėvėjo iššaukiančių rūbų, stilingų akinių, kuriuose galima pamatyti savo veidą ar sunkių platformų, kurios atkeltų ją nuo žemės. Sunku net prisiminti, ką ji dėvėjo. Manau, kad tai buvo lengvas smėlio spalvos sijonas ir pieno spalvos palaidinė. Nieko juodo, pilko ar sunkaus, o tik užburiantis lengvumas ir moteriškumas.

Paklausk savęs, ar tavo pasirenkamos spalvos, audiniai ir siluetai gali sukelti lengvumo ir žaismingumo pojūtį?

2 KLAIDA: Dažnai moterys puošiasi namų darbo papuošalais, “keramika”, dideliais pigiais akmenimis ir odinėmis grožybėmis, kurios rėkia: esu SUNKI ir kabinu ant savęs dar neskoningesnius ir sunkesnius dalykus.

“Esu pasirengusi “užkristi ant tavęs” su visomis savo problemomis. Nežinau, kas yra lengvumas ir švelnumas, todėl apdovanosiu tave “rimtai sveriančiomis” istorijomis. Nepraleisk pro akis, kad vienas smūgis kaklo ar rankos papuošalu, gali palikti nemažą žaizdą tavo rankoje…”

This stunning bronze ring features a 15.5 carat Bronze Rutilated Quartz gemstone set in a handcrafted branch texture.Kaip manai, ar kam nors norisi žavėtis ir rūpintis tokia moterimi? Kaip manai, ar tai padeda tau pasijusti švelnia moterimi, kuri gyvena pagal savo prigimtį?

“Naujosios” deivės arba “dvasingos” moterys taip pat mėgsta dėvėti sunkius simbolius ir mineralus, kurie “gerina” jų energetinius laukus ir apsaugo jas nuo negatyvių energijų. Kol tai yra moteriška ir subtilu – traukia, o kai dydžiu ir aštriais kampais “drasko akis”- atstumia…

Prieš dėdamasi tokio stiliaus papuošalą, paklausk savęs, kodėl aš tai darau? Jeigu nori padaryti įspūdį draugėms ar atlikti energetinį balansą tai puiku. Bet jeigu tavo tikslas yra moteriškumas ir vyro dėmesys – tuomet tai klaida.

3 KLAIDA: kita klaida yra “bobiškas” arba” paaugliškas” stilius.

Aptarsime abu kraštutinumus, bet iš karto norime pabrėžti, kad ir vienas, ir kitas variantas reiškia, jog moteris aprangos pagalba bando išreikšti ne savo tikrąjį amžių, o vidinį ilgesį arba būseną. Liūdna žinia yra ta, kad abiejose situacijose moteris demonstruoja nemeilę sau, per ankstyvą savęs “nurašymą” į senesnes moteris arba brandos bei moteriškumo trūkumą.

Mergaitišku aprangos variantu (trumpi sijonai, paveikslėliai su kačiukais, palaidinės su vyšnaitėmis ir linksmos kojinės ar šlepetės) ji siunčia žinią, jog yra strigusi paauglystės etape ir dabar bando tai išreikšti.

Tai ne kas kita, kaip brandos trūkumas, kuris atsispindi išorėje.

97400344

Šioje situacijoje moteris vyro pasąmonei taip pat neatrodo tinkama rimtiems santykiams ir geriausiu atveju gali sukelti seksualinius arba tėviškus jausmus.

Na, o jeigu tu ieškai pilnaverčio partnerio, teks paieškoti kito stiliaus, kuris parodytų, jog tavyje gyvena su savo moteriškumu susijungusi moteris, pasirengusi kur kas gilesniems santykiams, nei trumpalaikis romanas.

Mieloji, tikiuosi radai vertingos sau informacijos. Šia tema mes netrukus pasiūlysime labai daug ir išsamios informacijos, kuri gali padėti tau transformuoti savo gyvenimą.

Siūlome sekti Šokoladą Sielai facebooke, kadangi šiuo metu ruošiame tau itin išsamų kursą apie moterišką apsirengimą. Kartu mokysimės, kaip pritraukti vyrą, skleisti moteriškumą ir jaustis gražia bei pasitikinčia savimi.

Jeigu tave sudomino žinios apie tai, kaip reikėtų rengtis, dar vieną straipsnį panašia tema rasi čia: “Ką tavo apranga pasako apie tave”.

Na, o dabar žadėtas TESTAS, kuris padės tau išsigryninti, ar tu iš tiesų esi pasirengusi pakviesti vyrą į savo gyvenimą?

Testas tau parodys, ar šiuo momentu tau reikia padirbėti su išorinėmis arba vidinėmis savo savybėmis.

Į klausimus atsakyk TAIP, NE arba NEŽINAU:

▲ Ar tiki, jog Tavo svajonių vyras yra kažkur šalia? Atsakymas: _________

▲ Ar esi pasirengusi susitikti su savo svajonių vyru jau šiandien, tiesiog dabar? Ar tinkamai atrodai šiam susitikimui? Atsakymas: _________

▲ Jei Tavo būsimas gyvenimo palydovas stebėtų Tave būtent dabar, ar jis tavimi susižavėtų? Atsakymas: _________

▲ Ar šiuo metu esi geros fizinės ir psichologinės formos susitikimui su savo antrąja puse? Atsakymas: _________

▲ Ar esi sudariusi sąrašą ir “davusi visatai užsakymą” „10 savybių, kurias turi turėti mano gyvenimo vyras“? Atsakymas: _________

(Suformuoti norus tu gali su viena ypatinga Šokolado Sielai vizualizacine praktika “Naujoji Aš. Trasformacija”.

▲ Ar pastoviai skleidi tas savybes, kurias, Tavo manymu, vertina vyrai? (švelnumą, moteriškumą, lengvumą, jausmingumą, seksualumą). Atsakymas: _________

(Šiuo klausimu gali pagelbėti Magiškasis Nefrito akmuo. Skaityti daugiau…)

shutterstock_246756778_mini

Mieloji, jei į bent vieną klausimą Tavo atsakymas buvo „NE“, greičiausiai iš pasąmonės siunti signalą, kad vis dar nesi pasirengusi sutikti savo svajonių vyro ir įsileisti jį į savo gyvenimą.

Šiandien aptarėme iš moteriško garderobo perspektyvos. Kaip kalbėjome pradžioje, negalėjimas susikurti gražių santykių, gali būti pasekmė ir kitų dalykų.

Užmegzti gilius ir tikrus santykius mums gali trukdyti ir daugybė kitų, GILESNIŲ dalykų. Štai 4 populiariausi:

• SKAUDI PATIRTIS.

Tavo pasąmonė nuolat primena tau apie pavojų, patirtą praeityje ir saugo tave nuo vyro. Tu eini į pasimatymas, bet kažkokiu būdu sugebi pati sau pakišti koją vien todėl, kad bijai vėl išgyventi neseniai patirtą skausmą.

• PRASTI TĖVŲ SANTYKIAI, KURIUOS MATEI VAIKYSTĖJE.

www16.worldlifestyleGiliai viduje įsišaknijo mintis, jog tu “nenori” pakartoti vaikystėje matytų scenarijaus, bet nežinai, kaip sukurti kitokius santykius. Todėl tavo pasąmonė pasirūpina, kad horizonte nesirodytų vyrai arba pasirodę greitai išnyktų ir tu būtum saugi.

• NEPASITIKĖJIMAS SAVIMI IR NEMEILĖS SAU.

Tu nemyli savęs ir tau sunku įsivaizduoti, kaip kas nors gali mėgautis tavimi ir tavo kompanija. Todėl tu kokiu nors būdu, dažnai visai nesąmoningai, pvz. kokiu nors visiškai nekaltu sakiniu sugriauni sąntykius, jiems nė neprasidėjus.

woman_checking_tyre_pressures • TU ESI VYRIŠKA MOTERIS – SENAI NUSIVYLEI VYRAIS IR VISKĄ IŠMOKAI DARYTI PATI.

Vyriška moteris gali pritraukti tik silpnus vyrus, kurie pasirengę, užsikarti ant jos pečių ir tapti papildomu svoriu bei problema gyvenime.

Čia aptarėme tik keletą priežasčių, kurios tau gali padėti “pažvelgti” į savo pasąmonę pro “rakto skylutę”. O galbūt skaitant vieną iš viršuje esančių sakinių, tavyje suskambės varpelis, signalizuojantis “tik tau žinomą tiesą”. Kartais užtenka pamatyti, ką iš tikro darome, kurį laiką stebėti save, o tada, pasitelkus vienus ar kitus įrankius, pradėti veikti savo naudai.

Gera žinia yra ta, kad su pasąmone galima susitarti ir, padirbėjus su savo vidumi, atverti visiškai naujus horizontus.

Šokoladas Sielai tau siūlo fantastiškus įrankius, kuriuos išbandė daugybė moterų ir sulaukė pačių neįtikinamiausių rezultatų, kuriuos gali rasti čia:

dezute-256x256 + mp31 lygis: MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSISPIRTI.

Šios praktikos padės iš naujo atrasti savo moteriškumą…, užsidegti gyvenimo džiaugsmu…, labiau priimti savo kūną…, ir tapti tokia moterimi, kurią bet kuris vyras BIJOTŲ PRARASTI!

Nuostabi moteris jau gyvena kiekvienoje iš mūsų, bet ji yra pasislėpusi po daugybe klaidingų įsitikinimų įdiegtų vaikystėje, praeities žaizdų ir patirčių.

Sužinoti daugiau…


2 lygis:  "MENAS BŪTI LAIMINGA MOTERIMI"

Šios praktikos atvers Jums GILIAI SAUGOTAS MOTERIŠKAS PASLAPTIS, kuriomis anksčiau galėjo naudotis, tik privilegijuotos moterys, kurioms buvo leista naudotis energetiniu lobynu.

Energetinių praktikų lobynas leido tapti išskirtinėmis ir vienintelėmis, žaviomis ir nesenstančiomis, valdančiomis tokią jėgą, apie kurią žemesnio rango moterims, buvo sunku įsivaizduoti!

Sužinoti daugiau...


sseksualumo magija - 2403 lygis: Seksualumo Magija. Graži ir Nepamirštama! 

Šios praktikos sukurtos pagal senovės Kinijos DAO meistrų žinias... ir skirtos tam, kad visa tavo moteriška esmė pagaliau SUSKAMBĖTŲ ŠVELNIA SEKSUALUMO IR MOTERIŠKUMO MELODIJA... kuri hipnotizuoja vyrus, žavi moteris ir suteikia begalinį pasitikėjimą savimi!

Sužinoti daugiau apie šį praktikų rinkinį...

Nefrito galia moterimsŠios 3-io lygio praktikos buvo kurtos darbui su Magiškuoju Nefritu, kurį moterys nešioja savo intymiojoje srityje.

Nefrito kiaušinis - tai didžioji moteriškumo, jaunystės ir seksualumo PASLAPTIS, kuri senovėje buvo perduodama tik uždaram Kinijos karališkųjų rūmų moterų ratui.

Šias paslaptis žinančios moterys galėdavo ilgai išlikti gražios ir sveikos, o taip pat energetiškai palaikyti didžiulę galią turinčius vyrus.

Sužinoti apie Nefritą daugiau...


Pasidalink savo mintimis apie šį straipsnį komentare žemiau.

Rūta, Šokoladas Sielai.

Pasidalinkite savo nuomone...